آخرین اخبار

سياسي

کشف 40هزار لیتر سوخت قاچاق در اشکذر

یزد آنلاین - یزد ـ‌ فرمانده انتظامی اشکذر از کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان اشکذر استان یزد خبر داد.

6 هزار واحد صنعتی در یزد گازرسانی شدند

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت: با هدف توسعه و تقویت شبکه های گازرسانی و رعایت مسائل زیست محیطی تاکنون به 6 هزار و 375 واحد صنعتی و تولیدی در یزد گازرسانی شده است.

پرداخت زکات در یزد 2.5 برابر شد

یزد آنلاین - یزد ـ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد از رشد 2.5 برابری پرداخت زکات در استان یزد خبر داد.

ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد در برگزاری مناسبت‌های ملی استفاده شود

یزد آنلاین - یزد ـ معاون استاندار یزد با اشاره به اینکه تشکل‌های مردم‌نهاد می‌توانند در جلب مشارکت مردم اثرگذار باشند، بر لزوم استفاده از ظرفیت آنها در برگزاری مناسبت‌های ملی و انقلابی تاکید کرد.

شعار 13 آبان امسال «غیرت انقلابی» است

یزد آنلاین - قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این‌که تببین ارزش‌های انقلاب یکی از ضرورت‌های اجرایی در برنامه‌ریزی ...

ایجاد دوگانگی در بازار کار مهمترین پیامد مهاجرت‌های خارجی است

یزد آنلاین - یزد ـ معاون اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عمده‌ترین پیامد مهاجرت‌های خارجی را تفاوت دستمزد کارگران مهاجر و بومی و ایجاد دوگانگی در بازار کار دانست.

فرآیند درستی برای استفاده از ظرفیت اتباع خارجی طی نشده است

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با بیان اینکه حضور اتباع خارجی در یزد فقط یک تهدید نیست وه می‌تواند فرصت باشد، گفت: فرآیند درستی برای استفاده از ظرفیت آنها طی نشده است.

دستگاههای اجرایی و شهرداری ها با استفاده از پتانسیل سازمان های مردم نهاد مطالبات مردمی را پاسخگو باشند

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به فعالیت سمن ها گفت: سازمان های مردم نهاد، در مناطق حاشیه ای شهر تعاملات سازنده ای با دستگاه های اجرایی برقرار کرده اند.

مردم و مسئولان از حیله‌های پنهانی آمریکا غافل نشوند

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه دشمنی آمریکا تنها در سخنان رئیس جمهور آن خلاصه نمی‌شود، گفت: مردم و مسئولان نباید نسبت حیله‌های پنهانی آمریکا غافل شوند.

عضو فقهای شورای نگهبان: تضعیف نهادهای برخواسته از نظام هدف دشمن است

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - عضو فقهای شورای نگهبان گفت: تضعیف نهادهای برخواسته از انقلاب اسلامی از هدف های مهم و همیشگی دشمنان است ، بنابراین باید با همدلی توطئه های آنها را خنثی کرد.

استاندار یزد : صدر نشینی علمی دانش آموزان استان در آزمون دانشگاهها حفظ شود

یزد آنلاین - یزد - ایرنا- استاندار یزد و رئیس شورای توسعه و برنامه ریزی استان گفت: با توجه به تداوم 24 سال برتری دانش آموزان یزد در آزمون سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در سال 1396، باید این موفقیت و صدر نشینی علمی برای سال های بعد همچنان ادامه یابد.

وزیر سابق اطلاعات: صحبت های ترامپ علیه ایران عقبه قوی دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - وزیرسابق اطلاعات گفت: صحبت های سخیف رئیس جهوری آمریکا علیه ایران دارای عقبه قوی برنامه ریزی شده و از اتاق فکر آنها بیرون آمده است و نباید نسبت به دشمنان غافل بود.

فرهنگ مصرف بهینه سوخت در جامعه باید نهادینه شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: پرهیز از سفرهای غیر ضروری درون و برون شهری توسط خودرو از سوی شهروندان ، یكی دیگر از موارد مهمی است كه میتواند نقش اساسی در كاهش مصرف سوخت و فراورده های نفتی در استان و كشور داشته باشد.

استاندار یزد بخشدار مركزی بافق را منصوب كرد

یزد آنلاین - استاندار یزد با اشاره به تفویض اختیار وزیر كشور به استانداران جهت انتصاب بخشداران، داود پور امینی را به عنوان بخشدار مركزی بافق منصوب كرد.

معاون استانداری یزد: تقویت سرمایه‌های اجتماعی، دستیابی به اهداف را آسان می سازد

یزد آنلاین - یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: با بهره‌گیری از سرمایه‌های اجتماعی، خرد جمعی و همفکری تحقق اهداف و برنامه های دولت آسان می شود.

اعتماد خوبی بین مردم استان وجود دارد

یزد آنلاین - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در دیدار با شهردار یزد ضمن تبریك انتخاب جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد، سابقه درخشان و تجربه بالای وی در مدیریت شهری را نقطه قوت و امید بخشی برای آینده شهر یزد دانست.

راهکار حفظ جمعیت روستاها توسعه و ایجاد اشتغال پایدار است

یزد آنلاین - یزد-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با اشاره به ابلاغ قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: راهکار حفظ جمعیت روستاها توسعه و ایجاد اشتغال پایدار است.

مردم قاطعانه در حمایت از ارزش های انقلاب و دستاوردهای ایران اسلامی ایستاده اند

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان خاتم با بیان اینکه رمز پیروزی ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان خارجی و داخلی اتحاد و همدلی است، گفت: وحدت بین مردم و مسوولان نظام بهترین پدافند غیرعامل است.

نماینده مهریز: طرح های اولویت دار برای جذب بودجه به استان ارائه شود

یزد آنلاین - نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی باید طرح های اولویت دار و مهم را جهت جذب بودجه سال 1397به مرکز استان ارائه کنند.

معرفی شهردار جدید بهاباد از توابع استان یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا- « محمدمهدی خانی زاده بهابادی» با حضور محمود شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به عنوان شهردار جدید بهاباد معرفی شد.

واکنش ها به حکم تعلیق سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - انتشار رای دیوان عدالت اداری مبنی بر تعلیق موقت عضویت سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد بازتاب زیادی در رسانه های مختلف داخلی و بین المللی داشته است.

جهاددانشگاهی ماهیتاً توسعه‌گراست

یزد آنلاین - 800x600 معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی كشور این نهاد انقلابی را ماهیتاً یك مجموعه توسعه‌گرا ...

تابش، راه اندازی پژوهشگاه استاندارد در استان یزد را خواستار شد

یزد آنلاین - یزد – ایرنا - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و نماینده اردکان با بیان لزوم راه اندازی پژوهشگاه منطقه ای استاندارد در یزد گفت: این پژوهشگاه پل ارتباطی بین مراکز تولیدی و علمی استان و بخشی از مرجع پژوهشی و تحقیقاتی نظام استانداردسازی کشور است.

برند و سبک عزاداری یزدی ها، باید حفظ و تقویت شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: یکی از بزرگترین غفلتهای ما در ارتباط با هیئتهای عزاداری، محدود نمودن آنها در ایام خاص، به ویژه در 13 روز ابتدایی ماه محرم است در صورتیکه باید به بهترین نحو و در نهایت بهره وری از این فرصت وسیع و سرمایه ارزشمند که هم در قالب فضا و امکانات حسینیه ها و تکایا و هم در ارتباط با سرمایه های انسانی و اجتماعی محلات و هیئتها مطرح است، استفاده کنیم و از این مسیر، تحول و پویایی و پیشرفت و تعالی را به جامعه شیفته و عاشق مکتب اباعبدالله(ع) ارائه نماییم.

تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری امن، سالم و پرشکوه نهضت اربعین حسینی اندیشیده شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: امسال در حوزه ساماندهی ایاب و ذهاب زائرین اقدامات خوبی صورت گرفته و نیروی انتظامی نیز هم در بحث نظارت بر کیفیت و ایمنی اتوبوسها و هم نظارت بر سلامت و مهارت رانندگان اقدامات موثری انجام داده که جای تقدیر است و موجب افزایش ضریب ایمنی و امنیت خاطر در این سفرها خواهد شد.

یزد باید پیشتاز در رعایت حقوق شهروندی باشد / دستگاه هایی که عملکرد ضعیف دارند به مردم معرفی می‌شوند

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ستاد صیانت از حقوق شهروندی، وجوه نقض حقوق شهروندی را متفاوت دانست و افزود: یکی از وجوه نقض حقوق شهروندی نادیده گرفته شدن جایگاه شخصیت های مورد اعتماد مردم و نظام است.

ترامپ به نماد بی ادبی درجهان بدل شده است

یزد آنلاین - به گزارش اداره كل روابط عمومی استانداری یزد،" سید محمد میرمحمدی" پیش از ظهر شنبه 22 مهرماه 1396 در گفت و گو با واحد مركزی خبر، ضمن محكوم نمودن سخنان اخیر" ترامپ" پیرامون كشورمان، او را نمادی از بی ادبی در جهان دانست.

مدیران استان، ضوابط استاندارد را جدی بگیرند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: مبحث استاندارد سازی اماكن و لوازم و تولیدات مصرفی و هر آنچه كه در ارتباط با مردم قرار دارد، یكی از مهمترین مباحثی است كه همه باید اصول و ضوابط آنرا رعایت كنند و اداره كل استاندارد استان نیز باید همچون گذشته در این راستا، نظارت دقیق و راهنمایی های لازم را انجام دهد.

تابش: ایجاد امنیت با روش قهر آمیز امکان پذیر نیست

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش امنیت پایدار در توسعه جامعه تاکید کرد که ایجاد امنیت با روش های قهرآمیز، امکان پذیر نیست.

ورزش همگانی ضامن تحرک، نشاط و مسوولیت پذیری اجتماعی است

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: در مسیر توسعه ورزش همگانی، میتوان مهربانی و صمیمیت و کار تیمی را در جامعه گسترش داد و حس مشارکت عمومی را در میان مردم ارتقاء بخشید و این مهم یکی از برکات توسعه ورزش در جامعه است.

بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی فرهنگی جهان شهر یزد

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با بیان اینکه پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی آن باید در قالب قرارگاه دفاع فرهنگی در استان مورد توجه ویژه قرار گیرد بر لزوم بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی و فرهنگی جهان شهر یزد تاکید کرد.

ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح جامعه

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست نخستین شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با تاکید بر ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل در بین مردم گفت: لازم است در این حوزه با اطلاع رسانی مناسب زمینه مشارکت بیشتر مردم و آرامش آنها را فراهم کنیم.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور به همراه مدیرکل سیاسی و انتخاب استانداری و فرمانداران بافق و بهاباد از نقاط مختلف این شهرستان ها بازدید کردند

یزد آنلاین - به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، سعید جلالی مدیرکل تقسیمات وزارت کشور، محمد محامدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد، فرمانداران شهرستان بافق و بهاباد و جمعی از کارشناسان این حوزه از نقاط مختلف شهرستان های بافق و بهاباد بازدید کردند.

استاندار یزد: یک درصد بودجه تملک دارایی دستگاه ها به پدافند غیرعامل اختصاص دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: تمامی دستگاه ها و شرکت های دولتی و غیردولتی دارای زیرساخت های حیاتی،حساس و مهم می توانند برای پیشگیری از حوادث غیر طبیعی ناشی از تهدیدها و آسیب پذیری های موجود بنا به تشخیص سازمان پدافند غیرعامل تا یک درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تخصیص یافته خود را برای اجرای طرح های مورد نظر هزینه کنند.

همه دستگاه ها سقف قانونی اعتبارات جهت اجرای پدافند غیر عامل در حوزه خود را تامین نمایند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: شایسته است تا همه دستگاه ها با توجه تصریح قانون و اختیارات مطروحه در آن، سقف عنوان شده جهت اختصاص اعتبارات مربوطه به منظور اجرای طرح پدافند غیر عامل در دستگاه ها را لحاظ نمایند.

فرماندار یزد، افزایش تعامل شهرداری با فرمانداری را خواستار شد

یزد آنلاین - یزد-ایرنا- فرماندار یزد گفت: رفع مشکلات شهر یزد و همچنین خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل همه دستگاه های اجرایی امکان پذیر است و در این راستا باید تعامل میان شهرداری و فرمانداری افزایش یابد.

معاون استاندار یزد: قصه گویی ظرفیت بالایی برای انتقال فرهنگ دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هنر قصه گویی ظرفیت بالای برای انتقال فرهنگ و ارزش ها به کودکان و نوجوانان دارد و باید از این ظرفیت برای جامعه پذیری کودکان بیش از پیش بهره برداری شود.

معاون سازمان میراث فرهنگی: معنویت یزد در میزبانی گردشگران خارجی معرفی شود

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: معنویت یزد باید با رفتار مناسب در میزبانی ار گردشگران خارجی معرفی شود تا حضور بیشتر گردشگران را به دنبال داشته باشد.

فعالیت‌های عظیم در حوزه گردشگری یزد رقم می‌خورد

یزد آنلاین - یزد ـ شهردار یزد گفت: در صورتی که موافقت قطعی با پایلوت شدن یزد به عنوان شهر گردشگر کشور شود، فعالیت‌های عظیمی در حوزه گردشگری یزد تا اسفندماه سال جاری رقم خواهد خورد.

یزد پایلوت شهر گردشگر در کشور معرفی شد

یزد آنلاین - یزد ـ شهردار یزد در دیدار با معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، درخواست پایلوت شدن یزد به عوان شهر گردشگر کشور را مطرح کرد که این مورد موافقت قرار گرفت.

استاد ایرانی دانشگاه ویسکانسین آمریکا: جذب گردشگر بر اساس الگوهای بومی باشد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاد ایرانی و برجسته مدرسه مدیریت هتلداری دانشگاه ویسکانسین اسکات آمریکا گفت: جذب گردشگر باید نه بر اساس الگوهای موفق در جهان، بلکه با استفاده از الگوهای بومی صورت گیرد.

ضرورت مصونیت سازی زیرساخت های استان

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر اینکه مصونیت و ایمن سازی زیرساخت های استان یزد باید در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود، گفت: پدافند غیرعامل با توجه به موقعیت مکانی کشور، وجود مراکز حیاتی، حساس و مهم و اینکه مرتب در معرض تهدیدات دشمنان بین المللی و منطقه ای هستیم، حوزه بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای نمود.

توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل گفت: امیدواریم در سایه فعالیتهای خوبی که در اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد انجام می شود و همکاری و هماهنگی مناسب دستگاه های استان شاهد ارتقای محسوس فرهنگ پدافند غیرعامل و آموزش هایی که مردم باید در این حوزه ببینند باشیم.

اخبار خواندنی

مجمع نمایندگان استان یزد: توهین به نمایندگان مجلس وحدت مسئولان استان را مخدوش می‌کند

رییس شورای شهر:حکم تعلیق عضو شورا موقت است

رییس کل دادگستری یزد: امنیت پایدار كشور مرهون رویکرد تعاملی است

برای باورپذیری مردم باید جایگاه استاندارد را ارتقا دهیم

اختصاص 30 میلیارد ریال به روستاهای فاقد دهیاری

پیام مدیر كل دفتر امور روستایی و شوراها به مناسبت روز ملی روستا

ارائه راهکار واقع گرایانه و عملیاتی در مواجهه با آسیبهای اجتماعی، امری ضروریست

انتقاد استاندار یزد از عملکرد مرکز خدمات سرمایه گذاری استان

استاندار یزد باید توان مدیریتی متناسب با ظرفیت‌های استان داشته باشد

معاون استاندار یزد تأکید کرد: ضرورت استفاده از سازمان‌های مردم نهاد در مناسبت‌های ملی و مذهبی

راه‌اندازی 12 کمیته تخصصی ویژه بزرگداشت 13 آبان در یزد

رییس شورای هماهنگی تبلیغات یزد تأکید کرد؛ ضرورت ترویج فرهنگ استکبار ستیزی بین مردم دنیا

ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل

مانور امداد جاده ای توسط مدیریت بحران استان برگزار می شود

مكتب حسینی، جلوه گاه زیبای انسان سازی و آزادگی است

یك مقام قضایی: ریشه بسیاری از مشکلات مردم در دعاوی ناشی از ناآشنایی آنها با قوانین است

معاون سیما: مداحان اهل بیت (ع) در اشعار خود عنصر زمان را در نظر بگیرند

برنامه ریزی بر مبنای انتقال ارزشهای دینی و ملی در هفته كودك

توجه به جایگاه كودكان تحقق نگاه بلند مدت به نیازهای كشور است

مشکل اصلی نابرابری‌های آزاردهنده است

امام جمعه یزد: تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه خنثی کردن توطئه‌های اقتصادی دشمنان است

‌حفظ آرمان‌های امام (ره) یکی از اولویت‌های اجرایی نظام است

فرمانده سپاه خاتم: تهاجم و تجاوز به ایران سرنوشت صدام را بدنبال دارد

پیام مدیركل مدیریت بحران استانداری یزد به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی

استاندار به مناسبت هفتم مهر ؛ روز ملی آتش نشانان پیامی صادر كرد

شهداء، ادامه دهندگان راه سید الشهداء (ع) هستند

گزارش تصویری حضور استاندار در همایش هشت سال شكوه پایداری و تجلیل از كارمندان نمونه دادگستری استان

همواره برای من، دانش آموزی و دانشجویی، ارزشمندترین عناوین بوده است

دیدار معاون وزیر جهاد كشاورزی و رئیس سازمان جنگلها و مراتع كشور با استاندار یزد

معاون وزارت جهاد کشاورزی: تبخیر سالانه 70 درصد بارش‌ها چالش‌‌ اصلی منابع آبی کشور است

مختومه شدن 53 هزار فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف یزد

شایعه دستگیری و محاکمه مداح یزدی در فضای مجازی کذب است

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور تأکید کرد: ضرورت ایجاد تشکل‌های صنفی رانندگان در استان یزد

رییس بسیج اساتید یزد مطرح كرد: محرم و عاشورا، قوه‌ی محرک جریان‌های انقلابی ایران

رشد 30 درصدی آمار آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در یزد

سردار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر یزد شد

افزایش آگاهی روابط عمومی ها نسبت به سند راهبردی، نخستین گام اجرای آن است

تاكید استاندار یزد بر نقش خانواده ها در جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر

تاكید استانداریزد بر ایجاد دانشگاه صنعتی در یزد

سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در ترویج فرهنگ اهدا خون دارند

رسانه های دولتی باید نقدها و نظرات كارشناسان را پیش از دیگر رسانه ها منتشر كنند

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت شناسایی و ارتقای ظرفیت‌های علمی فرزندان نیروهای سپاه

مرام امام حسین(ع) الگویی مناسب برای حراست از ارزش‌های انقلاب است

سامانه سجام به دنبال افزایش مسئولیت اجتماعی آحاد جامعه است

فرماندار خاتم تأکید کرد: ضرورت توسعه کشور بر مبنای علم و دانش

فرمانده جدید سپاه الغدیر یزد دوشنبه معرفی می‌شود

سرمایه گذاران استان، تحت حمایت قاطع و صریح مدیران هستند

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس: بومی و غیربومی بودن استاندار یزد بحثی انحرافی است

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت تکیه بر نخبگان داخلی به منظور پیشرفت اقتصادی کشور

گزارش تصویری رژه نیروهای مسلح در یزد

استاندار یزد با امام جمعه اردکان دیدار کرد

بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مدارس شهر یزد در روز اول مهر

منطقه ویژه اقتصادی یزد یكی از حسّاس ترین نقاط تامین نیازهای اساسی مردم است

دانش آموزان باید از روحیه پرسشگری و هنر گفت و گو بهره مند باشند

فرمانده سپاه خاتم در گفت‌و‌گو با ایسنا تأکید کرد: ضرورت اولویت قرار دادن شناخت راه و نقشه دشمن در نظام اسلامی

شورای ثبت احوال استان به ریاست استاندار یزد تشکیل جلسه داد

همه ما مدیون جانفشانیها و دلاورمردیهای ایثارگران هستیم

شخصیت سازی و احترام نهادن به جوانان، نقش موثری در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی دارد

آموزش های شهروندی در مدیریت بحران در اولویت كارشناسان آموزش قرار گیرد

امام جمعه یزد: عشق امام حسین(ع) رمز پیروزی‌ و اقتدار نظام اسلامی ایران است

فرمانده سپاه الغدیر یزد تأکید کرد: مسئولان نظام برنامه‌های خود با محوریت مقام معظم رهبری تدوین کنند

پیام استاندار به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس

رونمایی از 2 پهباد پادگان نبی اکرم میبد

استاندار: تولید محتوا در عرصه آی تی برای رسیدن به اشتغال پایدار ضروری است

چشم انداز آینده استان، ایجاد تولید محتوای بیشتر در سطح ملی و جهانیست

صدا و سیما میدانی وسیع برای شکوفایی خلاقیتها، احترام به باورها و جذب مخاطبان است

نماز زیباترین جلوه بندگی انسان در پیشگاه پروردگار است

اجرای 40 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در مهریز

فعالیت موثر شورای شهرپاسخگویی به اعتماد مردم/عملكرد مثبت بانوان عضو شوراها زمینه حضور سایر بانوان در جامعه را تقویت می كند

پلمپ 4 واحد آلاینده زیست‌محیطی در اشكذر یزد

اعضا هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد انتخاب شدند

رییس دادگستری یزد: تحقق جامعه عاری از جرم با تربیت نسل هنجارپذیر ممکن است

تلاش کردیم زبان هنر را به حل مسائل اجتماعی وارد کنیم

جشنواره های هنری می توانند برند یزد باشند

معاون ارتباطات حوزه‌ای دفتر مقام معظم رهبری: مبلغین و روحانیون با روضه‌های مستند از ورود آفات جلوگیری کنند

برگزاری نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی

برگزاری مراسم تحلیف و آغاز به‌کار شورای پنجم شهرستان اردکان

نگارش 5 مقاله علمی، مجازات جایگزین حبس محکوم در قصور پزشکی

مدیرکل سیاسی، استانداری یزد خبر داد؛ ممنوعیت به کارگیری افراد با سابقه بالای 25 سال درسطح مدیران پایه

فرمانده سپاه الغدیر خبر داد،؛ تدوین 400 برنامه فرهنگی و تبیینی ویژه بزرگداشت دفاع مقدس در یزد

پیام قائم مقام وزیر كشور در امور اجتماعی و فرهنگی به نخستین جشنواره گرافیك آب و تراب

پیام استاندار بمناسبت برگزاری همایش ملی گرافیك و كاریكاتور آب و تراب

محامدی: ممنوعیت به کارگیری افراد با سابقه بالای 25 سال درسطح مدیران پایه

برگزیدگان همایش ملی آب و تراب در یزد معرفی شدند

فرماندار مهریز: حضور فعال بانوان در عرصه‌های مختلف مورد حمایت دولت است

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه یزد تأکید کرد: ضرورت تشکیل انجمن صنفی معلمان در استان یزد

امام جمعه موقت یزد تأکید کرد: ضرورت انتخاب کارگزاران نظام با مشورت جمعی

فرمانده سپاه خاتم در گفت‌وگو با ایسنا: ایجاد بازدارنگی در دشمن از دستاوردهای دفاع مقدس است

استاندار یزد، انجام امور روابط عمومی استانداری را به مشاور خود محول كرد

پاك طینت به عنوان مشاور استاندار منصوب شد

سرپرست بخشداری گاریزات منصوب شد

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد منصوب شد

ارزيابي‌هاي قوه قضاييه، جايزه تعالي فرهنگي را نصيب دادگستري يزد کرد

مروري بر کارنامه 4 ساله،درخشش بارقه هاي اميد براي شتاب توسعه يزد در دولت يازدهم

سينما نقش بي بديلي در آگاه سازي جامعه دارد

ضرورت ايجاد درک مشترک نسبت به حوزه پدافند غيرعامل

نيازمند الگو هاي عامل به احکام ديني هستيم

با تشکيل ستاد مديريت شهر جهاني يزد،زمينه جذب بيشتر گردشگر در استان فراهم مي شود

معاون برنامه ريزي، اداري و مالي فرمانداري يزد منصوب شد

ايجاد زمينه مشاركت مردم در بازافريني شهري يك اصل ضروري است

خبر منتسب به امام جمعه يزد در مورد استاندار غيربومي تکذيب شد

غرس 20 اصله درخت، مجازات جايگزين حبس محکوم در ميبد

لزوم حركت روزافزون مراكز آموزش عالي استان در مسير توليد علم و ايجاد سرمايه هاي انساني و اجتماعي

تئاتر خياباني بدليل ارتباط نزديک با مردم از تاثير گذاري بالايي برخوردار است

يزد کانون زندگي مسالمت آميز با مهاجرين خارجي است/ اشتغال به تحصيل 5 هزار دانش‌آموز اتباع در يزد

تجليل استاندار از دانش آموزان يزدي حائز رتبه ممتاز کنکور سراسري

سمنها کانونهاي مشارکت مردمي و همکاري عمومي و مهمترين سرمايه هاي اجتماعي استان هستند

يزد کانون زندگي مسالمت آميز با مهاجرين خارجي است

نماينده مردم يزد در مجلس تأکيد کرد:ضرورت استفاده از خرد جمعي در توسعه يزد/ لزوم تهيه سند آمايش در استان

استاندار يزد: همکاري سازمان هاي مردم نهاد با دستگاه هاي اجرايي در حل مسايل موثر است

استاندار يزد خبر داد؛صدور مجوز احداث نيروگاه هاي خورشيدي 610 مگاواتي در يزد

هيئت هاي مذهبي آموزش مديريت بحران مي بينند

مجوز احداث نيروگاه هاي خورشيدي با ظرفيت 610 مگاوات در استان صادر شده است

ايجاد اشتغال و رونق توليد در استان، هدف نهايي اين کارگروه است

مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان خبر داد؛پيگيري جدي ايجاد اشتغال در حوزه ‌هاي‌تک و ديتا در يزد

معاون فرماندار يزد تأکيد کرد:ضرورت بهبود محتواي آموزش پيشگيري از اعتياد

تردد اتباع خارجي 5 بيماري مهم واگيردار را دوباره شايع کرده است

تمهيد شرايط لازم براي استقرار واحدهاي مختلف ارتش در استان

عيادت استاندار يزد از حجه الاسلام و المسلمين نبي پور

كسب رتبه اول ورزش همگاني استان در كشور، نشان از اهتمام شهروندان به امر ورزش است

اميدوارم تعاونيهاي استان در عرصه هاي بين المللي افتخار آفريني کنند

8 سال دفاع مقدس در تداوم مکتب عاشورا و نهضت حسيني بود

فرماندار خبر داد:اختصاص بيش از 200 ميليارد ريال به شهرستان مهريز

امام جمعه يزد تأکيد کرد:ضرورت استفاده از جوانان خلاق فارغ از مسائل حزبي در توسعه کشور

احداث باغشهر از ضروريات حال و آينده استان است

پيام استاندار يزد به مناسبت عيد سعيد غدير خم

تاکيد بر آموزش در بحث بانوان و خانواده/سمن‌ها مطالبه‌گري کنند

نرخ رشد سه و يك دهم درصدي باسوادي نشان دهنده حركت استان به سمت آگاهي، تحول و پويايي بيشتر است

معاون فرماندار اردکان خبر داد؛برگزاي رزمايش نيروهاي مسلح همزمان با هفته دفاع مقدس در اردکان

يك مقام قضايي:مطالعه و تحقيق، جوانان را در برابر فضاسازي مسموم دشمنان، بيمه مي‌کند

مديرکل سياسي استانداري خبر داد؛حضور 24 هزار بازنشسته در يزد/ فعاليت 13 انجمن صنفي در يزد قانوني است

بازنشستگان سرمايه‌هاي ملي کشور هستند

بانوان شاغل بعنوان سفير سلامت در خانواده ها هستند

کاهش 22 درصدي طلاق در استان يزد

نمونه‌گيري از خون بندناف در همه بيمارستان‌هاي يزد انجام مي‌شود

سلامت فردي و اجتماعي در گرو ايجاد سبك زندگي سالم توسط بانوان است

نشست شوراي مرکزي دبيرخانه بين المللي يزد «حسينيه ايران» برگزار شد

المپياد فرهنگي ورزشي ناشنوايان کشور در يزد برگزار مي‌شود

استاندار يزد:رمز پيروزي انقلاب و محور انديشه امام(ره)، وحدت كلمه بود

ايجاد انديشه مشترک ميان مسئولين و مردم براي آباداني هر منطقه ضرورت دارد

طرح منبر مکاسب در شهرستان ميبد اجرا مي‌شود

رمز پيروزي انقلاب و محور انديشه امام(ره)، وحدت كلمه بود

ايجاد فضاي نشاط، همدلي و سلامت، ضامن پويايي و تحول در جامعه است

استاندار يزد: نکوداشت انقلاب اسلامي، نمود مردمي داشته باشد

تقدير مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري از مدير کل صدا و سيماي مركز يزد

امام جمعه يزد:دور کردن مردم از دين و اسلام مهمترين هدف دشمنان ايران است

پيشکسوتان دفاع مقدس سرمايه هاي ديني و ملي ما هستند

پابند الکترونيکي مددجويان زنداني در يزد رونمايي شد

حجم كشفيات كالاهاي قاچاق در دولت تدبير و اميد بيش از 14 برابر شده است

کمک صندوق کارآفريني اميد براي خود اشتغالي بانوان يزدي