آخرين مطالب

ورزشي

نخستین جشنواره ورزش باستانی یزد برگزار شد

خبر یزد - یزد- برای نخستین بار جشنواره ورزش باستانی با حضور هزار نفر از باستانی کاران استان یزد و با اجرای همزمان 50 مرشد یکشنبه شب در تکیه تاریخی و فرهنگی امیر چخماق شهر یزد برگزار شد.

ورزش پهلوانی یزد در انتظار کمک های دولت و خیران

خبر یزد - یزد - ورزش پهلوانی یا باستانی که تلفیقی از فرهنگ و سنن ایرانیان و اسلامی است، نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی دارد، با این وجود مشکل اصلی آن کمبود بودجه برای تامین برخی هزینه های زورخانه هاست.

2 بازیکن یزدی به اردوی تیم ملی فوتوالی تهران دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - نایب رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی یزد گفت: 2 نفر از بازیکنان باشگاه مقاومت گلساپوش این استان به اردوی آمادگی تیم ملی فوتوالی که در تهران برگزار می شود، دعوت شدند.

کمانداران برتر بسیجیان استان یزد معرفی شدند

یزد آنلاین - یزد - برترین های المپیاد فرهنگی ورزشی بسیجیان عضو پایگاه های مساجد و محله های استان یزد که با شرکت 48 نفر در 2ماده «کامپوند» و « ریکرو» در رشته تیر و کمان که در میبد برگزار شد، انتخاب شدند .

تیم فوتبال ساحلی آبادان، پیام اردکان را شکست داد

یزد آنلاین - یزد - تیم پیام کویر اردکان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور، پنجشنبه شب با نتیجه 6 بر چهار از تیم شهید جهان نژادیان آبادان شکست داد.

تیم مقاومت گلساپوش یزد ، شهریار ساری را شکست داد

یزد آنلاین - یزد - تیم مقاومت گلساپوش یزد در هفته دهم مسابقه های لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 پنجشنبه شب با نتیجه پنج بر چهار تیم شهریار ساری را در شهر یزد شکست داد.

40 هزار نفر در رشته اسکواش کشور فعالیت دارند

یزد آنلاین - یزد - دبیرکل فدراسیون اسکواش گفت: هم اکنون 40 هزار نفر در سطح کشور در این رشته فعالیت دارند که از این تعداد 15 هزار نفر به صوت رسمی در سامانه فدراسیون ثبت نام کرده اند و بقیه به صورت تفریحی اسکواش بازی می کنند.

توسعه فوتبال یزد نیازمند حمایت مسئولان و صنایع است

یزد آنلاین - یزد - تعدادی از کارشناسان و هواداران فوتبال با اشاره به استعداد و علاقه جوانان یزدی یکی از راهکارهای توسعه این رشته ورزشی و حضور حداقل یک تیم استان در لیگ های مطرح ایران را حمایت مسئولان و همراهی صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی عنوان کرده اند.

اردوی تیم ملی کوراش بانوان در یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد- اردوی آمادگی تیم ملی کوراش بانوان، برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، روز پنجشنبه در خانه جودو یزد آغاز شده و 10 روز ادامه دارد.

حریفان تیم والیبال خاتم اردکان در لیگ باشگاه های آسیا مشخص شدند

یزد آنلاین - یزد - سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت:حریفان این تیم به عنوان نماینده ایران در نوزدهمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های مردان آسیا، سال 2018 میلادی در میانمار مشخص شد.

بازی های بومی محلی یزد و ضرورت احیای آن در استان

یزد آنلاین - یزد - بازی ‌های بومی محلی به عنوان یکی از سنت های اجتماعی درگذشته نه چندان دور،یکی از مهمترین عوامل تفریح ،سرگرمی و شادی یزدیها بود و از چند سال قبل به دلیل عرضه نرم افزار بازی های رایانه ای در بازار، این روزها رو به فراموشی است و با توجه به اهمیت موضوع احیا آن ضروری است.

جایگاه ورزش در اوقات فراغت

یزد آنلاین - یزد- اوقات فراغت با رویکرد تربیت بدنی و انجام فعالیت های ورزشی، ضامن سلامت جسمی و روانی بوده و نقش مهمی در شکوفایی استعدادها دارد.

توسعه فوتبال یزد نیازمند آغاز آن از تیم های پایه و مدارس است

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: برای توسعه فوتبال استان باید آن را با برنامه ریزی علمی ، جلب همکاری های بخش خصوصی ، همراهی صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی و توجه به تیم های پایه و مدارس آغاز کرد.

تیم ایفاسرام اردکان ، شهرداری بندرعباس را شکست داد

یزد آنلاین - یزد - تیم ایفاسرام اردکان در هفته نهم مسابقه های لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 پنجشنبه شب با نتیجه هفت بر سه تیم شهرداری بندرعباس را در اردکان شکست داد.

21 مدرسه فوتبال و فوتسال یزد مجوز دریافت کردند

یزد آنلاین - یزد - رییس هیات فوتبال یزد گفت: 21 مدرسه شامل 16 مدرسه فوتبال و پنج مدرسه فوتسال این استان از آکادمی فدراسیون فوتبال مجوز رسمی فعالیت دریافت کردند.

ساخت هفتمین زورخانه خیری در بخش بهمن ابرکوه آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - همزمان با هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای امروز(چهارشنبه)، ساخت هفتمین زورخانه خیری با 900 میلیون ریال از محل کمک های خیری در مراسمی در روستای حسین آباد بخش بهمن شهرستان ابرکوه آغاز شد.

گسترش فرهنگ پهلوانی در گرو توجه به ورزش باستانی است

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: گسترش فرهنگ پهلوانی و جوانمردی در جامعه و بین جوانان در عرصه ورزش در گرو توجه به ورزش باستانی است که باید با همراهی خیران در استان انجام شود.

ساخت یک باب زورخانه خیری در بخش بهمن ابرکوه آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - همزمان با روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای امروز(دوشنبه)، ساخت یک باب زورخانه خیری با پیش بینی 700 میلیون ریال بودجه در روستای بداف شهر مهردشت از توابه بخش بهمن شهرستان ابرکوه آغاز شد.

درخشش رکابزنان یزد در قهرمانی کشور

یزد آنلاین - رکابزنان تیم پیشگامان یزد چهار مدال از شش مدال مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی کشور در بخش ...

برترین های المپیاد ورزشی یزد در رقابت های کشوری شرکت می کنند

یزد آنلاین - یزد - جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: ششمین المپیاد فرهنگی و ورزشی بسیج مساجد و محله های استان برای شرکت در رقابت های کشوری، روزهای 28 و 29 تیرماه در 12رشته و با حضور 2 هزار نفر از مردان بسیجی در 10 شهرستان برگزار می شود.

کمترین سرانه ورزشی یزد در مرکز استان

یزد آنلاین - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد با بیان این‌که سرانه ورزش در شهر یزد 46 سانتی‌متر است، گفت: ...

برترین های مسابقات شمشیربازی قهرمانی دختران یزد معرفی شدند

یزد آنلاین - یزد - مسابقه های شمشیربازی قهرمانی دختران استان یزد با حضور 70 ورزشکار از شهرستان های یزد ، اردکان ، میبد و بافق به مدت یک روز در اسلحه های سابر ، فلوره و اپه در رده های سنی زیر 10 ، 12 ، 13 و 14 سال در شهر یزد برگزار و از نفرهای برتر تجلیل شد.

بخش خصوصی به توسعه فعالیت های ورزشی در استان یزد کمک کند

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل ورزش و جوانان یزد با بیان اینکه همگانی کردن فعالیت رشته های ورزشی تنها با همکاری بخش خصوصی، افراد خیر و علاقه مندان به فعالیت های تربیت بدنی و ورزش امکان پذیر است، گفت: در این صورت نظارت و پیگیری اداره ورزش و جوانان شهرستان ها باید به صورت عملیاتی پیگیری شود.

اوضاع و احوال فوتبال یزد خَش نیست

یزد آنلاین - دوهفته نامه اندیشه یزد در شماره 23 خود در نیمه اول تیر ماه 97درمطلبی با عنوان «اوضاع و احوال فوتبال یزد خَش نیست » ، نوشت: آیا فکر و ذکر مسئولین و صاحب منصبان استان یزد که قدرت اجرایی و حرفشان خریدار دارد حول و محور توجه به فوتبال یزد و حمایت از آن خواهد چرخید؟

6 بازیکن یزدی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: صادق درندی ، شعیا عزیزی ، سید ابوالفضل هاشمی فرد ، ابوالفضل کارگر ، محمد صادق تفکری و هاشم شمس الدینی به اردوی تیم ملی فوتبال در رده سنی زیر 14 سال دعوت شدند.

مشارکت سمن ها در تدوین سند توسعه ورزش خاتم ضروری است

یزد آنلاین - یزد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خاتم با بیان اینکه سند توسعه ورزش شهرستان در حال تدوین است، گفت: مشارکت سمن ها( سازمان های مردم نهاد) ، دستگاه ها و اداره مختلف در تدوین بهتر این سند لازم و ضروری است.

حریفان کویر ابرکوه در لیگ فوتسال نوجوانان مشخص شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: تیم کویر ابرکوه که به عنوان نماینده این استان در رقابت های لیگ فوتسال مناطق کشور در رده نوجوانان حضور دارد، حریفان خود را در فصل 1397شناخت .

یزد آماده میزبانی تکواندو قهرمانی خردسالان کشور است

یزد آنلاین - یزد - معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: این استان با همکاری بخش های مختلف ورزشی آماده برگزاری هرچه بهتر مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور در این شهر است .

حریفان یزد در لیگ فوتسال نونهالان مشخص شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: حریفان تیم مرصاد کویر این استان در رقابت های لیگ فوتسال مناطق کشور در رده نونهالان در فصل 1397 مشخص شدند .

چهار یزدی به اردوی تیم ملی فوتسال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال یزد گفت : سعید پیرامون و هادی فرهمند از تیم ایفا اردکان ، محمد علی مختاری از مقاومت گلساپوش یزد و محمدرضا میرحسینی از پیام کویر اردکان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

فوتبال یزد به باشگاههای قوی نیاز دارد

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: بی توجهی به باشگاهداری و نبود باشگاه های قوی و ریشه دار مهمترین مشکل فوتبال استان است و تا این مسئله حل نشود نمی توان به دنبال پیشرفت بود.

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر ملوان بندرگز پیروز شد

یزد آنلاین - یزد - تیم مقاومت گلساپوش یزد در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 با نتیجه پنج بر چهار تیم ملوان بندرگز استان گلستان را شکست داد.

میزبانی مسابقات تکواندو قهرمانی کشور به یزد واگذار شد

یزد آنلاین - یزد - سرپرست هیات تکواندو استان یزد گفت: مسابقات تکواندو قهرمانی کشور در رده خردسالان با حضور 600 ورزشکار با موافقت فدراسیون در 2 بخش دختران و پسران در این شهر برگزار می‌ شود.

2 یزدی به اردو آمادگی تیم ملی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات اسکواش یزد گفت: نوید ملک ثابت و محمدرضا ضیا کاشانی از این استان به اردوی آمادگی تیم ملی اسکواش بزرگسالان کشور که روزهای 19تا 30تیرماه 1397با حضور پنج ورزشکار برتر در تهران برگزار می شود، دعوت شدند.

هندبالیست یزدی به تیم ملی دعوت شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات هندبال یزد گفت: احسان ابویی از هندبالیست های این استان به اردوی دوم آمادگی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد.

تیم فوتبال ساحلی اردکان از بوشهر شکست خورد

یزد آنلاین - یزد - تیم پیام کویر اردکان در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 با نتیجه پنج بر 2 از پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.

کی روش را تنها نگذاریم *محمدحسین فلاح تفتی*

یزد آنلاین - یزد- رقابت های جام جهانی فوتبال در روسیه نزدیک است و تیم ملی فوتبال ایران هم با بدرقه دعای مردم ایران، راهی این رقابتها شده است.

سه اردکانی به تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: از سوی کادر فنی فوتبال ساحلی ایران سه نفر از بازیکنان تیم های پیام کویر و ایفا اردکان برای شرکت در اردوی تیم ملی که با حضور 20بازیکن در تهران برگزار می شود دعوت شدند.

میزگرد آسیب شناسی فوتبال یزد در ایرنا برگزار شد

یزد آنلاین - یزد - میزگرد « آسیب شناسی فوتبال یزد» روز پنجشنبه با حضور جمعی از مربیان، کارشناسان و مسئولان ورزش این استان در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد برگزار شد.

چهار بازیکن از یزد به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: از سوی کادر فنی فوتبال ساحلی ایران چهار نفر از بازیکنان این استان برای شرکت در اردوی تیم ملی که با حضور 16بازیکن در تهران برگزار می شود، دعوت شدند.

برنامه های اوقات فراغت مناسب با نیاز جوانان استان یزد باشد

یزد آنلاین - یزد - معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: آسیب شناسی مشکلات نوجوانان و جوانان و برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت آنها باید بر حسب نیاز و مطالبات این قشر و نیز با مشارکت آنها و بهره گیری از تمام امکانات باشد.

ورزش و فوتبال یزد بی ‌نصیب از ثروت و صنایع متمول؟!

یزد آنلاین - روزنامه پیمان یزد در مطلبی با عنوان «ورزش و فوتبال یزد بی ‌نصیب از ثروت و صنایع متمول؟!» به قلم علی محمد قادریان با تاکید بر لزوم ورود محمود زمانی قمی استاندار یزد برای رفع مشکلات ورزش و فوتبال این استان، پیشنهادی در این خصوص مطرح کرده است.

لیگ هندبال بزرگسالان استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - لیگ هندبال قهرمانی یزد در رده سنی بزرگسالان (جام رمضان) بامداد روز یکشنبه با حضور هشت تیم در سالن عدالت مرکز این استان آغاز شد.

تیم ایفا اردکان همشهری خود پیام کویر را شکست داد

یزد آنلاین - یزد - تیم ایفا اردکان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397، همشهری خود پیام کویر را در یزد شکست داد.

300 باشگاه فرهنگی و ورزشی در شهرستان یزد فعال است

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره ورزش و جوانان یزد گفت: هم اکنون 300 باشگاه فرهنگی و ورزشی در رشته های مختلف در این شهرستان فعال است که افزایش نظارت ها به خروجی بهتر و گسترش فعالیت در این فضاها کمک خواهد کرد.

بودجه هیات های ورزشی یزد در سال گذشته، پنج برابر شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: بودجه تخصیصی به 47 هیات ورزشی استان در سال 1396 نسبت به سال قبل از آن تا پنج برابر افزایش یافت که نشان دهنده توجه دولت به گسترش ورزش و اهمیت به برنامه هیات های زیر پوشش است.

حضور یزد در لیگ فوتبال ایران در گرو همراهی صنعتگران است

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد می گوید: حضور حداقل یک تیم از این استان در لیگ دسته اول باشگاه های ایران بخشی از مطالبات علاقه مندان به این رشته است که برای انجام آن به حمایت مسوولان، مشارکت بخش خصوصی و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی نیاز است .

مرصاد کویر یزد به لیگ فوتسال نونهالان کشور راه یافت

یزد آنلاین - یزد - مسابقات فوتسال لیگ برتر نونهالان استان یزد (جام شهید محسن حججی ) امروز پنجشنبه با قهرمانی تیم مرصاد کویر پایان یافت و این تیم به رقابت های لیگ باشگاه های کشور راه یافت .

پیشگامان قهرمان لیگ برتر جاده کشور

یزد آنلاین - با کسب مدال طلا و برنز رشته تایم تریل انفرادی، پیشگامان قهرمان مرحله اول لیگ برتر دوچرخه ...

چهارخانه ورزش روستایی ایام رمضان در مهریز احداث می شود

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز گفت: با موافقت وزارت ورزش و جوانان با راه اندازی 55 خانه ورزش روستایی در استان یزد، چهار مورد آن تا پایان ماه رمضان سال 1397 در این شهرستان تکمیل و به بهره برداری می رسد.

ساير مطالب

زورخانه‌های مهریز غبارروبی شدند

رکابزن پیشگامان یزد قهرمان لیگ برتر جاده کشور شد

تیم فوتبال ساحلی پیام کویر اردکان بر چلیچه شهرکرد غلبه کرد

زورخانه های مهریز غبارروبی شد

احیای فوتبال یزد در گرو توجه به رده های پایه است

اولویت فدراسیون نابینایان جذب و آموزش مربیان است

گلساپوش با برد شهرآورد یزدی‌ها لیگ برتر را شروع کرد

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد، ایفا اردکان را شکست داد

کمبود مربی، مشکل اصلی نابینایان یزد است

فوتسال میبد در لیگ دسته دو کشوری تیم‌داری می‌کند

آغاز لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور؛ اولین ال ایساتیس یزد با رویارویی گلساپوش یزد- ایفااردکان

تیم های فوتبال ساحلی یزد با آمادگی به مصاف حریفان می روند

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره در یزد برگزار شد

هفت فوتبالیست یزدی به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند

نگاه ویژه به بانوان اولویت انجمن های ورزشی یزد است

تیم فوتبال دانشگاه یزد قهرمان مسابقات منطقه‌ای کشور شد

تمرکز زدایی اولویت فدراسیون پزشکی ورزشی است

تیم فوتبال ساحلی روستایملاباشی یزد به مسابقات کشوری راه یافت

10 هزار نفر در فوتبال یزد سازماندهی شدند

آتیه سازان یزد به لیگ فوتسال امید کشور راه یافت

رکابزن کاشی پرسپولیس یزد قهرمان اولین تایم تریل امسال

سازماندهی ورزشکاران در مهریز 20درصد افزایش یافت

مرصاد کویر یزد به لیگ برتر نوجوانان فوتسال کشور راه یافت

توسعه تنیس شهرستان ها در اولویت است

مسابقات اسبدوانی کورس بهاره در یزد پیگیری شد

نشست تخصصی بررسی چالش‎ها و راهکاری تعامل ورزش و رسانه

تیم فولاد آلیاژی، قهرمان مسابقات هندبال ساحلی یزد شد

مسابقات هندبال ساحلی استان یزد آغاز شد

ورزش جانبازان برای پیشرفت نیازمند توجه ویژه‌ای است

کمک به معلولان و جانبازان پاداش معنوی دارد

همگانی کردن ورزش جانبازان و معلولین در اولویت است

بازگشت سرمایه در امر ورزش نیازمند مدیریت بهینه است

مسابقات فوتسال لیگ نونهالان و هندبال نوجوانان یزد آغاز شد

ساخت 2 مجموعه ورزشی رفاهی در شهرستان خاتم آغاز شد

داور یزدی مسابقات شمشیربازی آسیا را قضاوت می کند

برگزاری 29 دوره رقابت‌های تخصصی معلمان تربیت بدنی استان در یزد

استخر استاندارد شنا نیاز اصلی یزد است

تیمهای فوتسال نونهالان یزد حریفان خود را شناختند

6 یزدی به تیم ملی فوتبال زیر 14 سال دعوت شدند

زورخانه بخش بهمن ابرکوه افتتاح شد

سرمربی تیم دوچرخه‌سواری پیشگامان یزد: امیدوار به گرفتن سهمیه المپیک در بخش پیست هستیم

درخشش کونگ‌فو‌کاران اردکانی در مسابقات جهانی

ثبت نام در مدارس فوتبال دارای مجوز یزد انجام شود

داور یزدی فوتبال جام باشگاه های آسیا را قضاوت می کند

نیاز ضروری شنای یزد به استخر استاندارد برای برگزاری مسابقات

استخر 22 بهمن یزد به عنوان پایگاه قهرمانی شنای استان تجهیز می‌شود

برگزاری دومین جشنواره ملی فیلم«سه دقیقه با ورزش» پائیز امسال در یزد

لیگ والیبال قهرمانی استان یزد آغاز شد

راه‎‎اندازی مجدد تنها استخر سرپوشیده مهریز تا تابستان به تعویق افتاد

آزمایش سلامت ورزشکاران قبل از مسابقه فوتبال الزامی است

تامین سلامت بازیکنان فوتبال، ضروری است

کی روش در تیم ملی ماندگار است

تیم فوتبال ساحلی لوکوموتیو روسیه قهرمان اوراسیا شد

گلساپوش ایران نایب قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه‎‎های اورآسیا2018 شد

تیم فوتبال ساحلی لوانته اسپانیا سوم شد

لوانته اسپانیا پنج بر دو کاتانیا ایتالیا را شکست داد

باشگاه گلساپوش با روسیه و ایتالیا تفاهمنامه امضا کرد

ارتقای مهارت رانندگی، اولویت فدراسیون موتورسواری است

تیم فوتبال ساحلی کاتانیا ایتالیا مغلوب گلساپوش ایران شد

مقاومت گلساپوش یزد چهار بر سه کاتانیا ایتالیا را شکست داد

تیم فوتبال ساحلی لکوموتیو روسیه، لوانته اسپانیا را شکست داد

تیم لوانته اسپانیا شش بر چهار مغلوب لوکوموتیو روسیه شد

بودجه هیاتهای ورزشی یزد طبق عملکرد توزیع می شود

توسعه فوتسال بانوان نیاز به دوره های آموزشی دارد

تیم مقاومت گلساپوش ایران ، لوانته اسپانیا را شکست داد

لوانته اسپانیا دو بر یک مغلوب مقاومت گلساپوش یزد شد

تیم لکوموتیو روسیه ، کاتانیا ایتالیا را شکست داد

بردلوکوموتیو روسیه در برابر کاتانیا ایتالیا

تماشاگران یزدی نماینده فوتبال ساحلی ایران را حمایت کنند

25 کشور به دنبال پخش تلویزیونی فوتبال ساحلی اوراسیا هستند

رقابت‌های قهرمانی کاراته دانش‌آموزی استان یزد برگزار می‌شود

ساحلی بازان بی ساحل یزد در اندیشه تکرار قهرمانی

آغاز رقابت‌های جام باشگاه‌های اروآسیا 2018 یزد از عصر امروز

مقدمات برای آغاز مسابقات اوراسیا در یزد فراهم است

روسیه به دنبال قهرمانی در یزد است

برنامه بازی‌ تیم‌های فوتبال ساحلی باشگاه‌های اروپا و آسیا در یزد

ایجاد 55 خانه ورزش روستایی در استان یزد

مسابقات فوتبال ساحلی اوراسیا در یزد مناسب برگزار شود

تیم های لوانته اسپانیا و کاتانیا ایتالیا وارد یزد شدند

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد پیگیری شد

برای کسب عنوان قهرمانی در یزد بازی می کنیم

تمرین تیمهای فوتبال ساحلی اوراسیا در یزد آغاز شد

رقابت سختی با حریفان در یزد پیش روست

دوره مربیگری فوتسال بانوان استان یزد آغاز شد

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد، آماده مصاف با حریفان است

شایعه بلاتکلیفی تیم خاتم برای حضور در رقابت‌های آسیایی کذب است

امیدواریم در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا عنوان دوره قبل را تکرار کنیم

توسعه تنیس روی میز نیاز به همکاری رسانه ها دارد

پیروزی ایران در بازیهای آسیایی 2018جاکارتا تکرار می شود

مسابقات ورزشی عامل توسعه گردشگری در یزد است

ملی‌پوش فوتبال ساحلی مهریز تجلیل شد

یزد میزبان فوتبال ساحلی باشگاهی اوراسیا

کورس‌های فعلی سواکاری ایران اسب‌های ترکمن را ضعیف می‌کند

توسعه رشته شمشیر بازی نیازمند فرهنگ سازی است

دروازه بان مهریزی تیم ملی فوتبال ساحلی تجلیل شد

تیم والیبال خاتم اردکان، آسیایی شد

سرپرست خاتم اردکان: خاتمی‌ها آماده حضور در آسیا/ فدراسیون هرچه زودتر تکلیف را مشخص کند

اسب‌های وارداتی سدی برای رشد و تولید اسب اصیل ایرانی است

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر پارس جنوبی بوشهر غلبه کرد

مسابقات فوتبال ساحلی اوراسیا فرصتی برای معرفی یزد است

دبیر کمیته ملی المپیک به یزد سفر می کند

یزد آماده برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی اورآسیاست

هواداران یزدی پرسپولیس به خیابان آمدند

قهرمان پرورش اندام جهان از برخی نامهربانی ها گله مند است

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد آغاز شد

گلساپوش یزد قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی چهارجانبه شد

زمینه قهرمانی مقاومت گلساپوش یزد فراهم است

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد چابهار را شکست داد

ورزش یزد به خانه تکواندو نیاز دارد

تیم فوتبال ساحلی ایران آماده رقابت با حریفان است

چهار هزار برنامه ورزشی در استان یزد اجرا شد

ساحلی بازان مقاومت گلساپوش یزد، پارس بوشهر را شکست دادند

قهرمان یزدی پرورش اندام جهان، مورد استقبال قرار گرفت

86 سالن ورزشی ویژه بسیجیان یزد تجهیز شد

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد، چهارمحال را شکست داد

تمرین نماینده ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جهان در یزد آغاز شد

برای دفاع از عنوان قهرمانی یزد در فوتبال ساحلی باشگاه های جهان آماده هستیم

فولاد خوزستان و مقاومت تهران به مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال نوجوانان صعود کردند

مسابقات فوتسال لیگ برتر نوجوانان استان یزد آغاز شد

ارتقای فوتبال یزد بستگی به همکاری مسئوولان استان دارد

توضیح رییس فدارسیون سوراکاری در مورد درآمد 6 میلیاردی میکروچیپ گذاری

مسابقات آزاد هنرهای فردی در مهردشت ابرکوه برگزار شد

نایب قهرمانی خاتم در لیگ معجزه بود/ تیم‌داری اردکان در فصل بعد هنوز قطعی نیست

سومین جشنواره فرهنگی ورزشی استانی «دا» به میزبانی بافق برگزار شد

هر یزدی تنها 46 سانتی‏‏متر مربع فضای ورزشی دارد/40 طرح ورزشی سال آینده بهره‎‎برداری می‎‎شود

تیم نوین فولاد یزد در برابر مقاومت تهران متوقف شد

مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی استان یزد آغاز شد

تقویت تیم های ملی در گرو برگزاری لیگ های منظم فوتبال پایه استانهاست

مسابقات فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور در یزد آغاز شد

نایب قهرمانی لیگ برتر، مدیون همت بازیکنان و حمایت تماشاگران است

تیم های پیکان تهران و گل گهر سیرجان به مرحله نهایی صعود کردند

تیم بانک سرمایه، قهرمان لیگ برتر والیبال شد

بانک سرمایه سومین قهرمانی خود را در اردکان جشن گرفت

یعنی میشه که بشه؟!

انگیزه بالایی برای شکست تیم بانک سرمایه داریم

نخستین همایش دانش آموزان همیار ورزش همگانی یزد برگزار شد

تیم فوتبال پیکان تهران 6 بر یک آلومینیوم اراک را شکست داد

جایگاه ووشو استان یزد پنج رتبه ارتقا یافت

باشگاه های ورزشی در کنار امور فنی به مسایل فرهنگی توجه کنند

تیم فوتبال نوجوانان پیکان تهران، سنگ آهن بافق را شکست داد

نخستین همایش پارکور در شهر یزد برگزار شد

شناسایی بازیکنان مستعد هدف برگزاری مسابقات فوتبال پایه است

حضور بخش خصوصی در ایجاد باشگاه بولینگ و بیلیارد ضروری است

جوانگرایی برای آینده داوری فوتبال ضروری است

تیم فوتبال آلومینیوم اراک یک بر صفر سنگ آهن بافق را شکست داد

مسابقات فوتبال نوجوانان منطقه هشت کشور در یزد آغاز شد

برگزاری اولین همایش ورزشی پارکور در استان یزد

مسابقات فوتسال لیگ برتر بانوان استان یزد آغاز شد

تیم هندبال سنگ آهن بافق، مغلوب فولاد سپاهان اصفهان شد

برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه های جهان در یزد نیازمند همکاری است