آخرين مطالب

سياسي

اطلاع رسانی واقعی یا خیال بافی و توهم ** محمودرضا رحمانی

خبر یزد - یزد - چند وقتی است، وضعیت اقتصادی تحت تاثیر فضای رسانه‌ای و برخی اخبار ناامید کننده قرار گرفت و عمده مسأله متوجه نوع اطلاع رسانی واقعی و یا کذب توأم با خیال بافی و توهم از سوی برخی افراد است.

/گزارش/ اینجا بن بست نیست

خبر یزد - ‌جنگ اقتصادی یک واقعیت است و چه به خواهیم و چه نخواهیم، چه ببینیم و چه نبینیم جریان دارد و مواجهه ...

نیمی از دانشجویان یزدی عضو بسیج هستند

خبر یزد - یزد - مسئول بسیج دانشجویی یزد گفت: نیمی از دانشجویان مراکز آموزش عالی و دانشگاه های این استان پس از شناسایی و سازماندهی، جذب این تشکل شدند و در طول سال در فعالیت های فرهنگی ، علمی و بصیرتی بسیج شرکت می کنند.

بافت تاریخی یزد باید از شرایط فعلی خارج شود

خبر یزد - یزد ـ سخنگوی شورای شهر یزد با اشاره به بافت تاریخی یزد به محل اسکان اتباع افغانستانی تبدیل شده است، گفت: این بافت باید از شرایط فعلی خارج شود.

درخواست‌های صنفی رانندگان با جدیت در حال پیگیری است

خبر یزد - یزد ـ سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: رانندگان اغتشاش‌گر نیستند بلکه درخواست‌های صنفی دارند، گفت: این درخواست‌ها با جدیت در حال پیگیری است.

ارسال5500 پاسخنامه مسابقه قرآنی به دفاتر تبلیغات اسلامی استان یزد

خبر یزد - یزد ـ رئیس اداره امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: 5 هزار و 500 پاسخ‌نامه مسابقه قرآنی «بازتاب اعمال در زندگی انسان از منظر قرآن کریم» به دفاتر تبلیغات اسلامی استان ارسال شد.

موکب‌های بازرسی فنی اتوبوس‌ها در مسیر یزد ـ چذابه مستقر می‌شود

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد در کارگروه حمل و نقل ستاد اربعین یزد از استقرار موکب‌های بازرسی فنی اتوبوس‌ها در مسیر یزد ـ چذابه در ایام سفرهای اربعین خبر داد.

اروپا برای مذاکره با ایران به دنبال وقت‌کشی است

یزد آنلاین - یزد ـ امام جمعه ابرکوه گفت: اروپا برای مذاکره با ایران به دنبال وقت کشی است تا آمریکا دور جدید تحریم‌های خود را در مرداد ماه اعمال کند و با فشار بیشتر بر ایران بتواند چانه‌زنی بیشتری کند.

آمریکا و اروپا به فکر منافع خودشان هستند

یزد آنلاین - یزد- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: اروپا و آمریکا در طول تاریخ، فقط به فکر منافع خودشان بوده اند، ما در داخل کشور، همه چیز داریم باید نخبگان وارد میدان شوند و همه در کنار هم برای سربلندی کشور تلاش کنیم.

تعامل اجتماعی و حقوق شهروندی مورد تأکید اسلام است

یزد آنلاین - یزد - امام جمعه ابرکوه گفت: دین مبین اسلام به حسن تعامل اجتماعی و حقوق شهروندی تأکید بسیاری دارد، ما چنین سفارش عمیق و گسترده ای را در هیچ مکتب و مذهبی نمی توانیم مشاهده کنیم.

ادارات الگوی مصرف درست در جامعه باشند

یزد آنلاین - یزد ـ فرمانده حوزه بسیج شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای اصلاح الگوی مصرف ابتدا باید از ادارات آغاز کنیم و ادارات باید الگوی مصرف درست در جامعه باشند.

برنامه‌ریزی برای پوشش امدادی زائران اربعین در یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل هلال احمر استان یزد با اشاره به حساسیت و اهمیت موضوع پوشش امدادی زائران اربعین گفت: برنامه ریزی برای خدمت رسانی به زائران از هم اکنون در یزد آغاز شده است.

250 ورزشکار در مسابقات لیگ اسکواش به میزبانی یزد حضور یافته‌اند

یزد آنلاین - یزد ـ نایب رئیس سازمان لیگ اسکواش کشور از حضور 250 ورزشکار از سراسر کشور در مرحله نهایی مسابقات اسکواش قهرمانی که به میزبانی یزد در حال برگزاری است، حضور یافته اند.

پرداخت روزانه 3.2 میلیارد تومان به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی یزد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد گفت: تامین اجتماعی در قالب تعهدات کوتاه مدت و بلندمدت، بیمه بیکاری و ...، روزانه 3.2 میلیارد تومان به بیمه‌شدگان استان یزد پرداخت می کند.

بانک‌های یزد عملکرد خوبی در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نداشتند

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بانک‌های یزد عملکرد مناسبی در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر نداشتند که این موضوع باید مورد بررسی قرار گیرد.

خدمت‌رسانی به زائران اربعین امسال با برنامه مدون‌تری انجام می‌شود

یزد آنلاین - یزد ـ معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد گفت: امسال خدمت رسانی به زائران اربعین با برنامه‌ریزی مدون و مدیریت بهتری نسبت به قبل انجام خواهد شد.

تبدیل خاتم به قطب تولید زیره سبز/کاهش سطح زیرکشت گیاهان پرآبخواه

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خاتم از این شهرستان به عنوان قطب تولید زیره سبز یاد کرد و گفت: در حال حاضر 100 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت زیره سبز اختصاص یافته است.

جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان در یزد راه‌اندازی شد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از آغاز به کار دبیرخانه استانی جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان خبر داد.

سرنوشت نامعلوم کتب 700 ساله ندوشن/کهن‌ترین شهر ایران موزه ندارد

یزد آنلاین - یزد ـ ندوشن از کهن‌ترین شهرهای ایران و بهره‌مند از میراث و آثار ارزشمندی است که از جمله آنها می‌توان به قرآن‌های خطی 700 ساله اشاره کرد اما نبود فضای مناسب، این آثار را به سمت یزد روانه کرد.

مدیران باید قدرت تصمیم گیری و حل مسئله داشته باشند

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مدیران باید قدرت تصمیم گیری و حل مسئله داشته باشند و اگر غیر از این باشند، طبیعی است که برای حل مشکلات، متوسل به خارجی‌ها می‌شوند.

تسلط خوبی بر بازار یزد داریم/مشکل لوازم یدکی و لاستیک حل شد

یزد آنلاین - یزد ـ معاون استاندار یزد با اشاره به نوساناتی که در سال جاری در حوزه اقتصاد رخ داد، گفت: این نوسانات تاثیر بسیاری بر بازار داشت اما خوشبختانه در استان یزد تسلط خوبی بر بازار داشتیم.

باقیمانده فلزات در پساب عامل بروز مخاطرات بهداشتی

یزد آنلاین - یزد ـ محقق مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی یزد با اشاره به مشکلات استفاده از پساب در بخش کشاورزی گفت: باقیمانده نیترات، فسفات و فلزات سنگین در پساب عامل بروز بیماری‌های مهمی در انسان و دام است.

شیرین‌سازی و انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران تسریع می‌شود

یزد آنلاین - یزد ـ شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو، گل‌گهر و شرکت تأمین آب خلیج فارس با شرکت هایفلکس سنگاپور برای تسریع در طرح شیرین سازی و انتقال آب خلیج فارس، توافق کردند.

اما و اگرهای انتقال آب به یزد

یزد آنلاین - نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، گفت: خط دوم انتقال آب یزد به عنوان مهمترین طرح تأمین آب مورد ...

3 مجلس تعزیه در یزد برگزار شد

یزد آنلاین - یزد ـ سه مجلس تعزیه همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در یزد برگزار شد.

پساب یزد بی‌استفاده به حال خود رها شده است

یزد آنلاین - یزد ـ عضو هیئت علمی دانشگاه یزد گفت: پساب تصفیه خانه فاضلاب یزد به رغم هزینه‌های میلیاردی، بی‌استفاده رها شده و به جای استفاده در فضای سبز، تبخیر می‌شود.

رشوه قاچاقچی تریاک صورتجلسه شد

یزد آنلاین - یزد ـ‌ رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان یزد از رد رشوه قاچاقچی تریاک توسط ماموران پلیس اردکان خبر داد.

باقیمانده فلزات در آب عامل بروز بیماری‌های انسانی و دامی

یزد آنلاین - یزد ـ محقق مرکز تحقیقات و فناوری کشاورزی یزد با اشاره به مشکلاتی که استفاده از پساب در بخش کشاورزی مشکل‌ساز باشد، گفت: باقیمانده فلزات در آب عامل بروز بیماری‌های مهلک انسان و دام است.

دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال ناامید کردن مردم از نظام است

یزد آنلاین - یزد - دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌ آموزان گفت: دشمنان در 40 سال گذشته برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی توطئه های مختلف نظامی ، فرهنگی و سیاسی زیادی علیه نظام انجام دادند، خوشبختانه شکست خوردند و هم اکنون با جنگ اقتصادی به دنبال ناامید کردن مردم از نظام هستند.

درک نادرست دولت از واقعیت‌های اقتصادی/راه کسبه از معاندان جداست

یزد آنلاین - یزد ـ‌ رئیس بسیج اصناف، تجا رو بازاریان کشور گفت: متاسفانه دولت درک درستی از واقعیت‌های بازار ندارد و با تصمیم‌های یک ‌شبه و ناگهانی، در نظام اقتصادی اختلال ایجاد کرده است.

شکارچی غیرمجاز در بهاباد دستگیر شد

یزد آنلاین - یزد ـ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد از دستگیری یک شکارچی متخلف و غیرمجاز حیوانات محیط زیست و کشف یک لاشه شکار خبر داد.

متولیان امر اجازه ندهند یزد به درد خوزستان دچار شود

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به آلودگی‌ هوا در استان‌های یزد و خوزستان گفت: متولیان امر اجازه ندهند یزد در چند سال آینده به درد خوزستان دچار شود.

برنامه‌محور نبودن سیستم اداری رفت‌وآمد مدیران را بی‌اثر کرده است

یزد آنلاین - یزد ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد گفت: از آنجا که سیستم اداری ما برنامه‌محور نیست، رفت و آمد مدیران و دولت‌های مختلف، تاثیر چندانی در بهبود شرایط نداشته است.

آواهای کویرنشینان ریشه در اقلیم و شرایط هستی‌شناسانه آنها دارد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل ارشاد استان یزد گفت: آواها و نواها برآمده از جان کویرنشینان است که ریشه در اقلیم و شرایط هستی شناسانه آنان دارد به طوری که می توان بخشی از آنها را در آیین‌های دینی مشاهده کرد.

فرماندار بافق ابقا شد

یزد آنلاین - وزیر کشور طی حکمی با درخواست محمود زمانی قمی استاندار یزد و مردم بافق «محمد زاده رحمانی» را مجدداً به عنوان فرماندار ...

سخنان ائمه جمعه شهرهای مهریز، بهاباد ، میبد، ندوشن و ابرکوه

یزد آنلاین - یزد- قدردانی امام جمعه مهریز از مواضع رئیس جمهوری ،شهادت مسافران هواپیمای ایران در سال 1367حادثه تلخی بود، ماهیت آمریکا امروز آشکارتر شد،تجلیل از مواضع رئیس جمهوری و کمبود منابع آبی درست برای مردم بیان نشد، محور سخنان ائمه جمعه برخی شهرهای استان یزد بود.

مسوولان به فکر مهار گرانی کالا و خدمات باشند

یزد آنلاین - یزد - امام جمعه موقت یزد گفت: تورم فشار زیادی بر مردم و محرومان جامعه وارد کرده است، مسوولان باید با برنامه ریزی و همکاری لازم به فکر مهار گرانی اجناس ضروری مردم و خدمات باشند.

نمایندگان استان یزد در مجلس به بحث آب ورود جدی‌تری داشته باشند

یزد آنلاین - یزد ـ امام جمعه ابرکوه از نمایندگان استان یزد در مجلس خواست: در کنار استاندار یزد قرار گیرند و به بحث آب ورود جدی‌تری داشته باشند و با دغدغه بیشتری این موضوع مهم را پیگیری کنند.

ساير مطالب

حمایت ویژه خانه فرهنگ صدوقی از برگزاری کتاب سال یزد

دهیاران اردکان تجلیل شدند

جشن‌های تابستانه در پارک کوهستان یزد آغاز می‌شود

جشنواره ملی نقاشی خط آیات قرآن کریم در یزد برگزار می‌شود

کشف 16 هزار نخ سیگار قاچاق در یزد

اتوبوس حامل سوخت قاچاق در یزد توقیف شد

فرماندار بافق ابقا شد

شایعه تعطیلی واحدهای صنعتی چادرملو تکذیب شد

حمایت از ناشران یزدی بهانه برگزاری دوره‌های کتاب است

430 اثر به دبیرخانه دومین دوره کتاب یزد رسید

جمع‌آوری 40 معتاد پرخطر در یزد

رد پرونده درخواست عفو قاچاقچیان انسان در استان

ایرانیان اقدام عملی زیادی برای پایداری انرژی انجام دادند

رییس بنیاد جهانی انرژی: یزد مرکز پایداری جهان است

2300 کشور جهان نامزد دریافت جایزه بنیاد جهانی انرژی هستند

توقف افت آب‌های زیرزمینی یزد تا سال 1400

اقلیم یزد امکان احیای انرژی‌های پاک گذشته را فراهم کرده است

امکان برقراری ارتباط رانندگان حمل‌ونقل عمومی با مسئولان فراهم شد

پاسخگویی شفاف به مردم اولویت اجرایی دولت تدبیر و امید است

لزوم تغییر اصلاح سبک زندگی برای رسیدن به مولفه‌های پایدار انرژی

جامعه نیازمند ارتقاء اطلاعات عمومی و حقوقی است/ ارتباط بین والدین و فرزندان تعاملی و اعتماد‌ساز باشد

نخستین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی در یزد برگزار می‌شود

1180 کیلو موادمخدر در یزد کشف شد

طرح کارآمد جایگزین آموزش ضمن خدمت معلمان ابتدایی می‌شود

طرح نشاط معنوی در 25 بقعه متبرکه استان یزد اجرا می شود

جاده‌ها و حمل‌ونقل عمومی یزد برای سفرهای تابستانی آماده‌سازی شد

کانون مساجد باید محلی برای ارتقاء سواد و پختگی فرهنگی باشند

ویژگی‌های شخصیتی افراد باعث تجلی نشاط و هیجان در جامعه می‌شود

توانایی بروز احساسات باید در مردم یزد تقویت شود

ملاحظه کاری یکی از چالش‌های جدی کشور است

6 هزار تن شیر از دامداران یزدی خرید تضمینی شد

رواج کلاهبرداری به شیوه قدیمی با سوء استفاده از عواطف پاک مردمی

نخستین هسته علمی در دانشگاه یزد تاسیس شد

برنامه‌های کانون‌های مساجد یزد نیازمند اطلاع‌ ‌رسانی خلاقانه است

شورای مرکزی حسینیه ایران برای اوقات فراغت جوانان برنامه‌ریزی کند

لزوم شناسایی عوامل نارضایتی مردم در جامعه

آغاز عملیات گازرسانی به 27 روستای استان یزد

پیاده‌محوری راه نجات یزد/توجه ویژه شورا به تسهیل حمل‌ونقل عمومی

امیدوار به انعقاد تفاهم‌نامه با شورای شهر یزد هستیم

شهرداری یزد برای مردم در پارک‌ها برنامه‌های فرهنگی داشته باشد

روزهای سخت برای صنعت برق/مردم یزد در مصرف برق صرفه‌جویی کنند

ظرفیت‌های بسیج و سپاه برای رفع مشکلات کشور مورد استفاده قرار گیرد

برخی مشکلات کشور به دلیل کوتاهی مسئولان است

برجام موشکی و برجام حقوق بشری بهانه‌ای برای خشکاندن ریشه اسلام

دولت هرچه سریع‌تر اتاق فرماندهی اقتصادی در کشور تشکیل دهد

دولت با جدیت و سرعت در شرایط اقتصادی تحول ایجاد کند

وضعیت بی‌حجابی در جامعه هرچه سریع‌تر ساماندهی شود

جشن ثبت جهانی یزد مردم‌محور برگزار می‌شود

همدلی مردم و مسوولان نیاز اساسی کشور است

3 خبر کوتاه از شهرستان میبد

مسوولان استان، پیگیر رفع مشکلات آب یزد هستند

چکیده خطبه های نماز جمعه شهرستانهای استان یزد

لزوم راه‌اندازی مجمع عمومی تشکل‌های دانشجویی در کشور

80 درصد پرونده‌های دادگستری ابرکوه مربوط به مسائل اقتصادی است

دولت در مالیات‌ها به مردم اعتماد کند و فشار به آنها را کم کند

تخریب خط لوله آب انتقالی به استان یزد، توطئه علیه امنیت ایران است

جانشین بسیج مستضعفین کشور: رفع مشکلات اصناف اولویت اجرایی دولت باشد

بهره‌مندی 70 روستای یزد از آب انتقالی/آبرسانی سیار به 330 روستا

779 نفر از میبد داوطلب شرکت در کنکور سراسری هستند

رقابت بیش از 5 هزار داوطلب در رشته‌های ریاضی و انسانی در یزد

جلد سوم «یزد در آیینه زمان» منتشر شد

خط انتقال آب یزد در حال تعمیر/ مردم در مصرف آب صرفه‌جویی کنند

تامین اعتبار برای رفع خطر 10 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های استان یزد

ناکامی منافقان در ترور شخصیت شهید بهشتی، منجر به شهادتش شد

محبیان، فعال سیاسی اصولگرا: دولت زمین بخورد مردم تفکیک جناحی نمی‌کنند؛ کلیت نظام ناکارآمد تلقی می‌شود

استانداری یزد تشدید صرفه جویی در مصرف آب را خواستار شد

تقاضای استفاده از کالای باکیفیت داخلی در یزد افزایش یافته است

آب یزد آلودگی میکروبی ندارد/ احتمال آلودگی انگلی در آب قنوات

سالانه 45 سانتی‌متر از سطح آب‌های زیرزمینی یزد کاهش می‌یابد

مبارزه با کالای قاچاق باید به یک مطالبه عمومی تبدیل شود

یزد در شرایط تنش آبی است/نصب آب‌شیرین‌کن در 3 شهر استان

دادستان: اسامی رباخواران در صورت موافقت دادگاه منتشر می‌شود

معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت منصوب شد

سرانه ورزشی در شهر یزد باید افزایش پیدا کند

ورزش در محله‌های یزد احیا شود

ششمین دوره المپیاد ورزشی بسیج در یزد برگزار می‌شود

تاکید بسیج در یزد بر مسجدمحوری و محله‌محوری برنامه‌ها است

پیکر محمود بهشتی 7 تیرماه در اردکان تشییع می‌شود

ارزشی برای محله‌گرایی قائل نیستم/بنام شهدا بر طبل تفرقه نکوبیم

پیکر شهید محمود بهشتی 7 تیرماه در اردکان تشییع می‌شود

یادواره شهید گمنام و شهدای دانشگاه در یزد برگزار می شود

فرماندار یزد منصوب شد

با حکم وزیر کشور؛ فرماندار شهرستان یزد منصوب شد

بی‌اعتماد کردن مردم به نهادهای انقلابی، نقشه دشمن است

47 سازمان مردم نهاد یزد در پیشگیری از اعتیاد فعالیت دارند

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد منصوب شد

کاهش طلاق یزد در سال‌های آینده با آموزش‌های پیش از ازدواج

جشن جهانی شدن یزد برگزار می‌شود

استاندار یزد: احیای اهداف اصیل انقلاب موثرترین راهکار برای اداره کشور است

استاد حوزه علمیه: عناد و ارائه نظرات خائنانه در جامعه، محصول بی‌بصیرتی افراد است

25 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان غیرعمد استان یزد نیاز است

مدیرکل زندان‌های یزد خبر داد: اشتغال 1250 زندانی استان/بازگشت مجدد کمتر از یک درصد زندانیان

آب یزد دیگر گوارا نیست/عطشی که با آب شور فرو نمی‌نشیند

گرامیداشت 40 سالگی انقلاب نباید به برگزاری یک جشن خلاصه شود

امام جمعه یزد: کوتاهی درمعرفی انقلاب اسلامی به مردم جهان جبران شود

وکلای دادگستری مدافعان بی‌بدیل حقوق عمومی هستند

تاب آوری استان یزد درمقابل تحریم ها افزایش می یابد

لزوم حذف نام ابرکوه از لیست شهرهای تبعیدگاهی

عملکرد مسئولان در جامعه اسلامی باورهای مردم به دین را شکل می‌دهد

30 تا 40 درصد بار شهرستان‌ها بدون بارنامه حمل و نقل می‌شود

امسال بالغ بر 15 هزار نفر از یزد در کنکور سراسری شرکت می کنند

مسئولان مانع انتقال غیرقانونی شهروندان خارجی در مهریز شوند

مدیران برای رفع مشکل مردم تلاش کنند

محور سخنان ائمه جمعه شهرهای مهریز ، بهاباد و ندوشن

عوامل استکبار درصدد خوش بینی مردم به دشمنان نظام هستند

مسئولان فارغ از حزب‌گرایی دغدغه‌های اقتصادی را تدبیر کنند

فعالیت بسیج در بخش کشاورزی راه نجات کشور از بیکاری و وابستگی است

اعزام 5 هزار مبلغ به سراسر استان یزد/انجام 20 پژوهش در حوزه دین

هیچ کدام از عاملان اغتشاشات اخیر رانندگان، راننده نبودند/دوچرخه سواری بانوان در معابر شهر غیرقانونی است

دشمنان با تبلیغات دروغ واقعیت های اسلام را وارونه جلوه می‌دهند

طرح نجات کشاورزی در 40 هزار روستای کشور در حال اجراست

رییس جدید دادگستری میبد معرفی شد

برخی بدون اشراف به قانون و ولایت فقیه برای کشور تئوری دیکته می‎‎کنند/ ایراد ضرب و جرح‏ها و توهین همچنان در راس پرونده‎های کیفری یزد است

استفاده از هنر در معرفی دستاوردهای انقلاب ضروری است

سردار غیب‌پرور با امام جمعه و خانواده شهید آخوندزاده در یزد دیدار کرد

سردار غیب‌پرور با خانواده شهید آخوندزاده دیدار کرد

طرح درخواست شهرداری یزد برای مجوز ساخت یک مکان ورزشی در شورا

استاندار یزد: سازمان تبلیغات اسلامی بخش از نهادسازی انقلاب است

ضرورت جلوگیری از هزینه‌های غیرضروری در شهرداری یزد

ساخت مدرسه صدرا یزد در انتظار زمین/برگزاری 150 گفتمان دینی در یزد

برای اجرای فرامین اسلام ناب محمدی (ص) باید دغدغه داشته باشیم

توزیع 330 ریال سود خالص به ازای هر سهم برای سهامداران چادرملو

اعضای بدن نوجوان 17 ساله یزدی اهدا شد

شبکه توزیع روستاهای شهرستان ابرکوه بازسازی شد

یزدی‌ها امسال 750 میلیون تومان فطریه پرداخت کردند

اختصاص یک میلیارد ریال به پژوهش‌های دانش آموزی یزد

مهارت آموزی در غنی سازی اوقات فراغت جوانان ضروری است

216 طرح اشتغال روستایی در استان یزد تصویب شد

شکارچیان حیوانات نادر در تفت دستگیر شدند

نوع وابستگی‌ها به خارج از کشور در حوزه صنعت و معدن مشخص شود

اغلب سرمایه‌گذاران نقشه تجاری منسجم برای سرمایه‌گذاری ندارند

امکانات آموزشی در اختیار دانش آموزان اتباع بیگانه در یزد قرار دارد

حرکت دامداران و کشاورزان یزد برای تامین ارزاق مردم جهادی است

دستگیری سوداگران مرگ هنگام انتقال 150 کیلو تریاک در یزد

سلامتی جامعه بی‌شک با نگاه جدی به تغذیه باز خواهد گشت

81درصد اتوبوس‌های یزد زیان‌ده هستند/چالش‌های حمل‌ونقل عمومی دریزد

قدرت مانور موتورسیکلت‌ استفاده از دوچرخه را محدود کرده است

سارقان کابل‌های مخابراتی در یزد دستگیر شدند

درآمد استان یزد در سال گذشته 1329 میلیارد تومان اعلام شد

نیازمند مدل برنامه‌ریزی استراتژیک برای اقتصاد فرهنگ و هنر هستیم

650 کنتور آب معیوب در روستاهای ابرکوه تعویض شد

ترویج شبهات مهدوی توطئه جدید استکبار علیه ارزش‌های دینی است

‌لزوم مدیریت هزینه‌ها به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی نظام سلامت

21 هزار نفر در یزد زیر پوشش بیمه کشاورزان و عشایر هستند

جشنواره بچه های مسجد در یزد برگزار می شود

توجه به بافت تاریخی و میانی راهکار رفع عدم یکپارچگی شهری یزد

کاهش آمار ولادت در مهریز/امیرعلی و فاطمه نام مورد علاقه مهریزی‌ها

دهمین یادواره شهید کعبه و سرداران شهید مهریز برگزار می شود

فرماندار اردکان در آیین تاریخی زیارتگاه چک چک: اردکان نماد هبستگی و زندگی مسالمت‌آمیز ادیان است

نیاز به فضاهای فرهنگی در شهرسازی مدرن به شدت احساس می شود