خبر یزد

آخرين مطالب

گفتگو

مردم اردکان بیش از یک میلیارد ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند

خبر یزد - یزد - مدیرعامل ستاد دیه یزد گفت: مردم نوعدوست و خیراندیش اردکان در جشن گلریزان که در این شهر برگزار شد یک میلیارد و 827 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد کمک کردند.

مردم مروست یک میلیارد ریال برای آزادی زندانیان اهدا کردند

خبر یزد - یزد - مدیرعامل ستاد دیه یزد گفت: مردم نوعدوست و خیراندیش مروست از توابع شهرستان خاتم در نخستین جشن گلریزان که در این شهر برگزار شد یک میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد کمک کردند.

ایتام بهاباد تحت حمایت 670حامی قرار دارند

خبریزد- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد با اشاره به اهمیت و فضایل ماه رمضان گفت: هم اکنون 670 شهروند با کمک های خود 192 یتیم شهرستان را تحت حمایت دارند.

کشف 193 کیلو تریاک طی عملیات اطلاعاتی پلیس یزد

خبریزد- جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 193 کیلوگرم تریاک طی عملیات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(ع) ناجا در این استان خبر داد

رگبارهای پراکنده باران در یزد پیش بینی شد

خبریزد- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد گفت: برای سه روز آینده در برخی نقاط استان به ویژه ارتفاعات و نیمه غربی رگبارهای پراکنده باران و گاهی توام با رعد برق پیش بینی می شود

یزد کمی خنک‌تر می‌شود/احتمال بارندگی در ارتفاعات

خبریزد- رئیس گروه پیش‌بینی هواشناسی یزد با اشاره به اینکه دمای هوای یزد امروز در برخی نقاط به 39 درجه رسید، گفت: دوشنبه با چهار درجه کاهش دما شاهد هوای کمی خنک‌تر در یزد خواهیم بود.

تکمیل مرکز جامع سلامت ندوشن 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

خبریزد- بخشدار ندوشن از توابع شهرستان میبد با اشاره به اجرای پروژه ساخت مرکز جامع سلامت شبانه روزی در مرکز این بخش با کمک دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و خیرین گفت: برای تکمیل این طرح به 20 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

افزایش نرخ شن و ماسه در بافق، غیرقانونی است

خبریزد- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارات بافق گفت: افزایش خودسرانه نرخ شن و ماسه در این شهرستان، غیرقانونی و برخلاف ضوابط قیمت گذاری است و با متخلفان برخورد می شود

واگذاری شتاب‌زده معادن چالش جدی زیست‌محیطی یزد

خبریزد- مدیر کل محیط زیست استان یزد با بیان این که واگذاری شتاب زده معادن چالش جدی محیط زیست این استان است، تاكید كرد: توسعه‌ی همگام با محیط زیست بهترین نوع توسعه است.

حمله‌های آسمی مرگ‌آفرین هستند

خبریزد- مدیر گروه بیماری‌های غیرواگیر دانشگاه علوم پژشکی یزد با بیان این که آسم یک بیماری مزمن است و تاکنون راه‌حلی برای ریشه کن کردن آن پیدا نشده است، گفت: وقتی شدت علائم آسم از حد معمول بیشتر شود، می‌تواند باعث مرگ افراد شود.

گزارشی از ورود ملخ های مهاجر به یزد دریافت نشد

خبریزد- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: تاکنون گزارشی از سوی گروه های دیده بانی مستقر در شهرستان ها مبنی بر ورود ملخ های صحرایی به استان دریافت نشد

گذر موج بارشی ضعیف از آسمان یزد/هوا كمی خنک‌تر می‌شود

خبریزد- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان یزد با اشاره به گذر موج بارشی ضعیف و دامنه کوتاه آن از استان طی دیروز و امروز، پدیده غالب این موج را نوسانات دمای بسیار اندك هوای استان خواند.

اجرای برنامه «کتاب‌کلید‌سلامتی» در غرفه یزد پایتخت کتاب ایران

خبریزد- مدیر مرکز تحقیقاتی درمانی دیابت استان یزد با اشاره به اهمیت تغییر نگرش افراد برای پیشگیری از ابتلا به دیابت،‌گفت:‌ طرح محوری «کتاب کلید سلامتی» در غرفه یزد پایتخت کتاب ایران سی و دومین نمایشگاه بین المللی‌ کتاب تهران اجرا شد.

مددجویان مهریز 1.5 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند

خبریزد- رئیس اداره بهزیستی مهریز گفت: یک میلیارد و 500 میلیون ریال کمک های نقدی و غیرنقدی مددجویان و خانواده های زیر پوشش این اداره جمع آوری و به مناطق سیل زده خوزستان و لرستان ارسال شد.

كارگران پشتیبان رونق تولید هستند

خبریزد- شهردار میبد کارگران را پشتیبان رونق تولید و رشد اقتصادی کشور خواند و حمایت از این قشر زحمتکش را وظیفه مسئولان دانست.

صنایع متهم اصلی در آلودگی هوای یزد

خبریزد- رییس اداره نظارت و پایش محیط زیست یزد، با اشاره به وجود آلودگی هوا در کلان شهرها و شهرهای صنعتی،گفت: منابع ثابت آلودگی نظیر کارخانجات و صنایع بیش از سایر منابع، شهر یزد را آلوده می‌کند

بافت جهانی یزد باید از خودروها پاک‌سازی شود

خبریزد- مدیر حمل و نقل پاک شهرداری یزد با اشاره به حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی وین اتریش در شهرجهانی یزد، گفت: این گروه معتقد بودند که بافت تاریخی با تردد خودروها در آینده به یقین دچار آسیب خواهد شد.

سیلاب 480 میلیارد ریال زیان به کشاورزان یزد وارد کرد

خبریزد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: در جریان بارندگی اوایل فروردین 1398، 480 میلیارد ریال زیان به محصول زراعی، باغی، دامداری، قنات و راه های بین مزارع این استان وارد شد.

برگزاری کارگاه آموزشی روز جهانی زمین پاک در مدارس یزد

خبریزد- مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با بیان این‌که دانش‌آموزان بهترین قشر برای انتقال فرهنگ محیط زیست هستند، گفت: فرهنگ زیست محیطی چالش جدی محیط زیست.

خداحافظی با قبض های کاغذی جریمه

خبریزد- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد از جمع آوری قبض های کاغذی و دستی جریمه رانندگی و راه اندازی سیستم دست افزار هوشمند موبایلی پلیس به جای آن خبر داد

ششمین ایثار ماندگار اهدا عضو سال 98 در یزد رقم خورد

خبریزد- مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: اهدا اعضای بدن یک جوان 21 ساله اهل و ساکن زارچ یزد که دچار مرگ مغزی شده بود، جان بیماران نیازمند را در این استان و نیز فارس نجات داد

مردم بهاباد 800 میلیون ریال به سیل زدگان کشور کمک کردند

خبریزد- رئیس کمیته امداد امام خمینی( ره) بهاباد از ارسال دومین محموله کمک های مردمی شهرستان به مناطق سیل زده خبر داد و گفت : بهابادی ها از آغاز وقوع سیل تاکنون 800 میلیون ریال کمک کردند

نجات 70 روستای هویز با ساخت چهار کیلومتر خاکریز مستحکم

خبریزد- معاون مهندسی سپاه الغدیر یزد با اشاره به اقدامات این واحد در منطقه سیل‌زده هویزه، گفت: هویزه و 70 روستای تابعه آن با ساخت بیش از چهارکیلومتر خاکریز توسط معاونت مهندسی سپاه یزد در برابر سیل بیمه شدند.

285 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

خبریزد- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران 285 کیلوگرم تریاک در 2 مرحله ایست و بازرسی از خودروهای عبوری در این استان کشف شد

65 میلیمتر باران در کرخنگان خاتم ثبت شد

خبریزد- کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از بارش 65 میلیمتر باران در 48 ساعت گذشته در ایستگاه باران سنجی کرخنگان خاتم خبر داد و میزان بارندگی در شهر یزد را هم 11.5 میلی‌متر اعلام کرد.

سیلاب در رودخانه های فصلی بخش مرکزی مهریز جاری شد

خبریزد- بخشدار مرکزی مهریز گفت: در اثر بارندگی های 24 ساعت گذشته در این شهرستان برای دومین بار از ابتدای سال 1398 تاکنون سیلاب در اغلب رودخانه های این بخش جاری شده است.

6 هزار لیتر سوخت قاچاق در تفت کشف شد

خبریزد- فرمانده انتظامی شهرستان تفت از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف 6 هزار لیتر سوخت قاچاق توسط ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

تصادف در مهریز 11 زخمی بر جا گذاشت

خبریزد- مسئول روابط عمومی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: در 2 حادثه رانندگی جداگانه اواخر یکشنبه شب در کیلومتر 70 جاده اصلی این شهر به انار کرمان 11 نفر زخمی شدند.

744 هزار دستگاه خودرو به استان یزد وارد شدند

خبریزد- رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر یزد گفت: از 25 اسفند 1397 تا پایان 16 فروردین 1398، ورود 744 هزار و 375 دستگاه وسیله نقلیه به این استان ثبت شد.

یکهزار و 314 واحد خون طی ایام نوروز در یزد اهدا شد

خبریزد- مدیرکل انتقال خون یزد گفت: در تعطیلات نوروز سال 1398، یکهزار و 602 نفر به پایگاه های انتقال خون استان مراجعه کردند که یکهزار و 314 نفر موفق به اهدا خون شدند.

236 هزار مسافر توسط هلال احمر یزد راهنمایی شدند

خبریزد- مدیرعامل جمعیت هلال احمر یزد گفت: از 25اسفند سال 97 تا 16 فروردین 98 در اجرای طرح نوروزی ایمنی و سلامت 236 هزار نفر از مسافران نوروزی در استان توسط جوانان این جمعیت راهنمایی شدند.

تردد در جاده های یزد 12 درصد افزایش یافت

خبریزد- کارشناس پلیس راه یزد گفت: تردد در جاده های این استان از 25 اسفند ماه 1397 تا پایان 15 فروردین ماه 1397 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش یافت.

مسافران نوروزی از مناطق حفاظت شده یزد بازدید کنند

خبریزد- مسول روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست یزد گفت: مناطق حفاظت شده خوبی در استان وجود دارد که مسافران و میهمانان نوروزی می توانند از آنها بازدید و در جریان فعالیت ها و اقدام های انجام شده قرار گیرند.

بارش ها در کشور، 22.3 درصد افزایش یافت

خبر یزد - یزد- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور گفت: در سال زراعی جاری در مجموع 207 میلیمتر باران در سطح کشور گزارش شد که نسبت به بلند مدت 37.7 میلیمتر (22.3 درصد) افزایش داشته است.

آغاز بکار موزه «گنجینه سنگ» یزد در آستانه نوروز

خبریزد- اولین موزه تخصصی سنگ‌های قیمتی و خاص استان یزد در مجاورت موزه دائمی خودروهای دست‎ساز و کلاسیک استان در محل سابق کارخانه قدیمی جنوب در خیابان آیت الله کاشانی یزد آغاز به کار کرد.

جوانان از حرکت‌های خطرآفرین در چهارشنبه‌سوری پرهیز کنند

خبریزد- فرماندار بافق گفت: قشرهای مختلف مردم خصوصاً جوانان و نوجوانان در برگزاری آئین چهارشنبه‌سوری از حرکت‌های خطرناک پرهیز کنند تا کام خانواده‌ها در روزهای پایانی سال شیرین بماند.

2 میلیارد ریال برای آماده‌سازی بوستان‌های ابرکوه هزینه شد

خبریزد- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه گفت: 2 میلیارد ریال بودجه برای بازسازی ، نگهداری و آماده‌سازی بوستان‌های فراغه ، گلدشت فراغه و اسفند آباد برای رفاه حال مسافران نوروزی ، گردشگران داخلی ، خارجی و مردم منطقه هزینه شد.

اسكان مسافران نوروزی یزد تنها در پارك کوهستان

خبریزد- رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با اشاره به امكان اسكان و برپایی چادر توسط مسافران نوروزی در پارک کوهستان، از فراهم شدن تمام امكانات پذیرایی مسافران در این كمپ برای ایام نوروز خبر داد.

پایگاه خبری کمیته اطلاع رسانی خدمات سفر یزد راه اندازی شد

خبر یزد - یزد - رئیس کمیته اطلاع رسانی ، تبلیغات ، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد خدمات سفر یزد از راه اندازی پایگاه خبری به منظور معرفی آثار و جاذبه های شاخص و اخبار نوروز 98 شهرستانها خبر داد.

132 کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در ابرکوه تجهیز شد

خبریزد- مسئول ستاد اسکان اداره آموزش‌ و پرورش ابرکوه می گوید: 132 کلاس درس در 13 واحد آموزشی برای اسکان مسافرانی که در تعطیلات نوروز 98 به این شهرستان سفر می کنند، تجهیز و آماده‌سازی شد

یزد آماده استقبال از مهمانان نوروزی/بافت تاریخی پاکسازی می شود

خبر یزد - یزد ـ دبیر ستاد سفرهای نوروزی استان یزد از آمادگی استان برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد و گفت: هماهنگی های لازم برای پذیرایی از مهمانان نوروزی انجام شده است.

پلیس با متخلفان نظم در چهارشنبه آخر سال برخورد می‌کند

خبر یزد - یزد - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد با اشاره به اینکه پلیس با شادی مردم مخالف نیست، گفت: برخورد جدی با مخلان نظم و امنیت مردم در چهارشنبه آخر سال به‌صورت جدی در دستور کار است.

معرفی ظرفیت های مهریز با همکاری نخبگان در اولویت باشد

خبر یزد - یزد - سرپرست فرمانداری مهریز با اشاره به اینکه این شهرستان در بخش های مختلف ظرفیت های بسیار خوبی دارد که به رغم تلاش های انجام شده هنوز به خوبی معرفی نشده است، تاکید کرد: شناسایی و معرفی توانمندی ها با بهره گیری از نخبگان شهرستان در اولویت کارها قرار دارد.

اجرای نمایش 100 عروسک در مهریز آغاز شد

خبریزد- مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: برای نخستین بار اجرای نمایش عروسکی با حضور 100 دانش‌آموز و همین تعداد عروسک در مدارس این شهرستان آغاز شد.

227 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

خبریزد- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در شبانه روز گذشته با تلاش ماموران شهرستان های مهریز و خاتم 227 کیلوگرم تریاک از 2 دستگاه خودرو عبوری در این استان کشف شد

آغاز توزیع 10 هزار نهال در مهریز

خبریزد- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهریز از آغاز توزیع افزون بر 10 هزار نهال به مناسبت بزرگداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری بین مردم، شرکت ها و دستگاه های اجرایی این شهرستان خبر داد.

سرانه تماشاگران سینما در استان یزد مطلوب است

خبریزد- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: سرانه تماشاگران سینما در استان یزد بنا بر آمار مرکزمطالعات و فناوری سینما در وضعیت مناسبی قرار دارد.

قصاص، عاقبت قتل به خاطر ظرف شستن

خبر یزد - حکم قصاص پسر جوانی که به‌خاطر ظرف‌شستن با دوستانش درگیر شده و یکی از آنها را با ضرب چاقو به قتل رسانده است، در دیوان‌عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت

15 تخته فرش برای اهدا به حرم امام حسین(ع) در ابرکوه بافته شد

خبریزد- دبیر ستاد بازسازی عتبات عالیات ابرکوه گفت: به همت 330 نفر از بانوان هنرمند این شهرستان از ابتدای سال 97 تاکنون 15 تخته فرش دستباف برای اهدا به حرم مطهر حضرت امام حسین (ع) بافته شد.

برف و باران در محور‌های نیمی از استان‌های کشور

خبر یزد - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی جاده های کشور را تشریح کرد و از بارش برف و باران در محورهای نیمی از استان های کشور خبر داد

آمریکا، یک پیرمرد 70 ساله را اعدام کرد

خبر یزد - خبرگزاری فرانسه از اعدام یک پیرمرد 70 ساله در ایالت تگزاس آمریکا خبر داد که در سال 1989 والدین و برادر همسرش را به قتل رسانده بود

واردات گوشیِ همراه مسافری مشروط شد

خبر یزد - رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی گفت: واردات مسافری گوشی تلفن همراه منوط به داشتن بلیط برگشت سفر شد

به به؛ عید و داستان جایگزین پیک نوروزی

خبر یزد - معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از حذف پیک نوروزی در مدارس ابتدایی و اجرای طرح عید و داستان خبر داد

دوچرخه‌هایتان را نذر کنید

خبر یزد - معاون امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: شهروندان یزدی در قالب نذر دوچرخه‌ که تا 29 اسفند‌ماه ادامه دارد، ...

توقیف 3 هزار خودرو پلاک مخدوش در تهران

خبر یزد - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف بیش از 3000 خودرو با پلاک مخدوش در اجرای طرح «طاهر» خبر داد

240 دانش آموز مهریز برای بازدید به مناطق دفاع مقدس اعزام شدند

خبریزد- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: 240 دانش آموز دختر دوره متوسطه این شهرستان در قالب کاروان راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با 6 دستگاه اتوبوس راهی جنوب کشور شدند.

کارت‌های ملی خود را جایگزین عابر بانک کنید

خبر یزد - این روزها ورود کارت‌های هوشمند ملی برای استفاده به جای کارت‌های عابر بانک جدی‌تر شده و با اقدام بانک‌ها در این مورد مشتریان می‌توانند از کارت‌های هوشمند ملی برای دریافت خدمات بانکی استفاده کند

شکارچی متخلف در اردکان دستگیر شد

خبر یزد - یزد - رئیس اداره حفاظت محیط زیست اردکان گفت:‌ یک نفر به اتهام شکارغیرقانونی در این شهرستان دستگیر شد و 2نفر از دستیارانش که متواری شدند، شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند .

قاتل «سُلاله» اعدام شد

خبر یزد - صبح امروز قاتل سلاله، دختر 5 ساله آق قلایی در ملاء عام به دار مجازات آویخته شد

قتل زن صیغه‌ای به خاطر فحاشی به مادر شوهر

خبر یزد - مرد میانسال که دختر عمویش را به عقد موقت خود در آورده بود درجریان یک درگیری لفظی او را به قتل رساند و جسدش را در سطل زباله انداخت

تبلیغ عجیب؛ کسب درآمد سرشار با رحم اجاره‌ای!

خبر یزد - گاهی زنان از قشر مرفه که حتی توانایی بچه دار شدن هم دارند بدلیل عدم تغییر اندامشان حاضرند دست به اجاره رحم می‌زنند، این کار دقیقا بازتولید فقر در جامعه می‌کند

شرایط آب و هوایی اردکان، اهمیت منابع طبیعی را دوچندان کرده است

خبریزد- رئیس اداره منابع طبیعی اردکان گفت:‌ این شهرستان دارای آب و هوای گرم و خشک ، وجود فرسایش بادی و نیز رشد صنایع می باشد که باعث شده اهمیت منابع طبیعی دراین سرزمین، اهمیت ویژه ای داشته باشد.

واریز عیدی بازنشستگان تامین‌اجتماعی تا 7 اسفند

خبر یزد - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی تعداد بازنشستگان این سازمان که مشمول دریافت عیدی شده‌اند را دو میلیون و 890 هزار نفر اعلام کرد و گفت: مبلغ دو هزار و 600 میلیارد تومان بابت عیدی این گروه پرداخت می شود

گردش مالیِ عجیب قاچاقچیان انسان در ایران

خبر یزد - تب مهاجرت داغ است و ظاهرا زندگی در خیلی از جا‌های دنیا به زندگی در ایران ارجحیت دارد، روزنامه جام جم، امروز در گزارشی به پدیده «آدم پران‌ها» پرداخته، آدم‌هایی که انسان قاچاق می‌کند و برای تمامی آن‌هایی که نمی‌توانند به شکل قانونی از کشور خارج شوند پیشنهاد‌هایی دارند

توقیف 62 هزار لیتر سوخت قاچاق در یزد

خبریزد- رییس پلیس آگاهی استان، از کشف 62 هزار لیتر فرآورده‌های نفتی قاچاق در محورهای مواصلاتی یزد خبر داد

کارگران پاره‌وقت و ساعتی عیدی می‌گیرند؟

خبر یزد - به کلیه کسانی که مشمول قانون کار قرار می‌گیرند، اعم از اینکه قرارداد آن‌ها دائمی، موقت، ساعتی، پاره‌وقت و... باشد، عیدی تعلق می‌گیرد

تردد اتوبوس‌ها با چهره جدید در تهران

خبر یزد - مشاور فرهنگی معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از نصب برچسب در اتوبوس‌هایی خبر داد که فیلتر جاذب دوده بروی‌ انها نصب شده است

حق مسکن کارگران، پول اجاره یک اتاق هم نیست

خبر یزد - یک مقام مسئول کارگری با تاکید بر ضرورت ترمیم مزد 98 گفت: کارگران به دلیل افزایش شکاف بین حداقل دستمزد و هزینه‌های زندگی، 70 درصد قدرت خریدشان را از دست داده‌اند. به اعتقاد وی، تصویب افزایش 60 هزار تومانی حق مسکن کارگران، کفاف اجاره یک اتاق در حاشیه شهر را نمی‌دهد

اخذ «حق‌سرویس» در رستوران‌ها غیرقانونی است

خبر یزد - معاون نظارت بازرسی و حمایت ازحقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: دریافت وجه اضافی به عنوان حق سرویس از مشتریان در رستوران ها غیر قانونی است و در طرح نظارتی ویژه نوروز 98 با این تخلف ها برخورد می شود

کیفیت پایین گوشت‌های وارداتی صحت ندارد

خبر یزد - محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی درباره کیفیت گوشت‌های وارداتی و وجود نظارت در محل کشتار و همچنین انتشار تصاویری از کیفیت پایین برخی از این محصولات، اظهار کرد: انواع و اقسام نظارت‌ها و بازرسی‌ها در زمینه کیفیت گوشت‌های وارداتی صورت می‌گیرد

هزینه آب، برق و گاز مدارس دولتی رایگان شد

خبر یزد - نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه واحدهای آموزشی دولتی وزارت آموزش و پرورش را با رعایت الگوی مصرف از پرداخت هزینه‌های آب، برق و گاز در سال 1398 معاف کردند

تجاوز به دختران جوان به بهانه تست بازیگری

خبر یزد - به این بهانه و ترفند بود که آدرس محل سکونتم را گرفتند؛ دقیقا ساعت 8 شب بود که یک ماشین 206 سفید با یک راننده جوان به درب منزل ما در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی مراجعه کرد و خودش را راننده شرکت معرفی کرد؛ همه چیز عادی به نظر می رسید...

مهریزی ها صاحب دستگاه سی تی اسکن پیشرفته شدند

خبریزد- مدیر بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: برای نخستین بار با همراهی افراد خیر یک دستگاه سی تی اسکن مجهز و پیشرفته به ارزش افزون بر 20 میلیارد ریال برای این مرکز بهداشتی و درمانی خریداری شد که نسبت به نصب آن در اولین فرصت اقدام می شود.

امسال هزار پروژه در روستاهای یزد اجرا شد

خبریزد- معاون اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: امسال هزار پروژه با صرف 477 میلیارد ریال هزینه به همت دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستاها در استان اجرا شده است.

کشته شدن 6 سرباز پاکستانی در مرز ایران

خبر یزد - در دو حمله مسلحانه به مواضع نظامی پاکستان در ایالت بلوچستان جنوب غرب این کشور در مرز ایران 6 سرباز پاکستانی کشته شدند

ساير مطالب

جاویدنیا: خریداران در سایت دیوار بیعانه ندهند

خبر خوش برای سهامداران پدیده شاندیز

یک انبار مواد غذایی در ابرکوه پلمپ شد

چینی‌های خودروساز هم از ایران می‌روند

کلاهبرداری با خودرو‌های ارزان قیمت!

فریب پیامک جعلی «سهام عدالت» را نخورید

حجامت دوای هر دردی نیست!

افزایش عرضه در بازار مسکن شب عید

ماجرای گم شدن 927 راس دام زنده وارداتی!

قیمت هر کیلو گوشت در بازار تهران

عدم مهارت گفت‌وگو مهمترین عامل طلاق زوجین

دانش‌آموز متهم به قتل معلم در آستانه اجرای حکم

فریب دختران با خودروی شاسی بلند و ویلا

زمان پایان اعتبار کارت‌های ملی قدیمی

یزد توانایی حضور در لیگ برتر والیبال کشور را دارد

سقوط هواپیمای فوق سبک در کاشمر

پسر 12 ساله خودش را حلق‌آویز کرد

احتمال وضع عوارض برای صادرات تخم مرغ

پیش‌بینی بارش برف و باران در 20 استان

حل معضل بازار گوشت طی روز‌های آینده

طرح آزمایشی قطع اینترنت جهانی در روسیه

خداحافظی اپلیکیشن‌های ایرانی با آیفون؟

توزیع برنج، روغن و تخم‏‏‎مرغ با قیمت مصوب

هوای ایران برفی و بارانی می‌شود

واردات 10 هزار رأس دام زنده به کشور

«دختران مجرد» بیمه می‌شوند

حمله انتحاری به اتوبوس سپاه در سیستان و بلوچستان

قاتل کودک 11 ساله: خودم قربانی تجاوز هستم

اعتراض کاربران به خبر سرطان‌زا بودن گوشت

میرزایی: قیمت فعلی بنزین حفظ می‌شود

وزیر کشاورزی: با صف گوشت خداحافظی کنید

دفترچه راهنمای کنکور 98 منتشر شد

گوسفند‌های رومانیایی وارد ایران شدند!

آغاز توزیع اینترنتی سبد گوشت و مرغ تنظیم بازاری

میزان بارش‌های 72 ساعته گذشته در یزد

توضیح پلیس کرمانشاه درباره برخورد با یک مجرم

بارندگی‌های یزد امشب پایان می‌یابد/یخبندان در راه است

هوای تهران پاک شد

فروش بلیت پرواز‌های نوروزی آغاز شد

شوهر 44 ساله‌ی عروس 11 ساله بازداشت شد

بارندگی 24 ساعته گذشته در ابرکوه بدون خسارت بود

خسارتی از بارش ها در استان یزد گزارش نشده است

برف و یخبندان یک هفته‌ای در راه ایران

مراجعه مسافران دو ساعت قبل از پرواز به مهرآباد

سارق موبایل‌قاپ زمینگیر شد

زلزله 5 ریشتری هرمزگان را لرزاند

حذف ساعات تدریس مدیران مدارس در سال 98

زمان آغاز ثبت‌نام مجدد آزمون کارشناسی ارشد 98

ترافیک سنگین در جاده هراز

فروش اینترنتی گوشت ادامه می‌یابد

رشد 138 هکتاری فضای سبز اردکان پس از انقلاب اسلامی

تعرفه عوارض شهرداری یزد افزایش نامتعارفی نداشته است

پیامک «یارانه شما قطع شد» جعلی است

استفاده از معتادان متجاهر برای دلالی گوشت!

وضعیت هوای کشور طی سه روز آینده

مرگ 7 دختر و پسر در ویلای دماوند

پیش‌بینی کولاک و برف در 10 استان

آغاز توزیع اینترنتی گوشت از 22 بهمن

اجرای طرح ترافیک در روز‌های پنجشنبه از اول اسفند

دادستان کل: دنبال فیلتر کل فضای مجازی نیستیم

هوای تهران ناسالم شد؛ در خانه بمانید

تهدید به انتشار تصاویر دختر جوان توسط خواستگار

خودکشی پدر به خاطر اعتیاد پسر

قطع 100 هزار سیم‌کارت مزاحم پیامکی

وضعیت جاده‌ها در اولین روز تعطیلات بهمن

بازداشت معلم به اتهام کتک زدن دختر دانش‌آموز

بلیت تهران - مشهد، یک میلیون تومان شد

هشدار ترافیکی پلیس به مسافران آخر هفته

بارش برف و کولاک در ارتفاعات 10 استان

240 کیلوگرم تریاک در یزد کشف شد

وضعیت جوی کشور در تعطیلات پیش‌رو

استانداری تهران: نحوه توزیع گوشت درست نیست

روی آوردن مردم به خرید میوه‌های درجه 2 و 3

راهپیمایی 22 بهمن در 80 نقطه استان یزد برگزار می شود

بخشش سراسری اضافه خدمت منتفی شد

خبر اسیدپاشی در قزوین صحت ندارد

عیدی مستمری‌بگیران عشایر واریز شد

آغاز فروش بلیت قطار تهران - مشهد از ساعت 17

پیش‌فروش بلیت قطار‌های نوروزی از 16 بهمن‌ماه

مطهری: حجاب اختیاری به برهنگی می‌رسد

زمان اجرای «سفر قسطی» اعلام شد

ذرات معلق هوا در یزد 2 برابر حد مجاز است

باد شدید و گرد و خاک در راه یزد؛ تمهیدات لازم پیش بینی شود

حمله تروریستی به پایگاه بسیج در نیکشهر

اسامی مصدومان حادثه نیکشهر

تصادف خودروی حامل دانش آموزان در شبستر

هوای 5 استان برفی و بارانی می‌شود

درباره خدمت و خیانت شبکه‌های اجتماعی

بهره‌برداری از 7 طرح عمرانی شهری مهریز در دهه فجر

اجرای طرح واکسیناسیون رایگان نیوکاسل طیور بومی در یزد

رانندگان تاکسی، کارت اعتباری معیشت می‌گیرند

دو عامل عمده مجرد ماندن جوانان ایرانی

موج جدید برف و باران در کشور از فردا

کیش و قشم از پرواز‌های چارتری جدا می‌شوند

سقوط مرد 56 ساله از ارتفاعات کانی سپاه پیرانشهر

مصرف توتون در ایران پنج برابر شده است

حقوق بازنشستگان همسان‌سازی می‌شود

ورود 40 تن گوشت گرم با هواپیما از قزاقستان

اپل، اپلیکیشن دردسرساز فیس‌بوک را حذف کرد

ماجرای حمله‌ور دانش آموز به معاون مدرسه

توزیع‌کننده گوشت الاغ دستگیر شد

از نیمه بهمن هوای کشور برفی می‌شود

قیمت آیفون در برخی کشور‌ها ارزان‌تر می‌شود؟

نماینده اصفهان: حق آب مردم اصفهان را فروخته‌اند

استقرار 65 درصد جمعیت استان یزد در مرکز استان

کشتن پدر به خاطر اختلاف بر سر فروش گاو!

مصمومیت 25 دانش آموز با «مونوکسید کربن»

احتمال تعطیلی شنبه‌ها قوت گرفت

بهبود جاده فولاد آلیاژی به شهر تاریخی ندوشن ضروری است

مرد بعد از طلاق، هم همسرش را کشت، هم خودش را

تأمین اجتماعی: 10 میلیون نفر بسته حمایتی گرفتند

سن مصرف مواد مخدر در کشور؛ 18 تا 23 سال

بحث فیلترینگ اینستاگرام را چه کسی مطرح کرد؟

نحوه انتقال طرح ترافیک به خودروی جدید

خودکشی یک پلیس در فرمانداری فیروزآباد

16 طرح ورزشی یزد با صرف 100 میلیارد ریال آماده افتتاح است

نرخ پهنای باند اینترنت گران نمی‌شود

تلاش برای رونق كسب و کارهای نوپای فرهنگی و هنری در یزد

دومین سمپوزیوم مجسمه سازی خشت خام در شهر جهانی یزد برگزار می‌شود

سرقت خودرو با تعارف بیسکوئیت مسموم

پیشنهاد جدید پلیس برای تغییر در طرح ترافیک

اینستاگرام زوج مروج کودک همسری حذف شد

درخواست یک نماینده: مردم، بلیت هواپیما نخرند

نرخ بلیت پرواز تهران-کیش-تهران؛ بیش از 1 میلیون!

تاریخ اعزام به خدمت مشمولان بهمن تغییر کرد

مرمت آب انبار روستای خورمیز مهریز آغاز شد

آزار مرگبار دخترک مشهدی با سیگار و سیم داغ

دانش‌آموز قزوینی، زیر مشت و لگد آقای مدیر!

داروی فاسد نو عروس و 3 قلوهایش را کشت

کودکان خیابانی، قاچاقی وارد کشور می‌شوند؟!

شرایط جدید بلیت چارتری هواپیما

رزمایش قطع اینترنت لغو شد

علت افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی

دستگیری عاملان انتشار تصاویر خصوصی مردم

منتفی بودن فعالیت 8 نهاد در انتشار بوی بد تهران

بسته حمایتی برای دختران کارمند مجرد

هوای کشور بارانی می‌شود

کشف محموله میلیاردی الیاف مصنوعی قاچاق در یزد

نماینده مجلس: دختر 15 ساله کودک نیست

ماجرای شنیده شدن صدا‌های عجیب از برج میلاد

تجمع بازنشستگان فرهنگی مقابل وزارت کار

دادستان: در تهران مشکل سگ‌گردانی داریم

پمپ بنزین‌های جدید تهران+عکس

رزمایش قطع اینترنت در ایران

اژه‌ای: لایحه امنیت زنان مشکلات زیادی دارد

یخبندان تا آخر هفته در یزد ادامه دارد

پذیرش سرباز در آستان قدس رضوی

تحقیق و تفحص از بانک شهر تصویب شد

قتل زن 36 ساله توسط شوهر ورشکسته

مادر باردار گرفتار در برف نجات یافت