خبر یزد

آخرين مطالب

ورزشي

هندبال/ چشمها را باید شست، جور دیگری باید دید- سعیدصادقی مقدم*

خبر یزد - یزد - هندبال ایران که در سال های اخیر حاشیه های زیادی داشته و رئیس و سرپرستان متعددی را نیز در راس فدراسیون متبوع خود دیده، روز دوشنبه 20 اسفند ماه با انتخاب علی رضا پاکدل به عنوان رئیس فدراسیون، فصلی نو را آغاز کرد.

مربیان فوتبال، به روز نیستند

خبر یزد - یزد - مدرس فدراسیون فوتبال گفت: مربیان فوتبال ایران بر خلاف سایر کشورها به روز نیستند و علت اصلی آن به خاطر فعال نبودن این رشته و تیم ها و باشگاه های قوی است.

پیشگامان یزد قهرمان لیگ دسته یک هندبال کشور شد

خبر یزد - مدال طلای لیگ دسته یک هندبال کشور بر گردن هندبالیست‌های پیشگامان یزد آویخته شد. به گزارش ایسنا – منطقه یزد، هندبالیست های پیشگامان در فینال ...

فوتبالیست پیشکسوت یزد تجلیل شد

خبریزد- در آستانه سال جدید محمد سرساز از پیشکسوتان رشته فوتبال استان یزد شنبه شب با حضور رئیس و جمعی از اهالی این رشته تجلیل شد.

رسانه های گروهی از هندبال حمایت کنند

خبر یزد - یزد- رئیس فدراسیون هندبال گفت: برای گسترش این رشته در کشور، موفقیت در مسابقات بین المللی و جذب حامیان مالی سخت به همکاری و حمایت رسانه های گروهی نیاز داریم.

تیم فوتسال بانوان گلساپوش یزد به لیگ کشور راه یافت

خبر یزد - یزد - پیکارهای لیگ برتر فوتسال جوانان باشگاه های استان یزد در بخش بانوان روز جمعه با قهرمانی تیم گلساپوش به پایان رسید و تیم های نوین خاتم و اسطوره یزد به ترتیب دوم و سوم شدند.

جذب حامیان مالی به توسعه هندبال در رقابت‌های آسیایی کمک می‌کند

خبر یزد - یزد - نماینده فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران گفت: جذب و حضور حامیان مالی قدرتمند و بخش خصوصی فعال در فعالیت های ورزشی کشور برای کمک به تامین نیاز تیم ها و باشگاه فرهنگی و ورزشی به توسعه این رشته در استان ها و نیز ارتقای جایگاه آن در رقابت های آسیایی کمک می کند.

تیم هندبال پیشگامان کویر یزد قهرمان لیگ کشور شد

خبر یزد - یزد - تیم هندبال پیشگامان کویر یزد در پیکار نهایی لیگ دسته یک باشگاه های کشور عصر پنجشنبه در سالن عدالت این شهر، تیم دشتستان بوشهر را با نتیجه 31 بر 21 شکست داد و به مقام قهرمانی رسید.

حمایت مسئولان به توسعه هندبال در استان ها کمک می‌کند

خبر یزد - یزد - رئیس فدراسیون هندبال بابیان اینکه حمایت مسئولان اجرایی ملی و محلی برای توسعه این رشته در استان‌ها ضروری است، اظهار امیدواری کرد که با همدلی همگانی در مسیر دستیابی به اهداف ، وظایف و کسب افتخار در عرصه داخلی و خارجی باید تلاش کرد.

برگزاری فینال لیگ دسته اول هندبال کشور در یزد

خبر یزد - تیم هندبال پیشگامان و تیم ستارگان دشتستان فینال رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال کشور را در یزد برگزار می‌کنند. به گزارش ایسنا – منطقه یزد، ...

تیم هندبال پبشگامان یزد برای قهرمانی در لیگ کشور بازی می کند

خبر یزد - یزد - سرمربی تیم هندبال پیشگامان کویر یزد گفت: هدف اصلی این تیم کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک باشگاه های کشور است و برای رسیدن به این افتخار با آمادگی کامل به مصاف حریف می رود.

تیم شمشیربازی ایران شانس کسب مدال در المپیک را دارد

خبر یزد - یزد - رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: با تلاش، پیگیری، حمایت و برنامه ریزی و نیز همراهی هیات استان ها 16 سال است که ورزشکاران این رشته شانس کسب مدال در المپیک را دارند .

مسابقات فوتبال ساحلی اورآسیا، تابستان 98 در یزد برگزار می شود

خبر یزد - یزد- مدیر تیمهای فوتبال ساحلی باشگاه گلساپوش یزد از برگزاری رقابتهای فوتبال ساحلی اوراسیا، تابستان سال اینده در این استان خبر داد و گفت: 2 دوره قبلی این رقابتها در فروردین ماه برگزار شد که امسال به علت بارمالی و درگیری تیم های اروپایی با رقابت های باشگاهی به تابستان موکول شد.

ایجاد پایگاه های سلامت و ورزش در نشاط یزدی‌ها مؤثر است

خبریزد- مدرس ورزش و تربیت‌بدنی مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌های یزد تأکید کرد: راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت و ورزش برای پایش مستمر وضعیت جسمانی و تأمین نشاط اجتماعی مردم خصوصاً جوانان استان برای پیشگیری از بسیاری ناهنجاری ها در جامعه ضروری است.

کمیته فوت والی یزد رتبه برتر کشور را کسب کرد

خبر یزد - یزد - رئیس انجمن فوت والی فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی گفت: کمیته فوت والی یزد به خاطر فعالیت و موفقیت رتبه برتر کشور را در سال 1397 کسب کرد.

درهای تیم ملی فوتوالی به روی بازیکنان مستعد باز است

خبر یزد - یزد - مدیر تیم های ملی فوتوالی ایران گفت: اردوی استعدادیابی به صورت مکرر در استان های مختلف برگزار می شود و زمینه برای شناسایی و حضور بازیکنان مستعد برای کمک به تیم های ملی و افتخارآفرینی برای ایران آماده است .

هندبال پیشگامان یزد لیگ برتری شد

خبر یزد - تیم هندبال دسته یک پیشگامان یزد با پیروزی مقابل تیم پرواز اصفهان با اقتدار به لیگ برتر هندبال کشور راه پیدا کرد. به گزارش ایسنا – منطقه یزد، ...

لیگ برتر هندبال کشور با حضور 10 تیم برگزار می شود

خبریزد- نماینده فدراسیون هندبال گفت: لیگ برتر هندبال قهرمانی باشگاه های کشور بخش مردان فصل آینده با حضور 10 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود.

تیم فوتبال مهربدمیبد به لیگ کشور راه یافت

خبریزد- رقابت های فوتبال لیگ برتر بزرگسالان باشگاه های استان یزد و انتخابی کشور (جام شهدا)، جمعه شب با قهرمانی تیم « مهربد» میبد به پایان رسید و این تیم جواز حضور در لیگ کشور را کسب کرد.

مسابقات فوتوالی انتخابی تیم ملی در اردکان آغاز شد

خبریزد- مسابقات فوتوالی انتخابی تیم ملی بزرگسالان روز چهارشنبه با شرکت 48 تیم از سراسر کشور در 16 گروه به صورت دوره ای و مجتمع در ورزشگاه آزادی اردکان آغاز شد.

تیم هندبال پیشگامان یزد برای صعود به لیگ برتر بازی می کند

خبریزد- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پیشگامان یزد گفت: تیم پیشگامان در ادامه رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال باشگاه های کشور در دور برگشت مرحله نیمه نهایی میزبان تیم پرواز اصفهان است و برای لیگ برتری شدن بازی می کند.

هیات های استانی، استعدادیابی را ملاک عمل قرار دهند

خبر یزد - یزد - رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: هیات های استانی در قالب برنامه مدون با همکاری دستگاه های مرتبط و حمایت حامیان مالی برای توسعه این رشته، استعدادیابی را ملاک عمل قرار دهند.

نبود حامی مالی، مشکل اصلی فوتبال یزد است

خبر یزد - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: نبود حامی مالی برای کمک به تیم ها به خصوص در مناطق دوردست و محروم استان برای حضور در لیگ ها مشکل اصلی این ورزش در استان است.

فوتبال بدون آموزش، ارتقا نمی یابد

خبر یزد - یزد - مدرس فدراسیون فوتبال گفت: بدون برگزاری دوره های آموزشی برای جامعه هدف به خصوص داوران و مربیان نمی توان جایگاه این رشته را در کشور ارتقا داد.

صعود به لیگ برتر، هدف تیم هندبال پیشگامان یزد است

خبر یزد - یزد - سرمربی تیم هندبال پیشگامان یزد گفت: صعود به لیگ برتر باشگاه های کشور هدف اصلی این تیم است که با همت بازیکنان و همراهی هواداران به دنبال آن هستیم.

مشکل اصلی رشته ترامپولین، نبود تجهیزات است

خبر یزد - یزد - رئیس شاخه ترامپولین فدراسیون ژیمناستیک گفت: مشکل اصلی این رشته، نبود تجهیزات مناسب و کافی برای تمرینات و برگزاری مسابقات و اردو است.

مهریز صاحب جاده سلامت می‌شود

خبر یزد - رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهریز از ایجاد جاده سلامت در مسیر دو تفرجگاه کوه‌ریگ تا غربالبیز این شهردر آینده نزدیک خبر داد. به گزارش ...

تشکیل باشگاه های قوی موجب توسعه ورزش یزد می شود

خبریزد- مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: تشکیل باشگاه های قوی توسط بخش خصوصی با حمایت و همکاری مسئولان موجب توسعه ورزش این استان در رشته های مختلف و موفقیت در سطح کشور است.

تیم شهداب یزد در یک قدمی لیگ برتر والیبال

خبر یزد - تیم والیبال شهداب یزد در بازی دوم برگشت مرحله نیمه نهایی پیکارهای والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه‌های کشور، مقابل تیم راه‌یاب ملل مریوان ...

یزد برگزیده کشوری در توسعه ورزش واترپلو شد

خبر یزد - هیات شنای استان یزد در مراسم اهدای کاپ لیگ برتر واترپلو کشور به سبب توسعه ورزش واترپلو با اهدای لوح سپاس برگزیده و تجلیل شد. به گزارش ایسنا ...

استقبال از 2 یزدی عضو تیم ملی فوتسال ناشنوایان در فرودگاه

خبر یزد - یزد - مصطفی حیدری و سید محمود دستخوش، 2 ملی پوش یزدی عضو تیم ملی فوتسال ناشنوایان عصر روز پنجشنبه با حضور جمعی از مسئولان، مردم و ورزشکاران در فرودگاه شهید صدوقی (ره) این شهر مورد اسقبال قرار گرفتند.

مرحله نهایی لیگ برتر بدمینتون مردان ایران در اردکان آغاز شد

خبر یزد - یزد - رئیس هیات بدمینتون اردکان گفت: مرحله نهایی لیگ برتر بدمینتون مردان ایران روز پنجشنبه در محل خانه بدمینتون این شهرستان آغاز شد و تیم میزبان توانست سه بر 2 دانشگاه یزد را شکست دهد.

تیم والیبال شهداب یزد بر راه یاب ملل مریوان غلبه کرد

خبر یزد - یزد - تیم والیبال شهداب یزد در دور برگشت مرحله نیمه نهایی پیکارهای والیبال لیگ دسته یک قهرمانی باشگاه های کشور، شامگاه پنجشنبه در سالن شاهدیه یزد با نتیجه سه بر صفر بر راه یاب ملل مریوان کردستان غلبه کرد.

کسب کرسی های بیشتر جهانی در اولویت کار فدراسیون اسکواش است

خبر یزد - یزد - رئیس فدراسیون اسکواش می گوید: کسب کرسی های بیشتر در عرصه جهانی از جمله اولویت هاست و برای دستیابی به آن از تمام ظرفیت ها و استعدادهای موجود در کشور استفاده خواهیم کرد.

وزیر ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی یزد بازدید کرد

خبر یزد - یزد - مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از چند پروژه ورزشی در دست ساخت از جمله مجموعه سوارکاری، پیست سرپوشیده دو و میدانی و مجموعه بزرگ ورزشی شهرستان یزد بازدید کرد.

وزیر ورزش و جوانان سالن اسکواش یزد را افتتاح کرد

خبر یزد - یزد - سالن بین المللی اسکواش یزد عصر سه شنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، محمدعلی طالبی استاندار یزد و جمعی از مسئولان و ورزشکاران در مجموعه ورزشی کوثر مرکز استان افتتاح شد.

توزیع عادلانه امکانات ورزشی اولویت وزارت ورزش و جوانان است

خبر یزد - یزد - وزیر ورزش و جوانان گفت: توزیع عادلانه امکانات ورزشی در مناطق مختلف کشور بر حسب نیاز با جلب همکاری بخش های مختلف و همراهی مردم و خیران جزو اولویت مهم این وزارتخانه است.

فضاهای ورزشی کشور 14 برابر گسترش پیدا کرده است

خبر یزد - وزیر ورزش و جوانان تنها راه توسعه و پیشرفت ایران اسلامی را همدلی و وحدت دانست و گفت: فضاهای ورزشی کشور پس از انقلاب 14 برابر گسترش پیدا کرده ...

پاسخ بشار رسن به پیشنهاد استقلال

خبر یزد - درحالی که استقلال برای به خدمت گرفتن بشار رسن اعلام آمادگی کرده بود اما این بازیکن به برانکو اطمینان داد که در پرسپولیس بماند

رویکرد دولت، پیگیری توصیه های رهبری در حوزه جوانان است

خبر یزد - یزد - وزیر ورزش و جوانان گفت: رویکرد اصلی دولت و بخش های مختلف این وزارتخانه، تلاش و پیگیری برای تحقق توصیه های مقام معظم رهبری در حوزه جوانان و اجرایی شدن بیانیه در گام دوم انقلاب اسلامی است.

تهدید پرسپولیس توسط بازیکن جدیدش

خبر یزد - ماریو بودیمیر مهاجم جدید پرسپولیس با این باشگاه به مشکل خورده و در صورت عدم رفع این مشکل احتمال جداییش وجود دارد

سیدجلال حسینی دربی را هم از دست داد؟!!

خبر یزد - به نظر می‌رسد سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیتی که دارد چند هفته‌ای را دور از میادین خواهد بود

نمایندگان بدمینتون یزد آماده رقابت پیکارهای قهرمانی هستند

خبر یزد - یزد - دبیر هیات بدمینتون یزد با اشاره به اینکه دور برگشت مرحله نهایی لیگ برتر این رشته تحت عنوان جام خلیج فارس که روزهای نهم و دهم اسفند ماه جاری در اردکان برگزار می شود، گفت: تیم های استان با آمادگی کامل برای کسب عنوان قهرمانی پیکار می کنند.

تهدید مهاجم گران قیمت استقلال توسط شفر

خبر یزد - مرتضی تبریزی که شاید گران‌قیمت‌ترین و پر سر و صداترین خرید داخلی استقلال بوده در بازی برابر پارس جنوبی تنها دو دقیقه به میدان رفت

داور پیشکسوت فوتبال یزد تجلیل شد

خبریزد- سید حسن حسینی از داوران پیشکسوت فوتبال یزد جمعه شب با حضور رئیس و تعدادی از اعضای هیات فوتبال این استان تجلیل شد.

خبر خوب برای پرسپولیس و بشار رسن

خبر یزد - گویا بشار رسن با مسئولان پرسپولیس به توافقات خوبی رسیده و بزودی قرارداد این بازیکن تمدید می شود

شهردار میبد از دختران نوجوان رشته ورزشی پیرامید دلجویی کرد

خبر یزد - یزد - شهردار میبد به دنبال دیده نشدن فعالیت ورزشی دختران رشته پیرامید مدرسه شاهد رضا صادقی در مراسم جشن زیلو توسط مسئولان امر ، امروز سه شنبه با حضور در میان آنها از دانش آموزان دلجویی کرد.

صعود یزد به نیمه نهایی لیگ دسته یک هندبال ایران

خبر یزد - تیم هندبال پیشگامان یزد به مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک هندبال ایران صعود کرد. به گزارش ایسنا – منطقه یزد، در پایان سه روز رقابت‌های مرحله ...

فوتسال بانوان یزد با آمادگی کامل در مرحله نهایی حضور می یابد

خبریزد- سرپرست تیم فوتسال بانوان ترمه دستجردی یزد می گوید: حضور در لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور هدف اصلی است که به لطف الهی و با حمایت های مردم و مسئولان استان و باشگاه با آمادگی کامل در مرحله نهایی با حریفان رقابت خواهیم کرد.

ملی پوشان یزدی بر ضرورت حمایت مادی و معنوی از ورزشکاران تاکید کردند

خبر یزد - یزد - میزگردی در خصوص مطالبات ورزشکاران ملی پوش و مدال آور یزد در پیکارهای ملی و بین المللی در خبرگزاری جمهوری اسلامی( مرکز یزد) برگزار شد که شرکت کنندگان بر حمایت مادی و معنوی مسئولان و حامیان مالی تاکید کردند.

تیم پیشگامان یزد قهرمان گروه اول هندبال لیگ دسته یک کشور شد

خبر یزد - یزد - تیم پیشگامان یزد در چارچوب مرحله نهایی پیکارهای لیگ دسته یک هندبال باشگاه‌ های کشور، شامگاه دوشنبه در سالن عدالت یزد با نتیجه 28 بر 22 بر تیم ماهشهر خوزستان غلبه کرد و به مقام قهرمانی رسید.

ساير مطالب

پایان مرحله گروهی مسابقات والیبال مردان ایران؛ خاتم در دور حذفی به کاله خورد

افتخارآفرینی نابینایان یزدی در مسابقات شنای کشور

افتخارآفرینی نابینایان یزدی در مسابقات شنای كشور

نخستین المپیاد ورزشی محله‌های میبد آغاز شد

بچه دار شدن محمد بنا در 60 سالگی! + نام فرزندش

چرا مهرداد میناوند پیشنهاد سرپرستی پرسپولیس را نپذیرفت؟

محسن خلیلی سرپرست جدید تیم پرسپولیس

جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز در مهریز برگزار شد

آغاز مرحله یک چهارم نهایی لیگ دسته یک هندبال کشور

کماندار بافقی بر سکوی قهرمانی مسابقات کشوری ایستاد

بازیکنان استقلال را راه ندادند!

اختصاص 20 مدال مسابقات قهرمانی شنای کشور به تیم شنای یزد

چرا استقلال مقابل تراکتورسازی باخت

ورزشی که برای مادیات و پول باشد بی‌فایده است

با این نامه آیاندا پاتوسی اجازه بازی برای استقلال را نخواهد داشت!

اختصاص 20 مدال مسابقات قهرمانی شنای کشور به تیم شنای یزد

امام جمعه یزد: ورزشی که برای مادیات و پول باشد بی‌فایده است

پیکارهای فوتسال بانوان جوانان انتخابی کشور در یزد آغاز شد

انتشار سند جنجالی خرید داریوش شجاعیان! + عکس

خبر درگذشت و تصادف 2 هوادار پرسپولیس پس از بازی با استقلال خوزستان

پشت پرده مجوز ندادن به پاتوسی بازیکن استقلال!!

واکنش باشگاه پرسپولیس به بیانیه استقلال و سپاهان

بیانیه باشگاه استقلال بخاطر صحبت های برانکو علیه این تیم

برد شیرینی کاله در قلب کویر

بشار رسن با این شرایط با پرسپولیس تمدید می کند؟

بینی وریا غفوری شکست؛ وریا به تراکتورسازی نمی رسد؟

منشا خانه پرسپولیسی ها را تحویل داد

میترا فلاحی پور قهرمان مسابقات اتومبیلرانی ایران! عکس

تیم کانوپولو بانوان مازندران، قهرمان کشور شد

میزبانی یزد از مسابقات کانوپولوی قهرمانی کشور/مازندران قهرمان شد

ورزشکاران مدال آور مهریزی و ضرورت حمایت حامیان مالی

میزبانی لیگ دسته اول هندبال کشور به یزد واگذار شد

خبر خوش برای استقلال در جام ملت های آسیا؛ المعز علی مصدوم شد

مسابقات کانوپولو قهرمانی بانوان کشور در یزد آغاز شد

2 تغییر اجباری برای استقلال مقابل تراکتورسازی

بیانیه باشگاه پرسپولیس پس از شکست مقابل فولاد و حوادث پیش از بازی

سومی واترپلوییست‌های نوجوان یزدی در لیگ کشوری

سومی واترپلوییست‌های نوجوان یزدی در لیگ كشوری

از خودگذشتگی ارزشمند برانکو برای حفظ انسجام بازیکنان پرسپولیس

ترفند پرسپولیس برای دریافت پاداش نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان از AFC

آزمون فیفا با حضور تعدادی از داوران فوتبال در یزد برگزار شد

میزبانی پیکارهای هندبال لیگ دسته یک کشور به یزد واگذار شد

پا قدم جادویی سروش رفیعی برای پرسپولیس

کلاس داوری فوتبال درجه یک به ملی در یزد پایان یافت

جایگاه داوران فوتبال ایران در آسیا و جهان نیاز به ارتقا دارد

وحشت بازیکن جدید استقلال: رانندگی ایرانی ها دیوانه کننده است

عدم اجازه ورود به زنان و دختران استقلالی به ورزشگاه! عکس

شکستگی سر مهاجم کروات پرسپولیس در اولین بازی

نظر متفاوت بیرانوند درباره علت رفتن منشا به استقلال

مهاجم جدید استقلال از ایران دیپورت شد

ترکیب پرسپولیس با دو تغییر مقابل پدیده

حجاب را در المپیک ممنوع کنید!

تیم های فوتبال اراک و بندرعباس به نتیجه مساوی تن دادند

ترفند الاهلی عربستان برای به خدمت گرفتن برانکو

مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان یزد آغاز شد

تیم فوتبال شهدای بافق در مقابل رضوانی اصفهان متوقف شد

اولین صحبت های منشا پس از پیوستن به استقلال + شماره پیراهن وی

حضور تیم واترپلو پیشگامان یزد در لیگ برتر زیر 17سال کشور

کلاس آموزش داوری ملی فوتبال ایران به یزد واگذار شد

تیم فوتبال شهدای بافق بر جزایر ساحلی بندرعباس غلبه کرد

توسعه فوتسال بانوان یزد در گرو داشتن لیگ منظم است

تیم شهدای بافق از سپاهان صبای اراک شکست خورد

ستاره عراقی استقلال گم شده است!!

تجربه عجیب دزدیدن بازیکن استقلال و پریدن از ماشین برای نجات جان خود!

افتخارآفرینی یزدی‌ها در لیگ آکروژیم قهرمانی کشور

جشنواره 3 دقیقه با ورزش؛ جشنواره‎ای برای پیوند ورزشکاران و هنرمندان

قهرمانی یزد در مسابقات شطرنج جام فجر ریتد کشور

پیشنهاد کتبی الاهلی عربستان برای برانکو

حریفان تیم فوتبال شهدای بافق در لیگ نوجوانان کشور مشخص شدند

مسابقات فوتبال نونهالان کشور در بافق آغاز شد

تیم رضوانی اصفهان، انتظام زاهدان را شکست داد

گادوین منشا در یک قدمی پیوستن به استقلال

سوتی عجیب استقلال؛ آیاندا پاتوسی اجازه بازی برای آبی پوشان را ندارد

همگانی کردن ورزش از دستاوردهای نظام است

معاون وزیر ورزش:‌ کارنامه ورزشی ایران اسلامی با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست

مسیر سخت پرسپولیس تا فینال جام حذفی

واکنش برانکو به پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی ایران

بمب جدید استقلالی ها به تهران رسید! عکس

4 سال محرومیت کشتی گیر کشورمان بخاطر دوپینگ

پیشگامان نائب قهرمان لیگ برتر واترپلوی زیر 14 سال کشور

تجهیز 40 خانه ورزش روستای در یزد

تلاش وزارت ورزش نگاه متوازن به توزیع اعتبارات است

افتتاح چند طرح ورزشی استان به حضور معاون وزیر

پایان دور مقدماتی لیگ دسته یک هندبال با برد پیشگامان

رشد 32 برابری توسعه زیرساخت‌های ورزشی کشور

افتتاح چند طرح با حضور معاون وزیر ورزش در یزد

پایان دور مقدماتی لیگ دسته یك هندبال با برد پیشگامان

میزبانی لیگ برتر بدمینتون کشور به اردکان واگذار شد

مربیان فوتبال برای موفقیت به دانش روز مجهز شوند

تیم هندبال پیشگامان یزد بر میناب غلبه کرد

پیکارهای ورزش کراس فیت انتخابی کشور در یزد آغاز شد

جشنواره کشتی خردسالان استان یزد آغاز شد

حریفان تیم فوتبال یزد در لیگ امیدهای کشور مشخص شدند

قطعی شدن حضور بازیکن 10 میلیاردی در استقلال؟

پیغام علیرضا بیرانوند برای هواداران پرسپولیس درباره جدایی اش

AFC پرسپولیس را نقره داغ کرد؛ جریمه مالی و محرومیت تماشاگرانش!

نام بازیکن جدید استقلال لو رفت؛ آیاندا پاتوسی!

بافق، میزبان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان کشور

دولت از بخش خصوصی برای تشکیل باشگاه های ورزشی حمایت می کند

با اعضای جدید هیات مدیره استقلال و سوابق آنها آشنا شوید

تیم والیبال بانوان ترمه دستجردی یزد، سپاهان را شکست داد.

تیم والیبال بانوان قم، ورامین را شکست داد

اعتبارات ورزش یزد در چهار سال گذشته، 10 برابر شد

40 برنامه ورزشی سالگرد انقلاب در ابرکوه برگزارمی شود

تیم والیبال شهداب یزد از شهرداری قزوین شکست خورد

سهم 53 میلیاردی باشگاه‌های ورزشی از گردش مالی استان

ورزش یزد پرافتخار در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب

افتتاح 16 طرح ورزشی یزد در ایام الله دهه فجر

برانکو مجبور است مثل سرمربی بارسلونا عمل کند

پاسخ منفی برانکو به بازیکن دوپینگی برای بازگشت به پرسپولیس

ورزش عامل تندرستی، نشاط و شادابی اجتماعی است

ورزشگاه تختی بافق ساماندهی شد

باخت خاتم اردکان مقابل شهرداری گنبد

6 بدمینتون باز یزدی به اردوی استعدادیابی کشور دعوت شدند

پیکارهای والیبال بانوان جام باشگاه های ایران در یزد آغاز شد

باخت خاتم اردكان مقابل شهرداری گنبد

6 بدمینتون باز یزدی به اردوی استعدادیابی کشور دعوت شدند

40 خانه ورزش روستایی در یزد افتتاح می‌شود

بزرگترین خانه اسکواش جنوب‌شرق کشور در یزد افتتاح می‌شود

آموزش‌های ورزشی به سمت پادگان‌های یزد هدایت می‌شود

سه یزدی به اردوی تیم ملی فوتوالی جوانان دعوت شدند

تصمیم عجیب برانکو درباره بازیکنی که خیلی او را میخواست!

بدمینتون باز یزدی در اردوی پیکارهای بین المللی فجر شرکت کرد

2 بانوی یزدی به جشنواره مربیان فوتبال پایه کشور دعوت شدند

رقابت 270 تنیس‌باز آموزشگاه‌های استان در مهریز

نوجوان یزدی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال دعوت شد

سوژه شدن حرکت ماتریکسی ورزشکار زن ایرانی! عکس

مصاف خارج از خانه‌ی والیبال خاتم اردکان با شهرداری گنبد

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی دانش آموزان یزد برگزار شد

برنامه جهنمی و سخت پرسپولیس در نیم فصل دوم

کاوه رضایی بخاطر شرایط همسرش و فوت پدرش به استقلال می آید؟

دردسر بزرگ برای استقلال: همسر بازیکن جدید اسرائیلی است!!

تلاش مخفیانه برای زدن زیرآب کریم باقری پیش برانکو!

اقدام ارزشمند منشا بخاطر هواداران پرسپولیس؛ 50درصد طلب خود را بخشید

2 خرید خارجی استقلال مشخص شدند؛ ستاره ها وارد می شوند

با اسماعیل گونکالوس مهاجم جدید استقلال آشنا شوید

بمب استقلال: بازگشت کاوه رضایی به صورت قرضی!

حذف غیرمنتظره سرنا ویلیامز از تنیس اوپن استرالیا

برد خاتم اردکان مقابل شهروند اراک در ایستگاه بیستم لیگ برتر

سرمربی تیم: اراده هندبالیست‏های پیشگامانی برای لیگ برتری شدن غرورآفرین است‎

30 برنامه به مناسبت سالگرد انقلاب در مهریز پیش بینی شد

تیم والیبال مقاومت تهران، میلادن ور رامسر را شکست داد

عضو هیات فوتبال یزد ناظر لیگ دسته اول کشور شد

برگزاری دوره مربیگری فوتبال ایران به یزد واگذار شد

سرانه ورزشی مهریز افزایش می‌یابد

سه هندبالیست خردسال بافق به اردوی تیم ملی دعوت شدند

میزبانی پیکارهای فوتبال نونهالان کشور به یزد واگذار شد

فرهاد مجیدی برنامه ای ویژه برای مرتضی تبریزی دارد

14 باشگاه ورزشی در مهریز مجوز فعالیت گرفتند

دور برگشت لیگ فوتسال بانوان کشور به یزد واگذار شد