آخرین اخبار

اقتصادي

افتتاح‌های نافرجام مجتمع فولاد میبد

یزد آنلاین - مجتمع فولاد میبد که بعد از شش سال تعطیلی در سال 94 مجدداً آغاز به کار کرد، دوباره قربانی افتتاح نافرجام شد. ...

مدیرکل راهداری: یزد جزو پنج استان در کاهش تعداد کشته های جاده ای است

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل حمل و نقل جاده ای و راهداری یزد با بیان تلاش های گسترده برای کاهش حوادث جاده ای در استان، گفت: یزد در کاهش تعداد کشته های جاده ای در میان پنج استان برتر کشور قرار دارد.

بارش رحمت الهی سبب خوشحالی مردم بهاباد شد

یزد آنلاین - یزد - بارندگی که از عصر روزشنبه در بهاباد از توابع استان یزد آغاز شد، همچنان ادامه دارد و موجب خوشحالی مردم و کشاورزان این شهرستان شده است.

کشت مکانیزه جو در هزار هکتار اراضی شهرستان خاتم آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی خاتم با بیان اینکه « جو » یکی از محصولات مهم زراعی این شهرستان است، گفت: کشت مکانیزه این گیاه در هزار هکتار از زمین های کشاورزی آغاز شده است که سطح کشت نسبت به سال زراعی گذشته 10درصد افزایش خواهد داشت.

ذخیره چهار هزار تن نمک و شن در راهدارخانه های یزد برای زمستان/ استقرار 26 گروه راهداری در جاده های استان

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل حمل و نقل و راهداری یزد گفت: هم اکنون چهار هزار تن نمک و شن در راهدارخانه ها،اداره های راهداری و حمل و نقل جاده ای برای پیشگیری از حوادث فصل سرما در جاده های استان ذخیره شده است.

برداشت 89 هزار تن محصول انار در استان یزد

یزد آنلاین - یزد - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد گفت: در پایان فصل برداشت محصول انار در سال زراعی 97-96 از 6 هزار و 500 هکتار باغ های استان، 89 هزار تن انار برداشت شد.

پیاز کار ابرکوهی نمونه استانی شد

یزد آنلاین - مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: پیاز کار ابرکوهی با برداشت 149 تن پیاز به عنوان پیازکار نمونه استان یزد معرفی و تجلیل ...

رتبه 23 استان یزد در اعتبارات هزینه ای و عمرانی بودجه کشور

یزد آنلاین - یزد- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در تشریح میزان اعتبارات و درآمدهای استان در لایحه بودجه سال 1397 گفت: مجموع اعتبارات هزینه ای و عمرانی استان یکهزار و 114.6 میلیارد تومان است که یزد در این شاخص ها در رده بیست و سوم استانها قرار دارد.

سرمایه گذاری برای پرورش ماهی تیلاپیا در 10 استخر بافق آماده است

یزد آنلاین - یزد- رئیس نخستین مرکز تحقیقات ملی آبزیان آب‌های شور کشور گفت: سازمان‌های شیلات و محیط زیست کشور در مورد اجرای 10 طرح آزمایشی پرورش تیلاپیا در این شهرستان به تفاهم‌ رسیده‌اند و سرمایه‌گذار برای شروع کار آماده است.

رشد 120 درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان یزد

یزد آنلاین - یزد- دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد گفت: در 40روز گذشته، تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها در این استان در تعداد و پرداخت با رشد 120 درصدی مواجه شده است.

آغاز کشت گندم در خاتم

یزد آنلاین - یزد - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی خاتم گفت: عملیات کاشت گندم در سطح پنج هزار و 100 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بعنوان بزرگ ترین قطب تولید گندم استان یزد آغاز شد.

پنجهزار شغل در مناطق روستایی و عشایر استان یزد ایجاد می شود

یزد آنلاین - یزد- دبیر کارگروه تخصصی اشتغال استان یزد گفت: بر مبنای نقشه راه و طرح های چهار دستگاه و با همکاری فرمانداران و بخشداران ، پنج هزار شغل در مناطق روستایی و عشایر استان ایجاد می شود.

استاندار یزد: تاخیر پاسخگویی دستگاه ها جفا در حق مردم استان است

یزد آنلاین - یزد - استاندار یزد با تاکید بر لزوم تسریع در پاسخگویی دستگاه های اجرایی به استعلام سازمان ها و نهادها ها، گفت: تاخیر در پاسخگویی ها و معطل کردن طرح ها در واقع جفا در حق استان و مردم است.

پنج هزار پلاک زمین در استان یزد صاحب سند تک برگ می شود

یزد آنلاین - یزد - مدیر املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی یزد با بیان سنددار کردن چهار هزار پلاک زمین استان در سال 1395 ، پیش بینی کرد تا پایان سال 1396 برای پنج هزار پلاک زمین ، سند تک برگ اخذ شود که حدود 60 درصد این کار محقق شده است.

آغاز ساخت پنج طرح و افتتاح 2 طرح عمرانی در شهرستان اردکان

یزد آنلاین - یزد - همزمان با سالروز میلاد حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق(ع) موسس فقه جعفری و ششمین امام شیعیان ، در مراسمی روز چهارشنبه کار ساخت پنج طرح عمرانی و نیز بهره برداری از 2 طرح در شهرستان اردکان واقع در شمال استان یزد آغاز شد .

قصه پرغصه آسمان بی باران / بازهم کاهش بارندگی در یزد

یزد آنلاین - یزد – ایرنا – داستان پرغصه آسمان بی باران را باید با روزهای پایانی فصل پاییز مرور کرد، وقتی که آمارهای این داستان بیانگر 92 درصد کاهش میزان بارش ها در استان کویری یزد از ابتدای مهر ماه تا 11 آذر ماه نسبت به مدت مشابه بلند است.

بافت 129 تخته فرش به دست مددجویان یزدی

یزد آنلاین - مددجویان قالی‌باف تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در شش‌ماهه نخست سال جاری 129 تخته فرش به متراژ 728 ...

کاهش 30 درصدی خسارت آفت مگس میوه مدیترانه ای در اشکذر

یزد آنلاین - یزد- مدیر جهاد کشاورزی اشکذر گفت: در سال جاری میزان خسارت آفت مگس میوه مدیترانه ای به باغ های انار این شهرستان با توجه به اقدام های پیشگیرانه نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش داشته است.

یک مسوول: ایجاد اشتغال پایدار در روستاها برنامه راهبردی و اساسی دولت است

یزد آنلاین - یزد- مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد گفت: ایجاد اشتغال پایدار در روستاها برنامه راهبردی و اساسی دولت است که تاکنون در این راستا اقدام ها و حمایت های لازم از سوی دولت صورت گرفته است.

رشد 15 درصدی درآمدهای استان یزد در سال 96نسبت به مدت مشابه سال قبل

یزد آنلاین - یزد - دبیر ستاد درآمد استان یزد گفت: درآمدهای وصولی در هشت ماهه سال 1396به هشت هزار و 860 میلیارد ریال رسید که این عدد نسبت به میزان مصوب سه درصد کسری و نسبت به وصولی مدت مشابه پارسال، 15 درصد افزایش دارد.

رشد 100درصدی بودجه میراث فرهنگی شهرستان ابرکوه

یزد آنلاین - یزد - مسئول برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ابرکوه گفت: امسال 15 میلیارد ریال از محل بودجه عمرانی به اجرای 20 پروژه میراث فرهنگی در این شهرستان اختصاص یافت که این مبلغ در همسنجی با سال قبل 100 درصد رشد دارد.

رویکرد سپرده گذاری مردم در بانک ها در حال تغییر است

یزد آنلاین - یزد - مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: رویکرد مردم نسبت به سپرده گذاری در بانک ها در حال تغییر است و اقبال به سپرده گذاری در بانک های قرض الحسنه مبین حرکت بازار مالی به سمت استفاده از تسهیلات سرمایه به جای دریافت سود آن است.

استاندار یزد: مسئولان دولتی‌ برای رفع مشکل بخش خصوصی جدیت بیشتری کنند

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاندار یزد با تاکید به حمایت دولت از بخش خصوصی ، گفت: هدف از تشکیل نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی این نیست، مدیران نهادهای دولتی‌ آیین ‌نامه ‌های ابلاغی را به رخ بخش خصوصی بکشند، بلکه این نشست ها محلی برای حمایت از فعالیت این بخش در عرصه های مختلف است.

افزایش پرداخت 24 درصدی به بیمه شدگان تامین اجتماعی در ابرکوه

یزد آنلاین - در هشت ماهه سال 1396مبلغ 152میلیارد ریال شامل تعهد کوتاه مدت، بلندمدت ، مستمری و بیمه بیکاری به افراد تحت پوشش در این شهرستان پرداخت شد که این عدد در همسنجی با مدت مشابه سال قبل، 24درصد افزایش دارد.

دولت اعتماد بیشتری به بخش خصوصی در کسب و کارها داشته باشد

یزد آنلاین - یزد- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بخش خصوصی توانایی بیشتری در مقایسه با دولت دارد، گفت: دولت اعتماد بیشتری به بخش خصوصی در کسب و کارها داشته باشد.

مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید به سرعت اجرایی شود

یزد آنلاین - یزد- استاندار یزد و رئیس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به لزوم حل مشکلات صنایع و تولیدکنندگان گفت: مصوبات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باید به سرعت اجرایی شود.

کارگاه تولید ذغال طعمه حریق شد

یزد آنلاین - به گزارس روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد،، طبق اطلاع به ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد رأس ساعت 12:28 پنجشنبه 9 آذر ماه مبنی بر مشاهده حریق در یک کارگاه تولید ذغال، ستاد فرماندهی سریعا" نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره 5 را با 1 دستگاه خودروی عملیاتی به بلوار استقلال کوچه گلشن اعزام می نماید.

70 درصد دانشجویان فنی و حرفه ای کشور جذب بازار کار می شوند

یزد آنلاین - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با بیان اینکه به طور میانگین 70 درصد دانشجویان کشور جذب بازار کار می شوند، گفت: این دانشگاه به دنبال راه اندازی رشته های جدید با توجه به شرایط مناطق و استان های مختلف است.

رشد 27 درصدی خالص شاغلان استان یزد در دولت تدبیر و امید

یزد آنلاین - یزد ـ ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از انجام روزانه 60 میلیارد ریال سرمایه گذاری جدید صنعتی در یزد خبر داد و گفت: تا پایان سال 95، خالص جمعیت شاغلان استان با رشد بیش از 27 درصد به رقم 326 هزار نفر رسید.

21 صادرکننده برتر استان یزد تجلیل شدند

یزد آنلاین - یزد ـ 21 صادرکننده برتر استان یزد در مراسمی به مناسبت روز ملی صادرات با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در اتاق بازرگانی یزد تجلیل شدند.

‍به کارگیری روش های نوین نگهداری جاده ها و کاهش40 درصدی هزینه‌های راهداری یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: این اداره با به کارگیری تکنولوژی های نوین در نگهداری جاده ها توانست، هزینه های اجرایی را کاهش و صرفه جویی 30 تا 40 درصدی در عملیات اجرایی داشته باشد که شاید بسیاری از این روش ها برای مسیرهای داخل شهر یزد نیز قابل استفاده و اجرایی باشد.

اخبار خواندنی

رئیس بهزیستی : زمینه اشتغال 111معلول در شهرستان ابرکوه فراهم شد

آغاز برداشت محصول ذرت دانه ‌ای از 2هزار و 300 هکتار مزارع استان یزد

وضعیت قرمز آفات كشاورزی 20 استان در سال گذشته/تولید 26 محصول با دفع آفات به روش‌های غیرشیمیایی

كاهش ظرفیت‌ آبزی‌پروی یزد با اجرای طرح خاموشی زمستانه چاه‌های كشاورزی

واکسیناسیون 20 هزار راس دام سبك بافق بر علیه طاعون

480 هزار تن بذر گواهی شده گندم توزیع شد/ سال آینده نیازی به واردات نیست

ضرورت تجدیدنظر دولت در طرح «رونق تولید کشور»

مگس مدیترانه‌ای همچنان زنگ خطری برای كشاورزی كشور است

معاون وزارت جهاد کشاورزی: مجوز جابه جایی 39 میلیون اصله نهال صادر شد

رفع موانع اجرایی دومین معدن بزرگ سرب و روی دنیا

انتقاد فرماندار بافق از وابستگی اقتصاد شهرستان به سنگ آهن

پرداخت 188میلیارد ریال وام اشتغال و کارگشایی به بیش از سه هزار مددجوی یزدی

رفع تصرف 12 هزار مترمربع اراضی ملی در ییلاقات مهریز

تبیلغات نادرست علت عدم استقبال مردم یزد از نتایج باروری ابرهاست

فرماندار بافق: پرورش ماهی تیلاپیا در محیط های بسته

اشتغال‌زایی برای خانواده زندانیان جرائم غیر عمد یزد

بخشدار بافق: پرداخت تسهیلات کم بهره اشتغالزایی در روستاها شتاب گرفته است

بازار داغ قطر میزبان كالاهای تولید یزد/صنعتگران و كشاورزان همكاری نمی‌كنند

تأکید استاندار یزد به مدیران: ضرورت رفع مشکلات مردم استان با حضور مدیران در مناطق مختلف

برگزاری دومین جشنواره طلای سرخ به میزبانی بهاباد

کشتارگاه سنتی دام بهاباد بهسازی می‌شود

معاون وزیر جهادكشاورزی تاكید كرد: ضرورت حمایت از صنعت بلدرچین به عنوان یك صنعت پاك

آغاز ساخت مجتمع بز سانن در اردکان/ تولید شیر بیشتر و چند قلوزایی

ساخت 100 مسکن برای زلزله‌زدگان کرمانشاهی توسط نیوكاران یزدی

معدوم‌سازی بیش از نیم تن گوشت بلدرچین در اردكان

صدور دومین پروانه استاندارد رستوران کشور در یزد

حضور 100 تولیدکننده داخلی و خارجی در نمایشگاه کاشی و سرامیک یزد

نمایشگاه دستاوردهای اقتصاد مقاومتی در ابرکوه گشایش یافت

تجلیل از کارآفرینان برتر میبد

برپایی نمایشگاه توانمندی‏‏های کارآفرینان میبد + عکس

گشایش نمایشگاه «فرهنگ و اقتصاد مقاومتی» در ابرکوه

نشست کارگروه شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد مقاومتی استان یزد برگزار شد

ایجاد فرصت‌های شغلی در روستاها در گروی گسترش مشاغل خرد است

معاون وزارت جهاد کشاورزی:ایران با هفت میلیون زمین شور در معرض تهدید این پدیده است

اختصاص 30 میلیارد تومان برای كارآفرینی و اشتغال در ابركوه

تمركز جهاددانشگاهی بر تجاری‌سازی با تكیه بر دانش بومی سرامیك‌های صنعتی

قالیبافان بدون بیمه استان یزد ، بیمه روستایی و عشایر می شوند

مجوز جدیدی برای ایجاد واحد تولید کاشی صادر نمی شود

رئیس انجمن کاشی ایران : صادرات کاشی تا سال 1400 به 700 میلیون مترمربع می رسد

چاه‌های غیرمجاز در محیط‌های محصور اشکذر شناسایی می‌شود

وزارت صنعت در تلاش برای افزایش تعداد رایزن‌های اقتصادی در کشورها

40 راس دام قاچاق در خاتم توقیف شد

تولیدکنندگان گلوله‌های سرامیکی توان تامین نیازصنعت کاشی را ندارند

مرکز فناوری کاشی و سرامیک در یزد راه‌اندازی می شود

مجوز جدید برای راه‌اندازی واحد تولید کاشی و سرامیک صادر نمی‌شود

افزایش رایزن‌های اقتصادی در اولویت اجرایی وزارت صنایع است

صادرات کاشی و سرامیک متناسب با سرمایه‌گذاری‌ انجام شده نیست

200 میلیون مترمربع به ظرفیت تولید کاشی کشور افزوده می شود

آماده انجام تضمینی پژوهش‌های مورد نیاز صنایع استان یزد هستیم

کمبود رایزن اقتصادی جدی‌ترین مشکل صادرات ایران است

افزایش تعرفه‌های گمرکی معضل جدی صنعت کاشی و سرامیک است

جشنواره زعفران طلای سرخ به میزبانی بهاباد برگزار می شود

کارآفرینی موجب تولید ثروت، اشتغال و تکنولوژی می‌شود

صدور روزانه بیش از 293 میلیون تومان معافیت‌های گمرکی در یزد

آماده سازی طرح گندله سازی سه چاهون بافق برای نصب تجهیزات

معاون سازمان میراث فرهنگی: معماری خشتی در سازه های ضد زلزله مورد توجه قرار گیرد

ساخت یكی از بزرگترین مجتمع‌های بز نژاد سانن در اردکان

آغاز به کاشت جو پاییزه در استان یزد

بخش تحقیقات کشاورزی با چالش‌های ساختاری و عملکردی جدی روبرو است

معاون صنایع دستی یزد: بیش از 700 تولیدکننده زیورآلات سنتی یزد دارای بیمه هستند

مدیرکل صنعت یزد: رشد 51 درصدی پرداخت بانکها برای رونق تولید

پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در یزد 51 درصد رشد داشته است

امیدوارم از این پس شاهد تحرك بیشتر در حوزه تولید و اقتصاد استان باشیم

استاندار یزد: منحنی پرداخت بانک ها در مسیر رونق تولید و اشتغال باشد

ایجاد مانع برای کارآفرین ممنوع/ثبت جهانی یزد بایدبه نفع مردم باشد

كارگران و كارفرمایان به منزله دو بال رونق حوزه تولید و اقتصاد استان هستند

برپایی نمایشگاه بزرگ اقتصاد مقاومتی در میبد

افزایش 11 هکتاری کاشت زعفران در ابركوه

پرداخت 100 درصدی مطالبه گندمکاران یزدی

مرکز تحقیقات خرما در بافق ایجاد می شود

فیلم مارگون درباره مجاهدت راهداران یزدی در حال تدوین است

مدیرکل گمرک یزد : واحدهای تولیدی، کالای خود را بدون پرداخت حقوق ورودی ترخیص کنند

کمک 2.6 میلیارد تومانی نیکوکاران یزدی به زلزله‌زدگان کرمانشاه

مركز مبادلات پیمانكاری یزد رونق بخش بازار واحدهای صنعتی

بخش تحقیقات کشاورزی با چالش های ساختاری و عملکردی جدی روبروست

اشتغال 1300 نفر در منطقه ویژه اقتصادی یزد

برگزاری کارگاه بین المللی فرهنگ ناملموس آب در شهر یزد

متقاضیان مشاغل خانگی در ابرکوه می توانند 200 میلیون ریال وام دریافت کنند

فرماندار خاتم: از تولید داخلی حمایت کنیم

پرداخت 100 درصد مطالبات گندمکاران استان یزد

اعمال قانون برای اتباع خارجی که در شغل‌های غیرمجاز فعالیت دارند

آنفلوانزای پرندگان در واحدهای روستایی پرورش طیور یزد بررسی سرولوژیکی شد

بازدید مدیر عامل برق منطقه‌ای یزد از اولین طرح پژوهشی ساخت خانه زمین‌پناه

واحد آمار آبفای یزد رتبه اول كشور را كسب كرد

یزد چهارراه تبادل انرژی کشور است

رشد درآمدها و صادرات گمرکات یزد در هفت ماهه نخست سال جاری

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت تجدید نظر در نحوه اختصاص بودجه کشور

فن‌بازارها به تولید رقابتی کمک می‌کنند

امام جمعه یزد تاكید كرد: رعایت قانون فصل الخطاب ساخت و ساز اصولی و فنی

بهره‌برداری از 40 واحد صنعتی در بخش كشاورزی استان یزد تا پایان سال

یك مسئول در استاندارد یزد: مراکز فروش مواد‌غذایی می‌توانند جهت اخذ علامت استاندارد اقدام کنند

پیش‌بینی برداشت بیش از 5000 تن انار از باغات مهریز

برداشت 11 هزارتن محصول انار در شهرستان ابرکوه

برگزاری گردهمایی امور برنامه‌ریزی شرکت‌های گاز استانی در یزد

كاهش برداشت دانه‌های روغنی در استان یزد

استاندار یزد: توسعه صنعت ریلی استان، از ملزومات ثبت جهانی یزد است

اشتغال 4000 نفر در هفت شهرک و ناحیه صنعتی مهریز

سرپرست فرمانداری:90 درصد چاه های کشاورزی ابرکوه به کنتور هوشمند مجهز شد

چهار هکتار اراضی دولتی بافق از تصرف خارج شد

راه اندازی 30 طرح تولیدی کشاورزی یزد با محور اقتصاد مقاومتی

55 هزار گردشگر از آثار تاریخی مهریز دیدن کردند

راه‎اندازی 16 گشت برای شناسایی چاه‎‎های غیرمجاز در استان یزد

نخستین پروانه نشان استاندارد حلال گوشت قرمز در یزد صادر شد

سومین نمایشگاه صنعت و معدن استان یزد هفتم آذر ماه گشایش می‌یابد

فصل زمستان موتور برق افزون بر 2 هزار حلقه چاه کشاورزی یزد خاموش می شود

بزرگترین رویداد صنعتی و معدنی استان یزد در شرف وقوع

معاون استاندار یزد: ناهماهنگی در اجرای آزادراه اردكان – مهریز پذیرفتنی نیست

كشف و معدوم‌سازی 120 كیلو كله‌پاچه گوسفند در مهریز

استاندار یزد تأکید کرد: ضرورت راه‌اندازی کارگروه تسریع در اعطای تسهیلات به متقاضیان بخش تولید در یزد

شهرک صنعتی یزدمهر جاذبه‌ی‌ جدید سرمایه‌گذاری استان

اختیارات گمرکات یزد افزایش یافت/ ترخیص کالاهای تولیدی، بدون پرداخت ورودی

اختیارات گمرکات یزد افزایش یافت

اولین پروانه نشان استاندارد حلال گوشت قرمز کشور در یزد صادر شد

اولین پروانه نشان استاندارد حلال گوشت قرمز در کشور صادر شد

پیش بینی سرمایه گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در 2 طرح توسعه چادرملو اردکان

سرمایه گذاری 10 هزار میلیارد ریالی در 2 طرح توسعه چادرملو

مدیر کل تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی یزد مطرح كرد؛ تضمین سلامت استان با آموزش مهارت‌های زندگی و شغلی

سرپرست فرمانداری ابرکوه : بودجه این شهرستان 2.5برابر افزایش یافت

شهرك صنعتی فولاد در یزد به شبكه مخابرات تجهیز شد

برگزاری دومین جشنواره طلای سرخ به میزبانی بهاباد

برداشت طلای سرخ از اراضی صدرآباد ندوشن

اداره کل اقتصاد و دارایی یزد در ارزیابی عملکرد سال 95 در کشور برتر شد

آغاز برداشت محصول زعفران در ابرکوه

اسکله ای برای کویر/ خشکسالی، لمیده بر «تخت عدالت»

اشتغال 20 هزار نفر در 800 واحد صنعتی آران و بیدگل

یك گام تا تحقق آرزوی دیرینه‌ی مردم محروم بهاباد/گازرسانی به 87 روستای دیگر تا پایان امسال

مدیر كل گمركات یزد: تحقق توسعه صادرات در گروی همکاری بخش دولتی و غیر‌دولتی است

چاه‌های کشاورزی مروست به کنتور هوشمند مجهز شد

کاهش 40 درصدی برداشت انار در اردکان

40 درصد تعاونی‌های مهریز در روستاها فعال هستند

افزایش 10 درصدی برداشت پیاز از مزارع یزد/تامین پیاز مصرفی یزد از خارج از استان

تجهیز 100درصد چاه های آب کشاورزی مروست خاتم به کنتور هوشمند

فرماندار مهریز: هشت باغ تاریخی برای توسعه صنعت گردشگری بازسای می شود

معاون وزارت تعاون: معرفی ویژگی اصلی روستا، عاملی موثر برای توسعه است

افزایش 30درصدی کشت دانه روغنی کلزا در شهرستان ابرکوه

مدیرکل بنیاد شهید یزد: اشتغال نیاز اصلی جامعه ایثارگری استان است

معاون وزارت تعاون : شرکت های تعاون روستایی، وام با سود 6 تا هفت درصد دریافت می کنند

قطار گردشگران خارجی وارد یزد شد

جایگاه پنج هزار روستای کشور در چارچوب اقتصاد ملی تقویت می شود

مدیرکل استاندارد یزد : مردم به دلیل آلودگی از خرید روغن کنجدی سنتی، پرهیز کنند

/یادداشت/ بخش مسکن نمی‌تواند پیشران اقتصاد کلان کشور باشد

بیش از 80 درصد متقاضیان جویای کار در میبد غیربومی هستند

برگزاری مستمر دوره‌های بازاریابی برای صنعتگران و بازرگانان یزدی

مدیر كل استاندارد یزد هشدار داد؛ لزوم توسعه كیفی صنایع فرآورده‌های كنجدی/آلودگی بسیار بالای روغن‌های كنجدی سنتی

نماینده اردکان در مجلس: 90درصد تامین منابع مالی از طریق نظام بانکی است

پیگیری مطالبات کارگری و رسیدگی به بازنشستگی پیش از موعد

نصب آب شیرین کن روی چاه‌های کشاورزی، ممنوع!

12 هزار نفر از روستاییان مهریز عضو شرکت های تعاونی هستند

حل مشکلات صنعت یزدرا اولویت بندی می کنیم/راه اندازی اورژانس صنعتی

فعالیت های روزمره ادارات به عنوان اقتصاد مقاومتی پذیرفته نیست