خبر یزد

آخرين مطالب

اجتماعي

شالگردن، جان یک کارگر شاغل در معدن بافق را گرفت

خبر یزد - یزد- رئیس مرکز فوریت های پزشکی بافق یزد گفت: یک کارگر حفاری معدن فسفات آسفوردی این شهرستان، در حین کار، شال گردنش به دور دستگاه مربوطه پیچیده و خفه شده است.

تکثیر نیمه طبیعی یوز آسیایی در یزد

خبر یزد - مدیرکل محیط زیست استان یزد با بیان این که حفاظت مستمر و کارآمد از محیط زیست به هم‌افزایی جدی نیاز دارد گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده محیط ...

6 میلیارد ریال لاستیک قاچاق در یزد کشف شد

خبر یزد - یزد- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران تعدادی لاستیک قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در بازرسی از یک دستگاه تریلی عبوری در این استان کشف شد.

روز پرستار تجلیل از کرامت انسانی است

خبر یزد - یزد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خاتم با بیان اینکه روز پرستار تجلیل از یک قشر خاص نیست گفت: این روز تجلیل از کرامت های انسانی است.

واکنش ناگهانی به دوربین‌ ثبت سرعت سبب مرگ 2 نفر در یزد شد

خبر یزد - یزد - رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان یزد با انتقاد از جانمایی برخی از دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی در مرکز استان گفت: واکنش ناگهانی رانندگان نسبت به مشاهده این دوربین‌ها در سه هفته اخیر منجر به مرگ 2 نفر در یزد شد.

جشن گلریزان برای آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد در یزد برگزار شد

خبر یزد - یزد - جشن گلریزان، برای آزادی هفت زن زندانی جرایم غیرعمد در استان یزد روز پنجشنبه در مراسمی با حضور جمعی از خیران و مسوولان برگزار شد و از 13 میلیارد کمک مورد نیاز، 700 میلیون ریال آن جمع آوری شد.

630 میلیارد ریال برای آزادی 240 زندانی در یزد نیاز است

خبر یزد - یزد - مدیرعامل ستاد دیه یزد گفت: برای آزادی 240 زندانی جرائم غیرعمد استان به 630 میلیارد ریال کمک مالی نیاز است که آزادی این افراد نیازمند گذشت شاکیان و کمک های مردمی و افراد خیر است.

215 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

خبر یزد - یزد - فرمانده انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته 215 کیلوگرم مواد مخدر شامل 185 کیلوگرم هروئین و 30 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو سواری عبوری در این استان کشف شد.

گسترش نهادهای اجتماعی عامل توسعه کشور است

خبر یزد - وزیرسابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌‌ اشتراکات ارزشی موثرترین نیاز توسعه اجتماعی است گفت: گسترش نهادهای اجتماعی نقش مهمی در توسعه اجتماعی و ...

ارائه خدمات دندانپزشکی مناسب به فرهنگیان ضرروی است

خبر یزد - یزد - فرماندار مهریز گفت: آموزش و پرورش با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان نسبت به ارائه خدمات مناسب و ارزان قیمت به فرهنگیان و خانواده های آنها به خصوص در بخش دندانپزشکی بیش از گذشته تلاش کند.

معرفی دست آوردهای انقلاب اسلامی باید مداوم و همیشگی باشد

خبر یزد - یزد- درنشست کمیته کارو کارگری دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان میبد بر انجام برنامه هایی همراه با تداوم برای معرفی دست آوردهای انقلاب به نسل جوان به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تاکید شد.

ظرفیت های منطقه حفاظت شده مهریز معرفی شود

خبر یزد - یزد - بخشدار مرکزی مهریز گفت: منطقه حفاظت شده کالمند، بهادران این شهرستان با ظرفیت های خوبی که دارد باید برای مردم معرفی شود.

زندان اردکان در بحث حرفه آموزی، سرآمد است

خبر یزد - یزد - مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانهای کشور گفت: زندان اردکان از استانداردهای مد نظر سازمان زندان ها در بحث اشتغال و حرفه آموزی جلوتر است.

ارتباطات و تکنولوژی در تبیین مسائل اجتماعی دیده نمی شود

خبر یزد - یزد - وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:متاسفانه ما در تبیین مسائل اجتماعی ، مسئله ارتباطات و تکنولوژی را نادیده می گیریم و یک برش می زنیم و می گوییم اتفاقی رخ داد، چون به علت دست نمی یابیم، صورت مسئله را پاک می کنیم.

زندان های یزد در حرفه آموزی مددجویان، برتر کشور است

خبر یزد - یزد - مدیرکل اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندان های کشور در بازدید از زندان های یزد گفت: زندان های این استان در بحث حرفه آموزی حرف اول را در کشور می زند و جزء استان های برتر محسوب می شود.

دمای هوای یزد بین 10 تا 13 درجه سردتر می شود

خبر یزد - یزد- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: از روز جمعه (پس فردا) تا اواسط هفته آینده، استان، شاهد کاهش قابل ملاحظه دمای هوا، سرما و یخبندان خواهد بود و دما بین 10 تا 13 درجه کاهش می یابد.

رویکرد دولت در روستاها، اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرت است

خبر یزد - یزد - فرماندار مهریز گفت: رویکرد دولت در روستاها با پرداخت تسهیلات و جلب همکاری بخش خصوصی با پیگیری دهیاران بر ایجاد اشتغال مولد برای جلوگیری از مهاجرت مردم و جوانان به شهر تعریف شده است.

یزد یخبندان می‌شود

خبر یزد - اداره کل هواشناسی یزد با اشاره به کاهش دمای یزد، اعلام کرد: هوای یزد با کاهش 13 درجه‌ای دما یخبندان می‌شود. به گزارش ایسنا-منطقه یزد، براساس ...

اجرای 100 طرح زیباسازی ویژه نوروز 98 در یزد

خبر یزد - معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد مدیریت شهری با دقت و جدیت برنامه‌های توسعه‌ای و خدماتی مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است گفت: ...

2 کانون سلامت محله در مهریز راه اندازی شد

خبر یزد - یزد - رئیس شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: برای نخستین بار، 2 کانون سلامت محله در این شهرستان راه اندازی شد و به مرور بر حسب نیاز نسبت به افتتاح آن در تمام محلات اقدام می شود.

درخشش دهیاران مهریز در آزمون مکاتبه‌ای

خبر یزد - بخشدار بخش مرکزی مهریز گفت: اسامی 18 دهیار برگزیده استان یزد در پنجمین دوره آزمون مکاتبه‌ای اعلام شد . به گزارش ایسنا – منطقه یزد، «مهدی ...

واژگونی سرویس مدرسه در قلعه گنج

خبر یزد - فرمانده پلیس راه قلعه گنج از مجروح شدن چهار نفر به اثر واژگونی سرویس مدرسه در نزدیکی روستای چاه باغ شهرستان قلعه گنج خبر داد

شرایط پوشش بیمه ایرانیان اعلام شد

خبر یزد - معاون اداره کل بیمه‌گری سازمان بیمه سلامت ایران شرایط تحت پوشش قرار گرفتن افراد در صندوق بیمه ایرانیان را تشریح کرد

وضعیت داروخانه‌ها بحرانی شد

خبر یزد - عضو هیأت مدیره انجمن داروسازان ایران، وضعیت داروخانه های کشور را بحرانی خواند و گفت: بیمه ها هیچ پرداختی جدیدی به داروخانه ها نداشته اند

هدف از ایجاد دفاتر پیشخوان توسعه دولت الکترونیک است

خبر یزد - یزد - دبیر کل کانون دفاتر پیشخوان دولت با تشریح فعالیت این دفاتر در کشور گفت: راه‌اندازی دفاتر پیشخوان در راستای توسعه دولت الکترونیک ،تسریع امور و کاهش مراجعه مردم به اداره های دولتی انجام می‌شود.

دفاتر پیشخوان دولت روند تحقق دولت الکترونیک را سرعت بخشیده است

خبر یزد - یزد ـ دبیرکل کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت با تشریح خدماتی که از سوی دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود، گفت: این دفاتر ایجاد و توسعه و تحقق دولت الکترونیک را سرعت بخشیده است.

ضرورت استفاده از شیوه پیشینیان یزد در بهره‌وری آب

خبر یزد - یزد ـ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد گفت: همه تلاش نسل امروز باید معطوف به این باشد که با استفاده از روش گذشتگان، میراث آنها را حفظ کرده و به شیوه آنها در بهره‌وری آب عمل کنند.

ارتفاعات یزد پنج‌شنبه برفی می‌شود

خبر یزد - یزد ـ رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد گفت: با پیش‌بینی‌های انجام شده بر اساس نقشه‌های آینده‌نگری، احتمال بارش برف در ارتفاعات برخی مناطق استان یزد در روز پنج‌شنبه وجود دارد.

کمربند ایمنی عاملی برای بازدارندگی تصادف جاده ای است

خبر یزد - یزد - نماینده انجمن جامعه ایمن ایران در یزد بابیان اینکه کمربند ایمنی عاملی برای بازدارندگی در تصادف جاده ای است ، گفت: بسیاری افراد نسبت به اعداد حیاتی از ثانیه و بستن کمربند ایمنی در پیشگیری از حوادث ترافیکی بی‌اطلاع هستند که باید سطح آگاهی آن‌ها ارتقاء یابد.

دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله رفسنجانی در بهاباد برگزار شد

خبر یزد - یزد- دومین سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام روز سه‌شنبه با حضور فرماندار، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع شهر بهاباد برگزار شد.

افتتاح بزرگترین زورخانه قدس در یزد

خبر یزد - بزرگترین زورخانه یزد با حضور مسئولان ارشد استانی و اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان در استان به بهره‌برداری رسید. به گزارش ایسنا-منطقه یزد، ...

تئاتر هنری موثر در آموزش و پویایی اجتماعی است

خبر یزد - استاندار یزد زمینه رشد محسوس و جهش هنری در استان را فراهم دانست و گفت: تئاتر هنری موثر در آموزش و پویایی اجتماعی است . به گزارش ایسنا-منطقه ...

برگزاری کارگاه «داستان تا فیلمنامه» در یزد

خبر یزد - کارگاه آموزشی «داستان تا فیلمنامه» با حضور سیدمحمد حسینی نویسنده و مدیر مرکز تولید متن سازمان سینمایی حوزه هنری 27 دی در یزد برگزار می‌شود . ...

برگزاری ویژه برنامه 40 گانه‌های اصناف در یزد

خبر یزد - مسئول بسیج اصناف استان یزد گفت: ویژه برنامه 40 گانه‌های اصناف به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یزد برگزار می‌شود. به گزارش ...

کشف 50 کیلوگرم حشیش در مهریز

خبر یزد - جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مهریز گفت: ماموران انتظامی مهریز در یک عملیات ایست و بازرسی 50 کیلوگرم حشیش را از یک موتورسوار کشف کردند . به ...

قطارهای تراموا به یزد می‌آیند

خبر یزد - رییس شورای اسلامی شهرستان یزد گفت: طرح قطارهای تراموا بصورت فاینانس در یزد اجرا می‌شود. به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«حمیدرضا قمی» در جلسه‌ای که ...

آیا بر علیه رییس شورای شهر یزد توطئه شده است؟

خبر یزد - رییس شورای اسلامی شهر یزد به دنبال محکومیتش به تحمل 37 ضربه شلاق و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل توهین،‌نشر اکاذیب و افترا در ...

علی نوری - مدیر هماهنگی و نظارت بر ساخت‌وسازهای شهری شهرداری یزد در برنامه صدای شهر سه‌شنبه بیست‌وپنجم دی‌ماه 1397

خبر یزد - علی نوری - مدیر هماهنگی و نظارت بر ساخت‌وسازهای شهری شهرداری یزد در برنامه صدای شهر سه‌شنبه بیست‌وپنجم دی‌ماه 1397

2 قلاده یوزپلنگ در اردکان یزد مشاهده شد

خبر یزد - یزد - مدیرکل حفاظت محیط زیست یزد گفت: به تازگی 2 قلاده یوزپلنگ آسیایی در پناهگاه حیات وحش دره انجیر شهرستان اردکان مشاهده شد .

زیباسازی اردکان با ضایعات و مواد بازیافتی

خبر یزد - شهرداری اردکان در راستای صرفه‌جویی مالی در حرکت و اقدامی ارزشمند و باصرفه، المان‌های نوروزی اردکان را از ضایعات و مواد قابل بازیافت می‌سازد. ...

تلاش زمین خواران یزدی قبل از اقدام ناکام ماند

خبر یزد - یزد - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد گفت: صحنه سازی یک عده از افراد فرصت طلب برای تعدی به بیش از 20هکتار زمین دولتی از طریق سامانه سجام گزارش شد و بلافاصله از این زمین خواری جلوگیری به عمل آمد.

نمایندگان معلمان طرح خرید خدمات مشکلات این قشر را پیگیری کنند

خبر یزد - یزد ـ امام جمعه یزد گفت: شایسته است به جای جمع‌های اعتراض‌آمیز و تحصن در مقابل استانداری و ...، چند نماینده از میان معلمان طرح خرید خدمات، مشکلات این قشر را پیگیری کنند.

سارق باطری‌های خودرو در میبد دستگیر شد

خبر یزد - یزد ـ فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: در عملیات کاراگاهان پلیس آگاهی میبد، سارق لوازم خودرو که برای تامین مواد مخدر مصرفی خود سرقت می کرد، دستگیر شد.

40گانه‌های اصناف در دهه فجر اجرا می‌شود

خبر یزد - یزد ـ مسئول بسی اصناف استان یزد از اجرای 40‌گانه‌های اصناف به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یزد خبر داد.

توان متخصصان مدیریت شهری را بکار گیریم

خبر یزد - یزد - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: از توان نخبگان و متخصصین مدیریت شهری برای برخورد مستمر با هرگونه رانت و فساد استفاده شود.

نسبت به رای دادگاه درخواست تجدید نظر خواهم کرد

خبر یزد - یزد - رئیس شورای شهر یزد با اشاره به حکم صادره در مورد محکومیت خود از سوی دادگاه بدوی گفت: به اصرار وکیل مدافع قرار است نسبت به اجرای حکم درخواست تجدید نظر داده شود.

50 کیلوگرم حشیش در مهریز کشف شد

خبر یزد - یزد- جانشین فرمانده منطقه انتظامی مهریز گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران 50 کیلوگرم حشیش از یک دستگاه موتورسیکلت در این شهرستان کشف شد.

همکاری مردم با نیروی انتظامی برای تحقق امنیت لازم است

خبر یزد - یزد - استاندار یزد با اشاره به اینکه تعامل و همکاری مردم و همه دستگاه های دولتی و غیردولتی می تواند شرایط بهتری را برای تولید و حفظ امنیت فراهم کند گفت: بار اصلی تامین امنیت بر دوش نیروی انتظامی است.

پنج سارق حرفه ای در بافق دستگیر شدند

خبر یزد - یزد- فرمانده منطقه انتظامی بافق گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در بک هفته گذشته پنج سارق حرفه ای دستگیر شدند.

محکومان افاغنه در یزد به زندان های افغانستان منتقل شدند

خبر یزد - یزد - مدیرکل زندان های یزد گفت: پیرو قانون موافقت نامه انتقال محکومان به حبس بین 2 کشور ایران و افغانستان، مرحله دوم انتقال محکومان افاغنه زندان مرکزی این استان با همکاری مسئولان قضایی به زندان های آن کشور منتقل شدند.

کاهش 10 درصدی آمار فوتی تصادفات در میبد

خبر یزد - یزد- فرماندار میبد با اشاره به کاهش 10 درصدی آمار فوتی تصادفات در سال جاری گفت :کاهش آمار حتی یک فوتی نیز با توجه به اقدامات خوب انجام شده به طور ویژه و با حساسیت بسیار قابل توجه است.

مشکلات معلمان طرح حمایتی پیگیری شود

خبر یزد - یزد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: مسئولان با جدیت برای حل مشکل معلمان طرح خرید خدمت آموزش و پرورش اقدام کنند.

مشاهده دو قلاده پوزپلنگ آسیایی در اردکان

خبر یزد - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان یزد با اشاره به این که در سال هاغی اخیر جمعیت یوز آسیایی در کشور روندی نزولی داشته است، گفت: دو قلاده یوزپلنگ ...

امنیت پایدار مستلزم جذب مشارکت عمومی است

خبر یزد - استاندار با اشاره به این که تعامل و همکاری مردم و همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی می‌تواند شرایط بهتری را برای تولید و حفظ امنیت فراهم کند، ...

مصدومیت یک قلاده گربه پالاس در کوهستان شیرکوه

خبر یزد - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تفت از مصدومیت یک قلاده گربه پلاس در این شهرستان خبر داد؛ به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدرضا خواجه» با ...

لزوم ایجاد زمینه جذب بیشتر جوانان به مساجد

خبر یزد - امام جمعه یزد با بیان این که حضور جوانان در مساجد کم رنگ است گفت: برنامه‌های مساجد باید به گونه‌ای باشد که زمینه جذب بیشتر آنها فراهم شود . ...

محمّدفاضل یوسفی - معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد در برنامه صدای شهر دو‌شنبه بیست‌وچهارم دی‌ماه 1397

خبر یزد - محمّدفاضل یوسفی - معاون ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری یزد در برنامه صدای شهر دو‌شنبه بیست‌وچهارم دی‌ماه 1397

800 دانش آموز بافقی، همیار طبیعت شدند

خبر یزد - یزد- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: به منظور ترویج فرهنگ حفاظت از منابع خدا دادی، 800 دانش آموز بافقی، همیار طبیعت شدند.

جانبازان مهریزی تجلیل شدند

خبر یزد - یزد - در مراسمی با حضور امام جمعه و مسئولان، یکشنبه شب جمعی از جانبازان مهریز و همسران آنها در سالن بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهر تجلیل شدند.

یزد رتبه برتر کاهش تلفات جاده های برون شهری را کسب کرد

خبر یزد - یزد - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد از کاهش آمار تلفات جاده‌ای به میزان 19.5 درصد در حوزه برون‌ شهری خبر داد و گفت: این استان رتبه نخست کشوری را در این زمینه کسب کرد.

ضرورت توسعه آموزش‌های مهارتی در مدارس یزد

خبر یزد - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ‌یزد یکی از دلایل بیکاری در استان یزد را عدم توجه به آموزش‌های مهارتی دانست و بر ضرورت ...

تنها بیوبانک دیابت کشور گرفتار باتلاق بی‌پولی است

خبریزد- مدیر مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد با بیان این که عدم اختصاص بودجه مستقل فرآیند خدمت رسانی این مرکز به متقاضیان را با مشکلات متعددی مواجه کرده است گفت: مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت یزد ردیف بودجه مستقل می‌خواهد.

میدانی در ابرکوه به نام « پرستار » نامگذاری شد

خبر یزد - یزد - همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) یکی از میدان های ابرکوه که با صرف 540 میلیون ریال در مدت 60 روز ساخته شده بود به نام پرستار نامگذاری و با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از کارکنان و پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص) زیربار ترافیک قرار گرفت.

ارائه خدمات درمانی یکی از مراکز میبد در فضای کوچک ستودنی است

خبر یزد - یزد - فرماندار میبد در بازدید از درمانگاه امام حسین (ع) میبد از مدیریت جهادی و پرتلاش مسئولان درمانگاه در ارائه خدمات متعدد و مطلوب بهداشتی و درمانی با هزینه‌ های مناسب در فضایی محدود قدردانی کرد.

ایران از نظر جهش علمی و تشکیلات فناوری زیر ذره‌بین دشمنان است

خبر یزد - یزد ـ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد با تاکید بر اینکه قدرت علم در دنیای امروز برکسی پوشیده نیست، گفت: امروز کشور ما نیز از نظر جهش علمی و تشکیلات فناوری زیر ذره‌بین دشمنان است.

دولت به مطالبات پرستاران رسیدگی کند

خبر یزد - یزد - امام جمعه مهریز گفت: یکی از شریف ترین و حساس ترین شغل ها در بخش بهداشت و درمان ، پرستاری است که آنها صادقانه با همه سختی ها به بیماران خدمت می کنند و باید دولت در رسیدگی به مطالبات آنها بیشتر تلاش کند.

ساير مطالب

جانبازان، الگوی حقیقی مقاومت و سرمایه ارزشمند جامعه هستند

استاندار یزد: مجریان مدارس حمایتی حقوق معلمان را به موقع پرداخت کنند

مهارت محوری اولویت سند تحول بنیادی در آموزش و پرورش است

دانش آموزان شاد، مسوولیت پذیر هستند

تجلیل از پرستاران ابرکوهی و افتتاح میدانی به همین نام در ابرکوه + تصاویر

امین خبیری - مدیر فنی و عمرانی معاونت امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهری شهرداری یزد در برنامه صدای شهر یک‌شنبه بیست‌وسوم دی‌ماه 1397

پشتیبانی آنلاین و دائمی سازمان فاوای شهرداری یزد از پنجاه سامانه اداری مالی و نرم افزار های تخصصی

مدیر درآمدهای عمومی: مهلت پرداخت عوارض نوسازی املاک با تخفیف 40 درصدی بهای خدمات پسماند خانگی تمدید شد

آب نباشد، یزد هم نیست/آثار دو دهه شاگرد اولی یزدی‌ها كو؟

34 روستای استان یزد مشمول پرداخت زکات هستند

پرستاری از بیمار یکی از کوچک‏ترین وظایف حضرت زینب (س) بود

طرح توسعه بیمارستان مهریز 200 میلیارد ریال بودجه نیاز دارد

برگزاری جشن پرستاران بیمارستان میبد

آب نباشد، یزد هم نیست/آثار دو دهه شاگرد اولی یزدی‌ها کو؟

یزدی‌ها سالانه قریب 12 میلیارد تومان زکات می‌دهند

پرستاران مرکز سلامت یزد تجلیل شدند

پرستاری، حرفه عشق و امید است

بزرگترین پروژه ترافیکی شهر یزد به زودی افتتاح می‌شود

سرما و یخبندان یزد را فراگرفت/پیش‌بینی افزایش دما در روزهای آینده

همسران جانبازان نخاعی یزد تجلیل شدند

چهار مهدکودک در مهریز آماده بهره برداری شد

سگهای ولگرد در اردکان، موجب نارضایتی شهروندان شده است

مسئولان برای رفع مشکلات پرستاران تلاش کنند

پرستاری، شغلی پرزحمت اما با قداست است

70 درصد نانوایی های یزد از آرد نامناسب استفاده می کنند

وضعیت طرح های عمرانی روستاهای مهریز در میزگرد ایرنا بررسی شد

مسئولان نسبت به رفع مشکلات پرستاران یزد اهتمام ویژه داشته باشند

لزوم افزایش توجه مردم به منابع طبیعی

سارقان خودرو، مأمور پلیس را کشتند

ماجرای خرید و فروش مجازی دختران عراقی

حناچی: پولی شدن تونل‌ها در حد یک نظریه است

منشا بوی نامطبوع تهران مشخص شد

ماجرای جنجالی یک زن افغان در متروی تهران+عکس

پرستاران نمونه اردکان تجلیل شدند

متخصصان رادیولوژی و سونوگرافی در بافق مستقر شدند

مددجوی یزدی برای 60 نفر کارآفرینی کرد

پرستاران از صبر حضرت زینب(س) الگو بگیرند

تخفیف 50 و 30 درصدی ترخیص وسایل نقلیه از پارکینگ در یزد

افزون بر سه هزار پرستار در استان یزد فعالیت دارند

الکترونیکی شدن صدور مجوز مهدهای کودک بهزیستی در یزد

مشارکت مردم در حوزه سلامت ضروری است

اهدای لوح یکصدمین سالروز تأسیس ثبت احوال به مدیران ارشد مهریز

ورود جدی شهرداری ها به مدیریت پسماند در سطح استان

محمدعلی سلمانی - مدیر منطقه یک شهرداری یزد در برنامه صدای شهر ‌شنبه بیست‌ودوم دی‌ماه 1397

حضور مشاور امور بانوان شهرداری یزد در اولین نشست "انتقال تجارب موفق حوزه زنان در مدیریت شهری"

برگزاری کارگاه آموزشی احداث فضای سبز و کاشت نهال ویژه پرسنل فضای سبز

پرستاران مهریز تجلیل شدند

رئیس سازمان فاوا: عکس‌های هوایی شهر یزد سال های 1343 و 1356 در سامانه یکپارچه شهرسازی بارگذاری شد

نشست روند فعالیت ناوگان تاکسی گردشگری

رئیس سازمان فاوا: اصلی ترین رکن شهر هوشمند، میزان مشارکت شهروندان در استفاده از تکنولوژی است

12 هزار لیتر سوخت قاچاق در یزد کشف شد

پرستاران، با خدمت گرمای زندگی را در کالبد جامعه جاری می کنند

لزوم توانمندسازی سمن‌ها برای ساماندهی کودکان کار در یزد

فرماندار ابرکوه از افزایش حوادث ترافیکی اظهار نگرانی کرد

187 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

حقوق مسافران ناشی از تاخیر پرواز

نشست زمین عامل شکستگی لوله آب میبد اعلام شد

نشست بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی جامعه معلولان

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یزد: طرح پایش سلامت کارکنان شهرداری یزد در حال اجرا می باشد

گزارش تصویری حضور شهرداری یزد در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان یزد

مدیر منطقه دو: از تمام اهرم های قانونی و ظرفیت های موجود برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح منطقه استفاده خواهد شد.

اجرای عملیات انتقال درختان رفوژ میانی بلوار گلستان شرقی آزادشهر

همایش معرفی صبحانه سالم در اردکان برگزار شد

نگاه فانتزی به مسائل، فاصله گرفتن از سنت‌ها است

برق گرفتگی، جان شهروند مهریزی را گرفت

لودر قاچاق پنج میلیارد ریالی در اردکان کشف شد

پیشگیری از آسیب های اجتماعی به همکاری همگان نیاز دارد

فرماندار یزد بر همکاری در جمع آوری حیوانات ولگرد تاکید کرد

پیشگیری از وقوع بیماری‌ها در اولویت مسوولان ذیربط باشد

افتتاح طرح‌های عمرانی روستایی مهریز در دهه فجر

لودر میلیاردی قاچاق در اردکان توقیف شد

ویروس هاری گربه‌ها تهدیدی برای شهروندان است

ضرورت راه‌اندازی پلیس راهور در بخش بهمن ابرکوه

برق گرفتگی منجر به مرگ بر اثر بی‌احتیاطی در مهریز

امام جمعه یزد: موضوع شهردار یزد را با جدیت دنبال می‌کنم

سفید: یزد از تاخیر در صدور حکم شهردار متضرر می‌شود

محسن عباسی‌هرفته - عضو شورای اسلامی شهر یزد در برنامه صدای شهر چهارشنبه نوزدهم دی‌ماه 1397

انهدام باند مواد مخدر با 11میلیارد ریال گردش مالی در زندان یزد

بخشدار بهمن استقرار پلیس راهور را در مهرشهر خواستار شد

27 تن آهن آلات مسروقه در بافق کشف شد

یکهزارو 631 مددجوی یزدی، حرفه آموز شدند

دادستان یزد: اصلاح و مرمت ناحیه تاریخی یزد نیازمند تعریف طرح جامع و نظارت دقیق است

نصب دوربین‌های نظارتی برای حفظ امنیت روستاهای خالی از سکنه

نوزادان با نام «زینب» در یزد تجلیل می‌شوند

کاهش ایمنی در میبد به دنبال فعالیت 10 ساله‌ی کارگروه جامعه ایمن

نوزادان با نام «زینب» در یزد تجلیل می شوند

نصب دوربین‌های نظارتی برای حفظ امنیت روستاهای خالی از سكنه

شناسایی و انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در زندان مرکزی یزد؛ 11میلیارد ریال گردش مالی اعضای باند

اصلاح و مرمت ناحیه تاریخی یزد نیازمند تعریف طرح جامع و نظارت دقیق است

حفاظت از باغشهر مهریز رسالتی مهم و همگانی است

31 موتورسوار در هشت‌ماهه سال 97 در استان یزد فوت کردند

ساخت پارک آموزش ترافیک در یزد آغاز شد

تأمین اجتماعی زمینه خوبی را برای بهداشت مردم یزد فراهم کرد

تجهیز خیابان‌های بافق به خطوط دوچرخه‌سواری

اجرای عملیات کاشت نهال و واکاری در فضای سبز شهر

واژگونی خودرو در شهر یزد 2 کشته بر جا گذاشت

کلنگ دومین پارک آموزش ترافیک یزد زده شد

برگزاری دومین همایش آموزشی غدیر 3 مدیریت بحران در اشکذر

دو کشته و دو مجروح در تصادف بلوار جمهوری یزد

محمّد حاجی‌رضایی - مدیر اداره املاک و مستغلات شهرداری یزد در برنامه صدای شهر سه‌شنبه هجدهم دی‌ماه 1397

تصادف شدید خودرو سواری در بلوار جمهوری منجر به فوت 2 نفر شد

عملیات اجرائی احداث دومین پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد آغاز شد

لزوم توجه بیش از پیش به توسعه فیزیکی کتابخانه‌ها در روستاها

راه‌اندازی کارگروه ویژه مدیریت پسمانده‌های صنعتی در یزد

آموزش رانندگی تدافعی در پیشگیری از حوادث موثر است

221 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

100 برنامه سالگرد انقلاب اسلامی در مدارس مهریز برگزار می شود

برگزاری جشنواره‌های فجر استانی 18 دیماه تا 25 بهمن در یزد

2000 کیلومتر از جاده‌های یزد تحت پوشش تلفن همراه هستند

راه‌اندازی سونامی سرودهای ارزشی در چهل سالگی انقلاب

امرالله سیف‌الدینی - مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد در برنامه صدای شهر دو‌شنبه هفدهم دی‌ماه 1397

لزوم تدوین طرح جامع برای عملیات مرمت بافت تاریخی یزد

مردم، انتظار عمل به وعده ها دارند

آغاز عملیات اجرائی احداث دومین پارک آموزش ترافیک شهرداری یزد

رسیدگی به امور خانواده شهدا مورد توجه مسئولان ابرکوه باشد

یک میلیارد ریال پوشاک قاچاقی در یزد کشف شد

تغییر کاربری اراضی شهر مهریز پیگرد قانونی دارد

افتتاح نخستین کتابخانه تخصصی کودک و نوجوان کشور در ندوشن

پیشکسوتان ثبت احوال مهریز تجلیل شدند

سه میلیارد ریال صرف نصب تابلوهای راهنمای مسیر مهریز شد

پنج میلیارد ریال برای اجرای دیوار ساحلی مهریز اختصاص یافت

58 درصد پرونده های طلاق در بافق به سازش منجر شد

آیین بزرگداشت آیت‌الله شاهرودی در بافق برگزار شد

کدام چای مناسب تر است؛ سبز، سیاه یا سفید؟

کارگاه آموزشی «شناخت گیاهان دارویی» در مهریز برگزار شد

ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی برای توسعه شهر و تسهیل ارائه خدمات

پرداخت ما‌ به‌التفاوت یارانه مراکز توانبخشی تا پایان سال

فعالیت 1856 دامداری در استان یزد

هوای یزد 7 درجه سردتر می‌شود

یادواره شهیدان «سلطانی و حسن‌بیگی» در یزد

دفاع از اولین پایان نامه دکتری بیابان زدایی در یزد

طلاق‌های امروز حاصل طلاق‌های اتفاق نیفتاده‌ی دیروز

محمدحسن منصوری‌زاده - قائم‌مقام حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری یزد در برنامه صدای شهر یک‌شنبه شانزدهم دی‌ماه 1397

نقش آموزش در ارتقای آگاهی های کودکان از خطرات احتمالی ناشی از تصادفات در عرصه ترافیک

بـرخورد جـدی و قـاطع با معضل رفـع تـصرف و خـلع یـد از اراضـی با تـفکیک غیر مجاز

برگزاری دوره آموزشی اخلاق حرفه ای ویژه پرسنل خدمات شهری

برگزاری دوره آموزشی شناسایی مواد خطرناک ویژه پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

20 هزار نفر از نمایشگاه فناوری اطلاعات در یزد دیدن کردند

شهروندان یزدی، فعالیت قهوه خانه های غیر مجاز را گزارش کنند

پنج معتاد متجاهر در بافق دستگیر شدند

اهدا عضو در یزد نجات بخش جان سه بیمار شد

مابه التفاوت یارانه مراکز توانبخشی تا پایان سال پرداخت می شود

مرد هراتی اعضای بدن خود را به نیازمندان اهدا کرد

برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی در یزد

سید ابوالفضل کشفی - مدیر منطقه دو شهرداری یزد در برنامه صدای شهر ‌شنبه پانزدهم دی‌ماه 1397

اجرای عملیات لوله گذاری انتقال آب خام به پارک های محله ای منطقه چهار

بازدید استاندار از غرفه شهرداری یزد در سیزدهمین نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات

مدیر ارتباطات و امور بین الملل: میز خدمت در شهرداری یزد راه اندازی شد

بالاترین نرخ بیکاری استان یزد در بهاباد است

سرانه 0.1 مترمربعی مسافران در فرودگاه یزد/افتتاح ترمینال پروازهای خارجی در دهه فجر