آخرين مطالب

اقتصادي

نیمی از بودجه سال 97 استان یزد تحقق می یابد

خبر یزد - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با اشاره به کاهش بودجه طرح های دولتی و تاکید بر توسعه طرح های مشارکتی در استان اظهار امیدواری کرد که حداقل نیمی از بودجه سال 1397 تخصیص یابد.

بازسازی بازارچه صنایع دستی مهریز آغاز شد

خبر یزد - یزد - شهردار مهریز گفت: عملیات بازسازی بازارچه صنایع دستی این شهر که در محله تاریخی مهرپادین با 650 مترمربع زیربنا قرار دارد، با پیش بینی 3.5 میلیارد ریال بودجه آغاز شد.

تاجران پاکستانی برای خرید کاشی یزد اعلام آمادگی کردند

خبر یزد - یزد - هیاتی از تجار و بازرگانان پاکستان بعد از بازدید از خط تولید چند کارخانه کاشی و سرامیک یزد با حضور در نشستی با مدیران و اعضای انجمن این 2محصول برای خرید تولیدات این استان آمادگی خود را اعلام کردند.

14.5میلیارد ریال صرف توسعه روستاهای بخش مرکزی ابرکوه شد

خبر یزد - یزد - بخشدار مرکزی ابرکوه گفت : 14 میلیارد و500 میلیون ریال برای توسعه، عمران و آبادانی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان از سال گذشته تاکنون از منابع مختلف مالی و اعتباری هزینه شده است .

قطع خانگی برق در یزد قبل از ظهرها اعمال می شود

خبر یزد - یزد - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق یزد گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ، اعمال خاموشی روزانه در مدیریت بار بخش خانگی پیش از ظهرها خواهد بود، مگر در شرایط خاص که نیاز به مدیریت بار مصرف باشد .

مدیریت بهتر منابع مالی، تهدیدات پیش رو را خنثی می کند

خبر یزد - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد با اشاره به خطرات و تهدیدات پیش‌روی کشور، بر لزوم مدیریت بهتر منابع مالی و استفاده از ظرفیت‌های جدید برای گذر از این وضعیت تاکید کرد.

اقتصاد استان یزد، اقتصاد مقاومتی است

خبر یزد - یز- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به اقتصادی بودن و قناعت گری مردم و صاحبان صنایع این استان گفت: اقتصاد یزد از گذشته های دور تا امروز ، اقتصاد مقاومتی بوده و الگویی در کشور است.

نساجی یزد رشته هایی که پنبه شد

یزد آنلاین - یزد - صنعت نساجی یزد چند وقتی است که مورد توجه مسئولان این استان برای توسعه اشتغال و بهره گیری از ظرفیت های چند صد ساله آن قرار گرفته است تا شاید رشته هایی که پنبه شدند، تا در قالب تولید داخلی، لباسی برای ایرانیان شود.

مشکلات صنایع غالب یزد به صورت ویژه بررسی می شود

یزد آنلاین - یزد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با تولیدکنندگان و صاحبان صنایع، مشکلات صنایع تاثیرگذار بطور ویژه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بررسی خواهد شد.

صنایع دستی مهریز نیاز به حمایت مردمی و مسئولان دولتی دارد

یزد آنلاین - یزد - صنایع دستی هر منطقه بیانگر فرهنگ و تمدن مردمان آن بخش از ایران زمین است، این روزها هنرهای دست ساز مهریز با وجود سابقه و اهمیت آن چندان مورد توجه نیست و جوانان منطقه هم رغبتی برای فعالیت در این عرصه و ادامه حرفه نیاکان و پدران خود ندارند.

مدیران ابرکوه نسبت به جذب بودجه عمرانی تلاش کنند

یزد آنلاین - یزد - فرماندار ابرکوه با اشاره به تخصیص 269میلیارد و 710میلیون ریال از محل ردیف های قانون بودجه سال 1397به این شهرستان گفت : مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به جذب اعتبار تخصیصی برای فعالیت هایی عمرانی تلاش کنند .

واحدهای تولیدی یزد برای مقابله با تحریم احتمالی آماده باشند

یزد آنلاین - یزد - استاندار یزد راه حل اداره امور جامعه را استفاده از اصول مدیریت علمی از سوی نخبگان دانست و اظهار کرد: با توجه به احتمال تمدید و افزایش تحریم ها علیه ایران از سوی دشمنان نظام و انقلاب، واحدهای تولیدی و صنعتی استان برای پیشگیری از افزایش فشارها آمادگی لازم داشته باشند.

موانع صادرات در یزد، بیم ها و امیدها

یزد آنلاین - یزد- عمل به شعار حمایت از کالای ایرانی در سال 1397، نوید بخش افزایش تولید داخلی و کاهش وابستگی به میزان واردات و افزایش صادرات کالاهای غیرنفتی خواهد بود.

بسیج سازندگی به حل موضوع خشکسالی، ورود کند

یزد آنلاین - یزد- فرماندار اردکان با بیان اینکه زمان آن رسیده که بسیج سازندگی به حل مشکلات اساسی شهرستان ورود کند، گفت: خشکسالی و کم آبی از جمله این مسائل است.

بهره برداری از خط تولید یک واحد ماشین سازی در مهریز آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - بهره برداری از خط تولید یک واحد مونتاژ خودرو شامل تولید وانت بارهای یکهزار و 300 سی سی سه شنبه شب با اشتغال ١٠٥ نفر مستقیم و ٥٠٠ نفر غیرمستقیم در شهرک صنعتی مهریز آغاز شد.

سنگرهای اقتصادی باید در مقابل تحریم ها محکم شود

یزد آنلاین - یزد - استاندار یزد با تأکید بر لزوم استحکام بخشی سنگرهای اقتصادی استان در مقابل تحریم ها، گفت: در شرایط اقتصاد فعلی ، تعطیلی و استراحت تابستانی مدیران مفهومی ندارد و با متخلفان برخورد خواهد شد تا از این شرایط عبور کنیم.

تولید کنندگان یزد بلند نظر و منطبق با فکر تصمیم گیری کنند

یزد آنلاین - یزد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با تأکید بر لزوم تقویت صنایعی همانند پوشاک تاکید کرد : تولید کنندگان استان باید افرادی بلند نظر باشند و راهکارهای متنوع برای حل مشکلات و تصمیم گیری با پشتوانه فکری داشته باشند.

مصرف برق کولر های گازی چهار برابر آبی است

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره برق مهریز گفت: مصرف برق کولر های گازی در بهترین حالت چهار برابر کولر های آبی است و با توجه به خشک بودن هوای این شهرستان استفاده از آن به شهروندان توصیه نمی شود .

200میلیارد ریال از ردیف های قانون بودجه به تفت اختصاص یافت

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: مبلغ 200میلیارد ریال از ردیف های قانون بودجه سال 1397به شهرستان تفت اختصاص یافت که حدود 65 میلیارد ریال آن اعتبار عمرانی است.

افزون بر 269 میلیارد ریال بودجه به ابرکوه اختصاص یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: با هدف توسعه زیر ساخت ها و تامین امکانات لازم برای توسعه فعالیت های عمرانی و رفاهی شهروندان در سال 1397، 269میلیارد و 710میلیون ریال بودجه به شهرستان ابرکوه اختصاص یافت.

یزد جزو 10استان برتر جذب سرمایه گذاری خارجی است

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد گفت: سال 96 مجوز جذب 420 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی( فیپا) در استان صادر شد و به همین دلیل یزد جزو 10 منطقه برتر ایران در جذب سرمایه مستقیم خارجی شناخته شده است.

170 میلیارد ریال برای طرح های عمرانی مهریز اختصاص یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: 170 میلیارد ریال از محل بودجه های دولتی در سال 1397 برای انجام طرح های عمرانی ، فرهنگی و رفاهی به شهرستان مهریز اختصاص یافت.

حرکت آب های شور به سمت چاه ها کشاورزی ابرکوه را تهدید می کند

یزد آنلاین - یزد - تداوم 2دهه خشکسالی، برداشت بیش از حد آب در حوزه شمال فارس ، کاهش بارندگی، استفاده از آبیاری سنتی غرقابی از سوی کشاورزان ، بخشی از دلایل کم آبی و افت سطح آب های زیر زمینی ابرکوه است که اقتصاد کشاورزی شهرستان را تهدید می کند.

بازاریان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز همکار دولت هستند

یزد آنلاین - یزد - مسوول سازمان بسیج اصناف گفت: اصناف و بازاریان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تنظیم و نظارت بازار و تعیین سهم هر قشر در حمایت از کالای ایرانی با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و وزارت دادگستری وارد مذاکره شدند که نتایج آن اعلام می شود.

بودجه خدمات رسانی به عشایر یزد 20درصد افزایش یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره امور عشایری یزد با بیان اینکه 20 درصد بودجه این اداره نسبت به سال 1396 اضافه شد، گفت: امسال 15میلیارد و200میلیو ن ریال برای خدمات رسانی به تولید کنندگان این بخش مصوب شده است.

انتظار یزدیها به سفر با اتوبوس های تندرو در شهر

یزد آنلاین - یزد - بعد از ثبت 200 هکتار از 750 هکتار بافت قدیم یزد در 18تیر 96 در فهرست آثار یونسکو ، راجع به ایجاد تحول در حمل و نقل مسایلی مطرح شد که استفاده از اتوبوس های تندرو (BRT) یکی از آنهاست، که قرار است پس از سالها مطالعه از آن در حمل و نقل درون شهری مرکز استان استفاده شود.

روند ساخت نیروگاه های خورشیدی در یزد تسهیل می شود

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد از این استان با عنوان بهشت تولید انرژی خورشیدی در ایران یاد کرد و گفت: اراده جدی در مسئولان محلی برای حمایت کامل و تسهیل در روند سرمایه گذاری خارجی در این بخش وجود دارد.

70 مگاوات انرژی خورشیدی در یزد تا پایان سال وارد مدار می شود

یزد آنلاین - یزد - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد گفت: در حال حاضر 33.5 مگاوات انرژی خورشیدی در استان در مدار تولید قرار دارد که تا پایان سال 1397، 70 مگاوات دیگر وارد مدار تولید خواهد شد.

مشاوران از فرصت تهدید برای رفع آثار تحریم استفاده کنند

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با بیان احتمال وضع تحریم ها از سوی استکبار جهانی علیه ایران بر مشارکت فعال مشاوران سازمان های مختلف به ارایه راهکار و رفع آثار تهدیدها تاکید کرد و گفت: فرصت های خوبی در شرایط تهدید، اتفاق می افتد که باید از آن استفاده کرد.

چین و ایتالیا در یزد نیروگاه خورشیدی می سازند

یزد آنلاین - یزد - تفاهم نامه ساخت نیروگاه خورشیدی همزمان با نخستین سالروز ثبت جهانی بافت تاریخی شهر یزد(18تیرماه) امروز یکشنبه با دو شرکت چینی و ایتالیایی امضا و مبادله شد.

150 نفر در یزد به دلیل فرار از پرداخت مالیات شناسایی شدند

یزد آنلاین - یزد- مدیرکل امور مالیاتی یزد با تاکید بر اینکه برخورد با فرار مالیاتی خواست عموم مردم و مودیان مالیاتی است، اظهار کرد: 150 نفر در ارتباط با فعالیت های زیرزمینی در بخش اقتصادی استان شناسایی شدند.

اولویت جذب نیرو با افراد محلی در معدن بهادران مهریز باشد

یزد آنلاین - یزد - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: جذب نیروهای محلی در معدن سرب و روی مهدی آباد بهادران شهرستان مهریز باید در اولویت باشد تا زمینه اشتغال بیشتر آنها برای شکوفایی اقتصادی منطقه فراهم شود.

پرداخت مالیات در خدمات رسانی دولت موثر است

یزد آنلاین - یزد - امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان مهریز گفت: پرداخت به موقع و دقیق مالیات توسط مردم ، دولت را در خدمات رسانی و انجام طرح های عمومی فرهنگی و اقتصادی کمک می کند.

190 میلیارد ریال بودجه به شهرستان میبد اختصاص یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: با هدف توسعه زیر ساخت ها و تامین امکانات لازم برای فعالیت های عمرانی و رفامی شهروندان در سال 1397مبلغ، 190میلیارد ریال بودجه به شهرستان میبد اختصاص یافت.

قناعت یزدی ها در اوج مصرف آب و برق کشور

یزد آنلاین - یزد - در حالیکه این روزها در برخی شهرهای ایران افزایش مصرف آب و برق به دلیل بالا رفتن دمای هوا مشکلاتی را برای صنعت برق ایجاد کرد، اما یزدی های قانع ، آینده نگر و سختکوش همانند نیاکان خود با توجه به روحیه قناعت و صرفه جویی در این 2 بخش، قناعت را پیشه خود کرده اند.

پنچه خشکسالی بر گلوی باغداری مهریز

یزد آنلاین - یزد- مهریز از شهرستان های ییلاقی استان یزد است که بخش زیادی از آن را اراضی کشاورزی خصوص باغ ها تشکیل می دهد ولی در سال های اخیر پدیده خشکسالی پنجه بر گلوی کشاورزی آن گذاشت ،خشکی و نابودی بخش زیادی از باغ های منطقه را باعث شده است.

استان یزد 540 معدن کوچک و متوسط دارد

یزد آنلاین - یزد - رئیس خانه معدن یزد گفت: از 545 معدن استان، پنج مورد در مقیاس بزرگ ملی قرار دارد و بقیه در حد متوسط و کوچک هستند که باید حمایت جدی از این مجموعه ها برای حفظ و توسعه اشتغال شود.

ابرکوه شهر نمونه گردشگری درخدمت مسافران تابستانی

یزد آنلاین - یزد - ابرکوه یکی از 14شهر نمونه گردشگری ایران است که با داشتن 400 اثر تاریخی، طبیعی، فرهنگی و سرو 4500 ساله در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران تابستانی است.

صنعت برق یزد در ساحل آرامش

یزد آنلاین - یزد - با وجودی که چند روز اخیر صنعت برق ایران اسلامی شاهد ثبت رکورد جدید در مصرف و زمان پیک بار بود همکاری مشترکان صنعتی و مردم بیانگر آرامش نسبی این صنعت در استان یزد است.

یزد در بهره وری اقتصادی میان استان ها دوم است

یزد آنلاین - یزد - رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت ( صمت) یزد گفت: این استان پس از تهران در میزان بهره وری اقتصادی در بین 31 استان کشور در جایگاه دوم قرار دارد.

مصرف ماهی ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد

یزد آنلاین - یزد - کارشناس مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: موارد ابتلا به بیماری های قلبی با مصرف ماهی، یک یا 2 وعده در هر هفته به طرز چشمگیری کاهش می یابد .

مردم خاتم برای اخذ سند تک برگی از اداره ثبت اسناد اقدام کنند

یزد آنلاین - یزد - رئیس دادگستری خاتم گفت: احتمالا به دلیل وجود سند دفترچه های منگوله دار در آینده ممکن است مشکلی از لحاظ مالکیت برای مردم ایجاد شود، دارندگان این گونه سندها برای اخذ سند تک برگی و کمک به اجرای طرح کاداستر(حدنگار) به اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان مراجعه کنند.

حل مشکل زیست محیطی و آلاینده ها در یزد نیازمند هم اندیشی است

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با بیان اینکه در شرایط کنونی دیگر فرصت اشتباه و خطا اصلا وجود ندارد، گفت: باید برای رفع مشکل زیست محیطی ، مواد آلاینده ها و آب هم اندیشی میان دستتگاه ها ضروری است تا درست عمل شود.

تولید کنندگان خود را با فرهنگ کیفیت کالای ایرانی سازگار کنند

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: فرهنگ کیفیت هر امری خصوصا کالاهای تولیدی در ایران بسیار عمیق و ریشه دار است به این دلیل آنها باید با تولید اقلام با کیفیت و مشتری پسند ، خود را با آن سازگار کنند.

ایجاد حمل و نقل ترکیبی در یزد ضروری است

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به بررسی ایجاد خط بی. آر. تی(اتوبوس سریع السیر شهری) در مرکز استان گفت: هرچند ایجاد این نوع حمل و نقل مشکل را حل نمی کند و باید در آینده راه اندازی از حمل و نقل ترکیبی پیگیری شود.

صنعت و معدن یزد، 2 بازوی توسعه اقتصادی در سرزمین معجزه الهی

یزد آنلاین - یزد- یزد همانند بسیاری از مناطق مرکزی ایران به دریا دسترسی ندارد و کمتر هم تحت تاثیر ابرهای باران زا از جنوب شرق، غرب و شمال کشور قرار دارد، به این دلیل سرزمینی کم آب است، با این وجود به دلیل تنوع اندیس های معدنی و تولید انواع کالای صنعتی،آن را سرزمین معجزه الهی می دانند.

کاهش 20 درصدی برداشت هلو و شلیل در ابرکوه

یزد آنلاین - مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه از برداشت 350 تن محصول هلو و شلیل از 55 هکتار باغ های این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تولید ...

اهتمام به پیشرفت « یزد عزیز »

یزد آنلاین - گستردگی استان یزد به گونه ای است که برای طی کردن فاصله بین شمال شرقی استان (رباط پشت بادام) تا جنوب آن (روستای شهریاری) باید مسیری حدود 450 کیلومتر را پیمود.

مشکل شرکت های باربری بافق بررسی شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در نشستی مشکل شرکت های باربری بافق را با حضور مسئولان محلی بررسی کرد و خواهان راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در این شهرستان شد.

کشاورزان ابرکوه با طرح های نوین برداشت آب را مدیریت کنند

یزد آنلاین - یزد - فرماندار ابرکوه با تاکید بر صرفه جویی مصرف آب در بخش های مختلف گفت: کشاورزان با اجرای طرح آبیاری نوین(قطره ای و بارانی) در مزارع ، باغ ها و تغییر شیوه کشت محصول ، برداشت آب را در این بخش مدیریت کنند.

330 روستای یزد آبرسانی سیار می شوند

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان یزد گفت: در حال حاضر 330 روستای استان یزد به صورت سیار آبرسانی می شوند.

مصرف برق صنایع یزد 2 برابر کشور است

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با تأکید بر لزوم صرفه جویی برای کنترل پیک بار مصرف برق در تابستان گفت: 15درصد مشترکان و 53 درصد مصرف برق زیرمجموعه شرکت ، صنعتی است اما در مجموع، مصرف برق صنایع این استان 2 برابر کشور است.

گازرسانی به دهستان میانکوه مهریز آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - عملیات گازرسانی به دهستان میانکوه مهریز، روز شنبه در مراسمی با حضور استاندار یزد ، مسوولان محلی و جمعی از مردم این دهستان آغاز شد.

برداشت محصول هلو و شلیل در ابرکوه 20 درصد کاهش یافت

یزد آنلاین - یزد - مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه از برداشت 350 تن محصول هلو و شلیل از 55 هکتار باغ های این شهرستان خبر داد و گفت: این میزان تولید نسبت به سال زراعی 96- 95، 20درصد کاهش دارد .

ساير مطالب

صرفه جویی 10 برابری آب بخش کشاورزی در فضای گلخانه‌ای

آب انتقالی زاینده رود وارد شبکه توزیع استان یزد شد

بیابان زایی، بهادران مهریز را تهدید می کند

میزان شوری آب روستاهای استان یزد در حال افزایش است

هم افزایی دستگاه ها برای مدیریت آب یزد ضروری است

مدیر کل استاندارد یزد: استاندارد، سنگ بنای استوار مدیریت شهری است

شائبه‌های مربوط به اجزای حرام دام‌ها در کشتارگاه‌ها بی‎‎اساس است

مدیر کل توسعه کارآفرینی وزارت کار: نبود تعامل اجتماعی، مانع اساسی پیشرفت کارآفرینی در کشور است

وضعیت بحرانی تامین آب در یزد/کاهش محسوس جمعیت روستاهای استان

تسهیل در امور حمل و نقل شهری عامل توسعه صنعت گردشگری است

یزد با تغییر الگوی بارش از 30 سال گذشته روبروست

احتمال جیره‎‎‏‏بندی آب در یزد قوت گرفت؛ مدیریت مصرف تنها راهبرد 5 سال آینده تامین آب یزد

میانگین شوری آب استان یزد 2 تا 3 برابر شده است

صنایعی که با هدف ورشکستگی ایجاد شدند - کاظم شاملو*

اجرای طرح آبیاری نوین در 50 هکتار از اراضی ابرکوه

صنعت برق یزد برای 35 روز بحران مصرف آماده است

در گفت‌وگو با ایسنا تشریح شد؛ برخی راهکارهایی ساده اما موثر در صرفه‌جویی آب

جولان دلالان،‌مهمترین دغدغه حوزه حمل و نقل کالا است

مدیر کل استاندارد یزد تاکید کرد: ضروروت کالیبراسیون سالانه وسایل توزین و سنجش

گفتمان کارآفرینی و توسعه در استان یزد شکل گرفته است

آب در یزد مُرده، از بس که جان ندارد

آبیاری کم فشار در 50 هکتار اراضی مریم آباد ابرکوه افتتاح شد

هدایت گفتمان کارآفرینی در یزد به سمت صنایع با ارزش بالا باشد

امور حمل و نقل یزد شفاف سازی شود

محدودیت‌های اقتصادی به فرصت تبدیل شوند

رفع مشکل قطعی آب انتقالی به یزد تا ساعاتی دیگر

دولت در قالب برنامه از افراد برتر کار آفرین حمایت می کند

توزیع هزار بادکنک با شعار ضد استعمال دخانیات در یزد

سهم بودجه در مرکز استان یزد باید افزایش پیدا کند

حیات یزد با کاهش 30 درصدی مصرف آب تداوم می‌یابد/یزدی‌ها به انتقال آب دل خوش نکنند

مصرف بی رویه غذاهای فوری تهدیدی برای سلامتی جوانان یزدی است

رشد 75 درصدی ظرفیت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی یزد

کنترل اضافه برداشت چاه‏‏‎های کشاورزی با تحویل حجمی آب به کشاورزان

بارگیری در راه آهن یزد 9درصد افزایش یافت

تصمیمات خوبی برای کنترل مصرف آب در یزد اجرایی می شود

هشت درصد مشترکان صنعتی بالای هفت مگاوات در یزد مستقر هستند

10 درصدی بیکاران استان یزد در روستاها هستند

میز خدمت در تعدادی از اداره های یزد مستقر شد

10 درصد جویندگان کار در یزد روستایی هستند

ذره‌بین تعزیرات حکومتی روی تخلفات اصناف

فوت یک کارگر مهریزی در حادثه کار

گروه تعاونی پیشگامان، الگوی موفق عمل به اقتصاد مقاومتی است

آبفا مهریز نسبت به افزایش مصرف آب هشدار داد

حمل بار و صدور بارنامه در یزد هشت درصد افزایش یافت

آسفالت جاده بافق- یزد در ایستگاه آخر، خیمه زد

آب 16حلقه چاه در یزد وارد مدار بهره برداری شد

اختصاص رتبه اول گروه صنعتی استان به واحدهای صنایع معدنی یزد

ایجاد زمینه اشتغال برای 3500 نفر در یزد

برگزاری آموزش‌های همگانی مشترک نظام مهندسی ساختمان و شرکت گاز یزد

فرار تا 50 درصدی بار در شهرستان‌های استان

ارجاع 19 پرونده تخلف ماه رمضان از دامپزشکی یزد به مراجع قضایی

تشدید اقدامات پیشگیرانه تب کریمه کنگو در یزد

خودکفایی اقتصادی کشور مستلزم تعامل بیشتر دانشگاه و صنعت است

مشوق‌های جهادکشاورزی ابرکوه برای توسعه کشت‌های گلخانه‌ای

لزوم استفاده از ظرفیت علمی و انسانی یزدی‌ها برای توسعه کشور

استاندار یزد: مدیران باید شب و روز خود را برای توسعه کشور یکی کنند

آفت مگس مدیترانه‌ای در کمین انارستان‌های میبد

معاون رییس جمهور خبر داد؛ پرداخت 119 میلیارد تومان اعتبار وام اشتغال روستایی به بانک‌های یزد

توسعه اقتصادی مستلزم هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی است

راه‌اندازی شورای معادن در تمام استان‌های معدنی کشور

لزوم تدوین رفتار اقتصادی مناسب برای مقابله با تحریم‌ها

برگزاری طرح ویژه گشت‎‎های نظارتی تعزیرات حکومتی یزد در ایام تعطیل

یک مسئول: دل‌درد شدن پس از مصرف آب در یزد، طبیعی است!

آمادگی صنعت برق یزد برای رویارویی با شرایط بحرانی در تابستان

اولین کلینیک حمایت از کالای ایرانی در یزد ایجاد می‌شود

شیر مصرفی مردم یزد پایش می‌شود

واردات سالانه یک میلیارد متر‌مکعب آب مجازی به یزد

صنایع آبخواه و آلاینده در استان یزد به هیچ وجه مجوز نمی‌گیرند

تاکید رییس ستاد درآمد یزد بر اجرای ماده 43 قانون برنامه ششم

فولادآلیاژی ایران در یزد رکورد زد

ثبت‌نام سیزدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان یزد آغاز شد

اجرای 21 طرح ترسیب برای اشتغال پایداری روستایی در یزد

افتتاح چند طرح عمرانی در میبد

اعتماد، شرط اساسی مصرف کالای ایرانی است

برنامه ملی تولید محصولات گواهی شده اجرایی می‌شود

صنعت نساجی رونق می‌گیرد/نساجی یزد روی تولیدات فاخر متمرکز می‌شود

ضایعات 30 درصدی نان در یزد/دورریز 1300 لیتر آب به ازای هر کیلو نان

برگزاری چهارمین همایش ملی «نقش معدن در توسعه اقتصادی کشور» در یزد

راه‌اندازی کارگروه بررسی قیمت زمین شهرک‌های صنعتی در یزد

لزوم نقش آفرینی بخش خصوصی برای افزایش امید در کشور

ممنوعیت بهره‌‌برداری از گیاهان دارویی و صنعتی در مهریز

پلمپ 3 واحد مرغداری غیرمجاز در یزد

بهره برداری ازگیاهان دارویی و صنعتی در مهریز ممنوع شد

معاون استاندار یزد: اتمام نیمی از کارهای استان یزد به تحرک بیشتر مدیران نیاز دارد

نظارت کامل دامپزشکی استان از مزرعه تا سفره‌ی یزدی‌ها

ممنوعیت برداشت آنغوزه در بخش‌هایی از شهرستان اردکان

پارچه مورد نیاز دانش آموزان یزد از خارج استان تأمین می شود

حمایت از صنعت اشتغالزای نساجی در یزد ضروری است

110 هزار یزدی در شبکه تعاونی‌های‌ روستایی عضو هستند

دبیر کارگروه اشتغال استان: دو برابر سهمیه استان به بانک‌ها طرح معرفی کردیم

آغاز به کار اولین بازارچه سیار صنایع دستی در یزد

برای نگهداری و مرمت بافت تاریخی یزد ردیف بودجه اختصاص یافت

سند حمایت از کالای ایرانی در یدز تدوین می‌شود

ادارات و بانکها در پرداخت تسهیلات اشتغال، کوتاهی نکنند

لزوم استفاده از ظرفیت منطقه ویژه علم و فناوری یزد برای توسعه استان

سازمان ثبت احوال به تحول ساختار و قانون روز نیاز دارد

ترویج کشت محصولات کم آبخواه، ناجی حیات کشاورزی استان یزد

حمایت از تولید استان یزد نیاز به فرهنگ سازی دارد

تجهیز دهیاری‌های استان یزد به دستگاه بیل مکانیکی عمرانی

10درصد کشت محصول زراعی در ابرکوه کاهش یافت

ضرب العجل استاندار یزد برای جذب بودجه اشتغال روستایی

برقراری ارتباط تلفن همراه بر بستر تجهیزات سیستم‌های انتقال در یزد

50 صندوق برای جمع آوری زکات فطره در مهریز پیش بینی شد

925 طرح اشتغال روستایی و عشایری در یزد معرفی شد

تلاش یک ساله باغداران ابرکوهی در جیب دلالان

آیت الله اعرافی: اصلاح الگوی مصرف آب باید یک فریضه اسلامی تلقی شود

افزایش قیمت طلا در بازار یزد

بسته حمایتی نظام مهندسی یزد الگویی برای کشور

آغاز اجرای طرح کنترل و پیشگیری از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در یزد

ابرکوه جایگاه ویژه‌ای در صنعت دامپروری استان یزد دارد

کشاورزان ابرکوه الگوی مصرف آب را رعایت کنند

100درصد بودجه اشتغال روستایی یزد تا دهم تیر ماه 97 جذب شود

آبیاری نوین در 24 هزار هکتار از اراضی یزد اجرا شد

انجام موفقیت‌آمیز اولین آبیاری کوزه‌ای در یزد

تولید محصول جو در خاتم 15 درصد کاهش یافت

زیره سیاه، نگین سبزدشت بافق

نظارت بهداشتی دامپزشکی یزد بر ورود 119 هزار رأس دام

رشد 28 درصدی خریدهای داخلی در شهرستان بافق

برداشت قریب 15 هزار تن گندم و جو از مزارع ابرکوه

20 روز گرد و خاک در یزد، 40 میلیمتر بارندگی در شمال!

باغداران مهریز آماده مبارزه با آفت مگس مدیترانه ای باشند

ذبح‌های خارج از کشتارگاه‌ها فاقد ضمانت شرعی هستند/کشتارگاه‌های کوچک و سنتی شهرها باید تعطیل شود

صرفه‌جویی 1.25 میلیون متر‌مکعب آب با 35 اقدام حفاظتی

کاهش 16 هکتاری سطح زیرکشت گندم در یزد

تابستان بدون قطعی آب در میبد منوط به صرفه‌جویی 20 درصدی است

تصویب 119 میلیارد تومان اعتبار برای رفع موانع تولید در یزد

گذر از پیک بار مصرف برق در یزد با تکیه بر همراهی مردم

صرفه جویی، تنها گزینه روی میز مقابله با کم آبی در اردکان

ثبت جهانی زیلو میبد از اولویت‌های حوزه صنایع دستی استان یزد است

خرید و فروش 170 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی در یزد

فرماندار یزد خبر داد؛ تصویب تاکنون 250 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در یزد

46طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد تصویب شد

راه‌اندازی صنعت هواپیماسازی در مهریز

وظیفه مدیران یزد افزایش اشتغال و کاهش بیکاری است

علت افت فشار آب در یزد، محدودیت منابع آب انتقالی است

اصول فنی را در ساخت آزاد راه اردکان- مهریز رعایت کنیم

بخش عمده آزاد راه نطنز - بندرعباس از استان یزد می گذرد

فعالیت یک شرکت ایجاد فرودگاه پرواز آموزشی در مهریز شروع شد

فرماندار خاتم بهره وری درست آب را خواستار شد

تقویم صنعت گردشگری روستایی در یزد تدوین شد

مبارزه با آفت سن گندم و جو در ابرکوه پایان یافت

سند فرهنگ سازی استفاده از کالای ایرانی در یزد تدوین می شود

تولید کالای با کیفیت ایرانی، اعتماد مردم را جلب می کند

یزد، پیشتاز در بهره گیری از انرژی خورشیدی

نرخ بیکاری در استان یزد، تک رقمی می شود

مدیر بدون احساس مسئولیت در یزد کنار برود

بازدید معاون اقتصادی استاندار یزد از واحدهای تولیدی و گردشگری مهریز

حمایت دولت، موجب تقویت روند تولید در روستاها می شود

چوفا اردکان از تولید‌کنندگان موفق مبلمان خانگی کشور

مسوولان نسبت به رفع مطالبات مردم جدی باشند