آخرين مطالب

اجتماعي

رانندگان در جاده های استان یزد فاصله طولی را رعایت کنند

یزد آنلاین - یزد - رئیس پلیس راه یزد گفت: در آستانه تحویل سال 1397 بر حجم تردد مسافران در جاده های منتهی به استان افزوده شد، رانندگان برای جلوگیری از حوادث باید فاصله طولی را رعایت کنند.

افزون بر 25 هزار نفر در استان یزد اسکان یافتند

یزد آنلاین - یزد - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد گفت: از دیروز( دوشنبه) تاکنون، 25 هزار و 773 مسافر و گردشگر نوروزی در این استان اسکان یافتند.

بیمارستان ضیایی اردکان آماده خدمات رسانی به مسافران است

یزد آنلاین - یزد- مدیر بیمارستان ضیایی اردکان با بیان اینکه این مرکز بهداشتی و درمانی با 172تخت فعال آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است گفت: تمام شیفت های اورژانس در ایام نوروز با 2 پزشک فعال است.

شهروندان یزدی هنگام مسافرت منزل را به افراد مطمئن بسپارند

یزد آنلاین - یزد - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: شهروندان همگام مسافرت در تعطیلات نوروز منزل خود را برای حفاظت تنها در اختیار افراد مطمئن قرار دهند تا از حوادث احتمالی پیشگیری شود.

افزون بر 12 هزار مهمانان نوروزی در مدارس استان یزد اسکان یافتند

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: در سه روز گذشته 12 هزار و 412 نفر از مسافران نوروزی شامل سه هزار و 15 خانوار با مراجعه به ستاد نوروزی فرهنگیان در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل پذیرش و اسکان یافتند.

کشف 2 میلیارد ریال پوشاک قاچاق در یزد

یزد آنلاین - معاون اجتماعی پلیس استان از کشف 4 هزار و 320 قلم انواع پوشاک قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی خبر ...

تخلفات حادثه ساز رانندگی، خط قرمز پلیس است

یزد آنلاین - یزد- سرپرست جدید راهنمایی و رانندگی یزد به رانندگان و موتورسواران متخلف و حادثه ساز که با حرکات مخاطره آمیز، جان و مال خود و دیگران را به خطر می اندازند هشدار داد و آن را خط قرمز پلیس عنوان کرد.

حقوق و معوقه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی روستاییان یزد واریز شد

یزد آنلاین - یزد - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستاییان و عشایر یزد گفت: حقوق و معوقه مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر این استان دیروز( یکشنبه) واریز شد.

ارتقای سلامت اداری موجب پیشگیری از فساد در استان یزد است

یزد آنلاین - یزد - بازرس کل استان یزد گفت: برای حفظ اموال عمومی و بیت المال باید تمام دستگاه های اجرایی و مسوولان مربوطه وظایف خود را به خوبی و طبق مقررات انجام دهند که این موضوع یکی از بهترین راه ها سلامت اداری و عامل پیشگیری از فساد اداری است.

ترافیک در جاده های استان یزد از 48 ساعت گذشته افزایش یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس پلیس‌ راه یزد گفت: ترافیک جاده های منتهی به این استان از 48 ساعت گذشته افزایش یافته و با وجود تردد زیاد خودرو ها، ترافیک همچنان روان است . ها روان و بدون مشکل انجام می شود. عت گذشته افزایش یافته ولی رفت و آمدها بدون مشکل و آرام انجام می شود.

برنامه های نوروزی هلال احمر استان یزد اعلام شد

یزد آنلاین - یزد - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در طول تعطیلات نوروز سال 1397 برنامه های فرهنگی و امداد رسانی مختلفی برای مردم و به خصوص مسافران و میهمانان پیش بینی و اجرا می شود.

ظرفیت گردشگری یزد برای انتقال ارزش های دینی مناسب است

یزد آنلاین - یزد - نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد گفت: ظرفیت های گردشگری زیادی در این استان وجود دارد،این قابلیت ها فرصت بسیار مناسبی برای انتقال ارزش های دینی به مسافران و میهمانان نوروزی است که توسط متولیان به نحو مطلوبی از آن استفاده شود.

اجرای 71 آیین نوروزگاه در استان یزد پیش بینی شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد گفت: برنامه های پیش بینی شده این اداره کل به مناسبت تعطیلات نوروز سال 97 با اجرای 71 آیین نوروزگاه نسبت به سال گذشته هفت برابر افزایش دارد.

امسال 2 هزار دانشجو یزدی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید کردند

یزد آنلاین - یزد - رئیس بسیج دانشجویی استان یزد گفت: از ابتدای سال تا 25 اسفند 96 ، 2 هزار دانشجو در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در غرب و جنوب کشور بازدید کردند.

6 هزار مسافر نوروزی در یزد اسکان یافتند

یزد آنلاین - یزد - مسئول روابط عمومی ستاد اسکان نوروزی اداره کل آموزش و پرورش یزد گفت: 48 ساعت گذشته 6 هزار مسافر در مدارس این استان اسکان یافتند .

سه خبر از شهرستان های ابرکوه، مهریز و خاتم

یزد آنلاین - یزد- استقرار 2 پایگاه راهنمای مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر در ابرکوه ،پدران شهیدان قدرتی به فرزندان خود پیوست و توصیه های دادستان خاتم به مردم در رعایت نکات ایمنی در ایام نوروز از جمله خبرهای روز دوشنبه استان یزد است

اولویت پلیس راه کاهش حوادث رانندگی در استان یزد است

یزد آنلاین - یزد - رئیس پلیس‌ راه یزد می گوید: اولویت ماموران در اجرای طرح نوروزی که تا 15 فروردین ماه 1397 در جاده های این استان ادامه دارد، کاهش حوادث رانندگی، رعایت نظم در حوزه استحفاطی و سفری ایمن برای مسافران و گردشگران است .

بیمارستان مجهز نیاز مبرم شهروندان خاتم است

یزد آنلاین - یزد - رئیس بیمارستان آیت الله خاتمی شهر هرات از توابع استان یزد گفت: مهمترین نیاز مردم شهرستان خاتم نبود بیمارستان مجهز با فضای فیزیکی مناسب ، تجهیزات کافی و در خور شان شهروندان است.

سال جدید باید به سمت کارهای بزرگ علمی حرکت کرد

یزد آنلاین - یزد - مدیر حوزه های علمیه کشور و امام جمعه میبد با تاکید بر حرکت های جدی تر در حوزه آموزش و پرورش، اکتفا بر وضع موجود را مطلوب ندانست و گفت: اگر بخواهیم سطح علمی را بالا ببریم، باید با دیدگاه های جدیدتری در این راه گام برداریم.

برخی معابر شهر بهاباد در اثر بارندگی دچار آبگرفتگی شد

یزد آنلاین - یزد - بارندگی در شهر بهاباد از توابع استان یزد، روز یکشنبه موجب آبگرفتگی برخی معابر شد و در اثر کاهش دمای هوا در برخی روستاهای کوهپایه ای این شهرستان برف زمین را سفید پوش کرد.

کشف 200 کیلو تریاک در یزد

یزد آنلاین - رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 200 کیلوگرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلی خبرداد ...

2خبر از شهرستان های اردکان و مهریز

یزد آنلاین - یزد - راه اندازی ایستگاه سیار ثبت‌نام کارت هوشمند ملی در اردکان و ایجاد محتمع فرهنگی تجاری اوقاف مهریز از جمله خبرهای روز یکشنبه استان یزد است.

بخشداری‌ها نظارت بر واگذاری زمین در روستاهای اردکان را افزایش دهند

یزد آنلاین - یزد - فرماندار اردکان پیشنهاد کرد که بخشداری‌ها، نظارت بیشتری را در واگذاری زمین در مناطق روستایی بر عهده بگیرند تا مشکل تأمین زیرساخت‌ها در این شهرستان به حداقل برسد.

امام جمعه یزد نظارت بیشتر بر فعالیت تورهای کویر نوردی را خواستار شد

یزد آنلاین - یزد - نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد آنچه را نبود نظارت بر فعالیت برخی تورهای کویرنوردی در مناطقی از استان نامید، انتقاد کرد و گفت: تعدادی از تورها به حال خود رها شده اند، مسوولان مربوطه وظایفشان را در نظارت بر برنامه ها و فعالیت ها به درستی انجام دهند.

19 ایستگاه نوروزی پلیس در استان یزد به مسافران خدمات ارائه می کند

یزد آنلاین - یزد - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: در تعطیلات نوروز سال 1397، 19 ایستگاه نوروزی پلیس با انجام برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی به مسافران و میهمانان خدمات رسانی می کند.

اهدای عضو در یزد امسال به 31 مورد رسید

یزد آنلاین - یزد - اهدای عضو مرد 53 ساله ای در یزد که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماری نیازمند زندگی دوباره بخشید و با این اقدام اهدای عضو سال 1396در این شهر به31 مورد رسید.

برگزاری 15 کارگاه تخصصی هنر در سال 96

یزد آنلاین - مسئول آموزش و پژوهش حوزه هنری یزد گفت: امسال 15 کارگاه آموزش تخصصی هنر در حوزه هنری یزد برگزار شد. ...

رجب، ماه عبادت، نیایش و استغفار است

یزد آنلاین - یزد- امام جمعه بهاباد با اشاره به فرارسیدن نوروز 97 و ماه پرخیر و برکت رجب به مردم توصیه کرد که در این روز خواندن زیارت جامعه کبیره و صله رحم فراموش نشود، زیرا رجب، ماه عبادت، نیایش و استغفار است.

خرید کالای داخلی عامل مهمی برای ایجاد اشتغال جوانان ایرانی است

یزد آنلاین - یزد - امام جمعه ابرکوه با اشاره به خریدهای نوروزی به شهروندان توصیه کرد، با خرید کالای ساخت داخل برای فراهم کردن زمینه بیشتر اشتغال جوانان دولت را کمک کنند، زیرا مصرف کالای تولید داخلی ، زمینه اشتغال بیشتر فرزندان ما را به دنبال دارد .

افزون بر چهار میلیارد ریال پارچه قاچاق در یزد کشف شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس پلیس آگاهی استان یزد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران، 16 تن پارچه قاچاق به ارزش چهار میلیارد و 650 میلیون ریال از یک دستگاه کامیون عبوری در ورودی شهر یزد کشف شد.

طرح نوروزی پلیس راه استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - طرح نوروزی پلیس راه استان یزد امروز پنجشنبه با حضور تعدادی از مسوولان و دستگاه های اجرایی خدمات رسان در 10 شهرستان استان آغاز شد.

جوانی در خاتم یزد، سه عضو خانواده خود را به قتل رساند

یزد آنلاین - یزد - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خاتم از توابع استان یزد گفت: جوانی 25 ساله در شهر هرات، مرکز این شهرستان، چهارشنبه شب در اقدامی ، پدر، مادر و برادر خود را به قتل رساند.

فعالیت 17 کمپ کویرنوردی در استان یزد

یزد آنلاین - سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، با تاکید بر لزوم رعایت موارد ...

یزدی‌ها بافت جهانی را پاکسازی کردند

یزد آنلاین - مسئول دفتر فنی پایگاه میراث فرهنگی یزد، با اشاره به این‌که پاکسازی عرصه میراث جهانی با هدف فرهنگ سازی، ترویج ...

مردم از مصرف بی رویه آجیل در نوروز پرهیز کنید

یزد آنلاین - یزد - یکی از متخصصان تغذیه و رژیم درمانی استان یزد با اشاره به تعطیلات نوروزی تاکید کرد که استفاده از انواع آجیل در این ایام بین مردم افزایش می یابد، شهروندان در عید دیدنی از افراط و تفریط در مصرف آجیل پرهیز کنند.

2خبر از شهرستان بافق

یزد آنلاین - یزد - آغاز به کار جشنواره جابر بن حیان در بافق و وقوع 52 مورد آتش سوزی در آخرین چهارشنبه سال 96در این شهرستان از جمله خبرهای روز چهارشنبه استان یزد است.

لزوم آموزش سبک زندگی سلامت به دانش‌آموزان

یزد آنلاین - امام جمعه یزد با بیان این که بسیاری از دردها و مریضی‌های مردم با خدا درمانی حل می‌شود، گفت:‌ آموزش سبک زندگی سلامت به ...

95 درصد آب انتقالی به مصرف شرب اختصاص دارد

یزد آنلاین - رییس شورای شهر یزد در جلسه علنی شورا گفت: زمانی که نیاز آبی در یزد تشدید می‌شود از مبادی انتقال آب اتفاقاتی رخ ...

انقلابی‌گری مرز جغرافیایی ندارد

یزد آنلاین - مسئول نمایندگی ولی فقیه در استان یزد،گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، انقلابی‌گری و بیداری اسلامی صادر شد و اکنون مرز ...

ساير مطالب

اعتراف متهمان به 42 فقره سرقت در یزد

وقوع تاکنون 50 مورد حریق در چهارشنبه سوری یزد

چهارشنبه سوری متفاوت در یزد!!

افزایش مصدومان چهارشنبه‌سوری یزد به 52 نفر تاکنون

تلفات جاده ای سال 96 در استان یزد 75 درصد کاهش یافت

رویکرد اصلی بنیاد فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

20نفر بر اثر حوادث چهارشنبه سوری در استان یزد زخمی شدند

دو نوجوان ابرکوهی طعمه انفجار مواد محترقه شدند

امسال 50 راس وحوش منطقه شکار ممنوع مهریز در اثر تصادف تلف شدند

پهلوانیان: رویکرد صدا و سیما ایجاد نشاط، امید و پویایی جامعه است

مراکز درمانی استان یزد در چهارشنبه آخر سال 96 آماده باش هستند

مراکز عرضه ماهی قرمز از دامپزشکی مجوز کسب کنند

بافق، دیار نخل و آفتاب به استقبال مسافران نوروزی می رود

شیرینی آخرین چهارشنبه سال را تلخ نکنیم

توقیف تریلی با محموله ماشین ظرفشویی قاچاق در یزد

برای نهمین سال متوالی: اردکانی‌ها با پاکسازی بافت تاریخی به استقبال مسافرین نوروزی می‌روند

حضور «+B» هنرمند اردکانی در جشنواره‌های بین‌المللی

رئیس پلیس فتا یزد: فضای مجازی مکان مناسبی برای تلافی نیست

سه خبر از شهرستان های بافق، ابرکوه و مهریز

اردکان آماده جذب گردشگران مسیر جهانشهر یزد است

90 درصد میوه ایام نوروز استان یزد تامین شد

دادستان یزد: خانواده‏‏‎ها برگزاری مراسم چهارشنبه سوری را مدیریت کنند/خودروهای مخل نظم تا پایان تعطیلات توقیف می‏‏‎شوند

چهارشنبه سوزی یا اهدای خون؟

نشست‌های اکران و تحلیل فیلم حوزه هنری موجب ارتقای توان عملی فیلمسازان می‌شود

سال 96 سیاه ترین سال برای محیط زیست ایران است

استقلال شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان حفظ شود

لزوم تلاش برای افزایش ایمنی جاده‌ها در ایام نوروز

روابط عمومی ها برنامه مدیریت بحران و اطلاع رسانی تدوین کنند

امام جمعه یزد تأکید کرد: لزوم برگزاری جشن اعیاد در مساجد استان یزد

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی یزد خبر داد؛ مشارکت 21 هزار نفر در مراسم اعتکاف یزد

هفته دانشگاه سبز آغاز جریان سبز اندیشی در جامعه است

انجام طراحی و اجرای اکو پارک در دانشگاه یزد

امید آفرینی در مردم مهمترین رسالت صدا و سیما است

سه خبر از شهرستان های ابرکوه ،مهریز و میبد

خواب مناسب باعث رشد قدی کودکان می‌شود/هورمون رشد در زمان خواب عمیق و اوائل شب ترشح می‎‌شود

باد با سرعت 94 کیلومتر بر ساعت، ابرکوه را در نوردید

آمادگی 3000 کلاس درس برای استقبال از میهمانان نوروزی در یزد

ثبت سی‌امین اهدای عضو امسال در استان یزد

کشف 252 کیلو تریاک از دو خودرو سواری در یزد

کشف 300 هزار مواد محترقه در یزد

شهر جهانی یزد به استقبال عید نوروز می‌رود

گزارش مشروح حضور استان یزد در نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور

استاندار یزد: ایران پیشتاز مبارزه با مواد مخدر است

سه خبر از شهرستان های اردکان و بهاباد

اهدای 2 مورد عضو کمتر از 24ساعت در یزد انجام شد

303 هزار عدد مواد محترقه در یزد کشف شد

شوینده ها را مخلوط نکنید

420مدرسه برای اسکان نوروزی در یزد آماده شد

پرداخت زکات در ابرکوه 30درصد افزایش یافت

ذخیره‌سازی 90 درصد سهمیه میوه تنظیم بازار یزد برای شب عید

تصویب تعرفه عوارض پارک حاشیه‌ای خودرو در شورای شهر یزد

توقیف تریلی با کودهای شیمیایی قاچاق در یزد

خدمات پزشکی تخصصی در ایام نوروز، تعطیل نیست

سه خبر از شهرستان های مهریز و خاتم

جریان آب انتقالی به استان یزد بر قرار شد

میزان ذرات معلق در هوای یزد 1.5 برابر حد مجاز است

نابغه ای که دنیای پزشکی را متحول کرد

18 واحد آموزشی در ابرکوه برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز شد

مددجویان یزدی عیدی گرفتند

چند خبر از شهرستان های استان یزد

250 هکتار از اراضی شمال اردکان بیابان زدایی شد

مدیر گروه تحقیقات محیط زیست جهاددانشگاهی یزد: مدیریت پسماندهای صنعتی از ضروریات توسعه پایدار است

کاهش هشت درجه‌ای دمای هوای یزد

باحکم وزیر کشور؛ «محمد محامدی» به سمت فرماندار شهرستان تفت منصوب شد

تحلیل «سه بیلبورد» در حوزه هنری یزد

آماده‌‍ باش کامل دستگاه‌های عضو شورای مدیریت بحران در یزد

جوان 30 ساله یزدی ناجی بیماران نیازمند شد

امام جمعه یزد: قانون مهریه نیاز به تجدید نظر دارد

اهدای عضو در یزد، نجات بخش یک بیمار شد

نشست تخصصی «بیوسبز» در دانشگاه یزد برگزار شد

برگزاری آخرین نشست امسال تفکر شهر هوشمند در دانشگاه یزد

برگزاری جشن «سالروز تاسیس کانون‌های مساجد» در یزد

شهرداری مهردشت ابرکوه از کارکنان خود و خبرنگاران تجلیل کرد + عکس

اختصاص رتبه دوم کشوری جشنواره دانشجوی نمونه به علوم پزشکی یزد

امتحان نمودن همسرم در شبکه‌های اجتماعی و اخاذی 4 میلیونی

فعالیت 810 کانون فرهنگی هنری در مساجد یزد

کشف 181 کیلو تریاک و حشیش در یزد

لزوم افزایش برنامه‌های فرهنگی و دینی ویژه کادر سلامت و درمان یزد

تجهیز 400 آموزشگاه برای پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در یزد

شهردار میبد: رفع آلودگی محیط زیست نیازمند مشارکت همه اقشار جامعه است

نام یک سوم نوزادان دختر یزدی با القاب حضرت فاطمه (س) نامگذاری شد

تکمیل 100 طرح عمرانی شهر یزد تا پایان امسال

برنامه مسابقات فوتبال ساحلی اورآسیا 2018 یزد اعلام شد

327 گلزار شهدای استان یزد عطر افشانی شد

چهار خبر از شهرستان های ابرکوه، یزد و مهریز

حکم قاضی خوش ذوق مهریزی به یک متهم

یزد با آغوشی باز و تدارکاتی وسیع چشم به راه مسافران نوروزی است

اجرای 100 عنوان برنامه به مناسبت روز شهدا در استان یزد پیش بینی شد

رئیس منابع طبیعی مهریز همکاری با زمین خواری را خواستار شد

قانون باید شفاف و امنیت شهروندان را تامین کند

خانه دل را هم تکانی بدهیم

تمایل جوانان مهریز به انتقال شهروندان غیرمجاز رو به افزایش است

خبرهای کوتاه استان یزد

20 هزار یزدی، عازم مناطق دوران دفاع مقدس شدند

سمپوزیوم خشت‌خام زمینه‌ای برای بازتاب جهانی شدن یزد به دنیا است

فرمانده سپاه الغدیر خبر داد؛ آمادگی اعزام 40 هزار نفر به اردوی راهیان نور جنوب در یزد

کادرسازی در تراز انقلاب اسلامی مهمترین هدف اردوهای راهیان نور است

اختصاص رتبه سوم مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه به دانشجوی یزدی

برپایی 300 غرفه صنایع دستی ویژه مهمانان نوروزی در قطب‌های گردشگری

رسیدگی به نیازمندان با حفظ کرامت انسانی باشد

چهار خبر از شهرستان های بهاباد، مهریز و ابرکوه

«قصه‌های من و ننه آغا» تلنگری بر سبک زندگی امروز است

اختصاص رتبه برتر کشوری مدیریت هزینه‌های درمان به علوم پزشکی یزد

امام جمعه یزد: خدمت به بندگان خداوند یکی از راه‌های رسیدن به قرب الهی است

آموزش فناوری‌های نوین به مردم از دغدغه‌های پلیس است

امنیت، تجلی روح عبادی بشر است

لباس وسیله‌ای برای انتقال پیام است

آغاز جشن نیکوکاری در یزد

لزوم توجه به محتوای آموزشی فعالیت‌های پیشگیری از اعتیاد

کلاهبرداری 50 میلیونی با عنوان فروش شیشه و بلور در یزد

پنج خبر از شهرستان های ابرکوه، اردکان و بافق

نخستین رزمایش ضربتی بحران برق در ابرکوه برگزار شد

امام جمعه هرات بر کاشت نهال های کم آبخواه تاکید کرد

چهار خبر از شهرستان های بهاباد ،اردکان و مهریز

برگزاری نشست تخصصی آشنایی با کاربردهای گیاهان دارویی در دانشگاه یزد

آیین روز درختکاری در یزد برگزار شد

حرکت کمیته امداد باید به خودکفایی نیازمندان منجر شود

مدیر کل پدافندغیرعامل یزد از مناطق زلزله زده کوهبنان بازدید کرد

جوان 21 ساله یزدی ناجی بیماران نیازمند شد

اجرای طرح ملی کتابخانه‌گردی در کتابخانه‌های منتخب استان یزد

افتتاح بازارچه خیریه ترمه و ترنج در علوم پزشکی یزد

نخستین مرکز مشاوره دانش آموزان مهریز افتتاح شد

لزوم توسعه مراکز توان‌بخشی سالمندان در روستاها

تصویب تعرفه عوارض اجرای طرح کارت پارک ویژه نوروز در یزد

اهدا عضو در یزد نجات بخش سه بیمار شد

موازی کاری نهادها مشکل ارائه خدمات به نیازمندان مهریز است

برنامه های که روز سه شنبه در یزد خبری می شود

ارتقاء شاکله‌های بومی و ایرانی، اسلامی در طراحی لباس و مد ضروری است

کشف 122 کیلوگرم تریاک در یزد

لزوم ارتقا کیفی شاکله‌های ایرانی اسلامی در طراحی لباس

قدمت 7 هزار ساله اولین سند رسمی پوشاک یزد

همزمان با هفته مد: رویداد ملی مد در یزد آغاز به کار کرد

خانه تکانی، نه آب تکانی

کمک مردم به کمیته امداد ابرکوه 10 درصد افزایش یافت

تاثیر سوء مصرف بیش از حد نمک و نوشابه بر سلامت استخوان‌ها

ایجاد مسیر گردشگری برای تسهیل رفت و آمد گردشگران نوروزی یزد

تماشای «سیستم گرون هلم» 14 اسفند در حوزه هنری یزد

مجموعه ورزشی کارگران شماره 2 یزد افتتاح شد

تدوین و اجرای طرح جامع مدیریت سبز در دانشگاه یزد

رئیس دانشگاه یزد: هفته دانشگاه سبز آغازگر فرهنگ‌سازی جدی حفاظت از منابع طبیعی است

زمین زلزله 4.1 ریشتری بهاباد استان یزد، خسارتی برجا نگذاشت

زلزله 4.1 ریشتری بهاباد در استان یزد را لرزاند

چهار خبر از شهرستان های میبد، ابرکوه، بافق و اردکان

برپایی افزون بر 2هزار پایگاه جشن نیکو کاری در یزد

اجرای سه طرح ملی هلال احمر اردکان به مناسبت نوروز

آغاز ساخت پایگاه اورژانس115 در مبارکه بافق

یبوست، مادر بیماریها/ استرس را از خود دور کنید

راه اندازی نخستین سامانه کنترل ترافیک در شهر ابرکوه

راه‌اندازی باغ ایرانی ویژه بانوان میبدی در مهرآباد

لزوم استفاده از مدگرایی اسلامی برای تقویت نشاط عمومی