آخرین اخبار

سياسي

جمع‌آوری 28 معتاد متجاهر در یزد

یزد آنلاین - یزد - فرمانده انتظامی شهرستان یزد از اجرای طرح های پاکسازی و جمع آوری 28 معتاد متجاهر در هفته گذشته خبر داد.

توقیف 83 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در آذرماه در بافق

یزد آنلاین - یزد ـ فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: مأموران پلیس راهور شهرستان بافق در 20 روز اول آذرماه، 83 دستگاه وسیله نقلیه متخلف اعم ازخودرو و موتورسیکلت را توقیف کردند.

پایانه ویژه صادرات کاشی و سرامیک در میبد ایجاد می‌شود

یزد آنلاین - یزد- نشست اعضای کارگروه توسعه صادرات استان یزد امروز دو مصوبه داشت؛ یکی احداث پایانه ویژه صادرات کاشی و سرامیک در شهرستان میبد و دیگری انجام تشریفات اداری صادرکنندگان نمونه، خارج از نوبت.

نظارت بر کالاهای صادراتی استان یزد بیشتر می شود

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان یزد با تاکید بر گسترش نظارت ها بر روند تولید و کیفیت کالاها گفت: نظارت بر کالاهای صادراتی استان بیشتر می شود.

دستگاه‌های نظارتی از صادرات محصولات بی‌ کیفیت جلوگیری کنند

یزد آنلاین - یزد- معاون اقتصادی حراست کل استان یزد با اشاره به تلاش سودجویان برای صادرات محصولات بی‌کیفیت گفت: دستگاه‌های نظارتی با نظارت و بررسی‌های بیشتر از صادرات محصولات بی‌کیفیت جلوگیری کنند.

80 درصد بازار صادرات یزد مربوط به عراق و افغانستان است

یزد آنلاین - یزد- رئیس اتحادیه صادرکنندگان و و اردکنندگان استان یزد با اشاره به وضعیت بازارهای صادراتی استان گفت: در حال حاضر 80 درصد صادرات این استان مربوط به کشورهای عراق و افغانستان است.

افزایش 11 درصدی صادرات یزد/آبانماه ضعیف‌ترین ماه صادراتی استان

یزد آنلاین - یزد- مدیرکل گمرک استان یزد با بیان اینکه این گمرک دهمین گمرک صادراتی کشور است، گفت: در هشت ماهه نخست سال جاری، صادرات استان از نظر ارزش 11 و از نظر وزن هفت درصد رشد یافته است.

عضو فقهای شورای نگهبان: مردم پلیس را مدافع خود و کشور می دانند

یزد آنلاین - یزد - عضو فقهای شورای نگهبان قانون اساسی در نشست اخوت فرماندهان، معاونان و رئیسان پلیس تخصصی استان یزد گفت: مردم دوستدار نیروی انتظامی هستند و آنها را مدافع خود و کشور می دانند.

عملکرد جزیره ای از اثرگذاری اقدامات فرهنگی می‌کاهد

یزد آنلاین - یزد ـ معاون فرهنگی دادگستری استان یزد با اشاره به اقدامات فرهنگی که در یزد در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شده است،‌ گفت: عملکرد جزیره‌ای دستگاه‌ها از اثرگذاری این اقدامات می‌کاهد.

کاهش 100 نفری تلفات جاده‌ای یزد از سال 90 تا 95

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به اینکه کاهش تلفات جاده‌ای در استان یزد روند رو به بهبودی دارد، گفت: از سال 90 تا 95، آمار تلفات جاده‌ای کاهش 100 نفری داشته است.

موتورسواری در یزد به یک معضل اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده است

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به مشکلاتی که موتورسواران در معابر و خیابان‌های یزد ایجاد کرده‌اند، گفت: موتورسواری در یزد به یک معضل اجتماعی و فرهنگی تبدیل شده است.

آقای قوچانی به شعور مخاطبان توهین نکنید!

یزدانلاین- در نقد مصاحبه امروز محمد قوچانی با روزنامه آرمان نقدی تحت عنوان"آقای قوچانی به شعور مخاطبان توهین نکنید!" دریافت شده است که قابل تامل می نماید . آریا آن را منتشر می کند و طبعا آمادگی نشر پاسخ آن را نیز دارد.

100 فرزند بدون حامی در یزد چشم به راه حمایت‌های مردم هستند

یزد آنلاین - یزد- مدیرکل کمیته امداد استان یزد با اشاره به اجرای طرح های مختلف برای حمایت از ایتام و نیازمندان گفت: در حال حاضر 100 فرزند بدون حامی در یزد چشم به راه حمایت های مردم هستند.

یزد میزبان 5 استان در جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد از برگزاری مرحله منطقه‌ای بیستمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به میزبانی یزد خبر داد.

قصه‌گویی ابزار مهم برای تقویت هویت ملی/توجه ویژه به قصه‌های قرآنی

یزد آنلاین - یزد ـ معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه قصه‌گویی یکی از فعالیت‌های اصلی کانون است، گفت: قصه‌گویی ابزاری ارزشمند در راستای تقویت هویت دینی و ملی است.

یزد؛ یک گام تا برخورداری کامل از گاز

یزد آنلاین - مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: با گازرسانی به آخرین شهر در استان یزد تا پایان هفته جاری، همه مردم این شهر از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

حزب‌بازی مانع تحقق اهداف دینی در نظام اسلامی است

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با تاکید بر حفظ ارزش‌های اسلامی در نظامی که با عنوان اسلام مزین است، گفت: حزب‌بازی مانع تحقق اهداف دینی در نظام اسلامی است.

تولد یک نوزاد در خودرو

یزد آنلاین - یزد ـ مادر بارداری که برای زایمان از اردکان عازم بیمارستان شهید صدوقی یزد بود، در مسیر زایمان کرد و کودک خود را در خودرو به دنیا آورد.

رزمنده مدافع حرم: با مدیریت مقام معظم رهبری و تلاش رزمندگان داعش نابود شد

یزد آنلاین - یزد - یکی از رزمندگان مدافع حرم گفت: با مدیریت رهبر معظم انقلاب و تلاش رزمندگان اسلام در نبرد با تکفیرهای جنایتکار و فرماندهی بسیار عالی سردار قاسم سلیمانی به فضل خداوند متعال بساط گروهک تروریستی داعش در منطقه برچیده شد.

بانک اطلاعاتی اتباع خارجی در اختیار شهرداری‌های یزد قرار می‌گیرد

یزد آنلاین - یزد ـ پنجمین جلسه شورای شهرستان یزد موضوع اتباع بیگانه مورد بررسی قرار گرفت و یکی از مصوبات این جلسه، قرار گرفتن بانک اطلاعاتی به‌روز اتباع خارجی در اختیار شهرداری‌های شهرستان یزد بود.

دشمن برای ایجاد تفرقه در جامعه اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد

یزد آنلاین - یزد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش برای ایجاد تفرقه و وارد کردن آسیب به نظام اسلامی هستند، گفت: دشمن در این مسیر اصلاح‌طلب و اصولگرا نمی‌شناسد.

امام جمعه یزد: پیشرفت کشور در گرو همکاری تمام دلسوزان نظام است

یزد آنلاین - یزد - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: پیشرفت همه جانبه کشور و رفاه مردم در جامعه اسلامی در گرو همدلی و همکاری تمام دلسوزان نظام با هر سلیقه و گرایشی است.

انتظار از دانشگاه‌ها متناسب با اختیارات و امکانات آنها نیست

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: انتظار از دانشگاه‌ها متناسب با اختیارات و امکانات آنها نیست و اراده‌ای در کشور وجود ندارد که درک کند، دانشگاه بهترین مکان برای پاسخ به نیازهای جامعه است.

کیفیت تحصیلی در دوره کارشناسی دچار افت شده است

یزد آنلاین - یزد ـ معاون پژوهش و فناوری دانشگا یزد گفت: کیفیت تحصیلی در دوره‌های کارشناسی به دلیل توجه جدی‌تر دانشگاه‌ها به تحصیلات تکمیلی، دچار افت شده است.

آغاز طرح امدادونجات زمستانه در یزد/13 پایگاه هلال احمر در جاده‌ها

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس جمعیت هلال احمر استان یزد از آغاز طرح امداد و نجات زمستانه در جاده‌های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: 13 پایگاه ثابت، سیار و موقت در محورهای استان مستقر شده است.

یزد پیشتاز تخلفات ساختمانی در کشور/عزم جدی برای برخورد با متخلفان

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه شهر یزد در انجام تخلفات ساختمانی در سطح کشور پیشتاز است، گفت: در برخورد با تخلفات ساختمانی جدی هستیم.

زایمان اضطراری یک نوزاد در خودرو

یزد آنلاین - یزد ـ مادر بارداری که برای زایمان از اردکان عازم بیمارستان شهید صدوقی یزد بود، در مسیر زایمان کرد و کودک خود را در خودرو به دنیا آورد.

مشکل اشتغال و تولید تا مردمی نشدن اقتصاد کشور به قوت خود باقی است

یزد آنلاین - یزد- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با تاکید بر لزوم اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی گفت: تا اقتصاد کشور مردمی نشود مشکل اشتغال و تولید به قوت خود باقی است.

دستور راه‌اندازی پلیس گردشگر در یزد باید از ناجا صادر شود

یزد آنلاین - یزد ـ فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به تاکید اعضای شورای شهر یزد برای راه اندازی پلیس گردشگر گفت: امکان اجرای این امر به طور مستقل در یزد نیست و دستور آن باید از ناجا صادر شود.

ضرورت توجه جدی به امنیت گردشگر در یزد/ایجاد شعبه جرائم گردشگری

یزد آنلاین - یزد - کمیسیون میراث فرهنگی، گردشگری و روابط بین‌المللی شورای شهر یزد با تشکیل جلسه‌ای با حضور فرمانده انتظامی استان یزد، مباحثی ازجمله امنیت گردشگران و ایجاد شعبه جرائم گردشگری را بررسی کرد.

اجاره‌نشینی 29درصد خانوارهای شهری یزد/صرف 31درصد درآمدهابرای مسکن

یزد آنلاین - یزد ـ رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد گفت: بر اساس آمارهای منتشر شده از سرشماری نفوس و مسکن سال 95، حدود 29 درصد خانوارهای شهری یزد اجاره‌نشین هستند.

کشف 375 کیلوگرم موادمخدر در یزد

یزد آنلاین - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف 375 کیلوگرم تریاک و حشیش و دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این استان خبر داد.

نیاز به 4 میلیارد دیگر برای راه‌اندازی مرکز فرهنگی دفاع مقدس یزد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد گفت: برای راه‌اندازی کامل و تجهیز مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان یزد به 4 میلیارد تومان دیگر نیاز است.

تلاش برای درمان بحران منابع آب یزد/تعادل‌بخشی تنها راه باقیمانده

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد با اشاره به افت شدید سطح منابع آب استان یزد گفت: برای درمان وخامت حال منابع آب استان تلاش خواهیم کرد و امیدواریم پنج ساله به نتایج مثبتی برسیم.

موضوع پژوهش در اوقاف مغفول مانده است

یزد آنلاین - یزد ـ معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اهمیت پژوهش در بخش‌های مختلف اوقاف گفت: این مهم سال‌هاست که مغفول مانده است.

فعالیت 118 مؤسسه قرآنی مجوزدار در یزد

یزد آنلاین - یزد ـ مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات قرآنی استان یزد از فعالیت 118 مؤسسه قرآنی مجوزدار در این استان خبر داد.

لزوم تشکیل اتاق فکر مدیریت مسائل حوزه آب توسط رسانه‌ها و نخبگان

یزد آنلاین - یزد ـ‌معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: ضرورت تشکیل تاق فکر متشکل از رسانه‌های استان، کارشناسان و نخبگان فرهنگی و اجتماعی برای مدیریت مسائل حوزه آب احساس می‌شود.

مراسم «جنگلانه» در مهریز برگزار شد

یزد آنلاین - یزد ـ مراسم جنگلانه با گردهمایی سازمان‌های مردم نهاد و مسئولان حوزه منابع طبیعی در شهرستان مهریز برگزار شد.

اخبار خواندنی

توسعه صنایع تبدیلی کشاورزی در روستاهای استان یزد حمایت می‌شود

آزادی و حقوق شهروندی محور مناظره زیباکلام و قدیری ابیانه در یزد

با حضور استاندار یزد مراسم روز دانشجو در دانشگاه یزد برگزار شد

شکست اصلاح طلبان در انتخابات آینده و ظهور احمدی نژادی دیگر

اعضای هیئت ووشو استان یزد معرفی شدند

عبور جامعه روحانیت از اصولگرایان؟/جامعه روحانیت فراجناحی شد

منافع چندگانه سرمایه‌گذاری در موقوفات برای سرمایه‌گذار و مردم

دستگاه‌های متولی از تداوم ساخت‌وساز غیرمجاز در یزد جلوگیری کنند

لزوم روزآمد و کارآمد شدن روش‌های مدیریتی با تغییر شرایط حاکم بر جامعه

استاندار یزد خواستار ارتقا سطح حفاظتی منطقه شیرکوه شد

امام جمعه یزد: آمریکا به دنبال ایجاد تنش و درگیری مجدد در منطقه است

استاندار یزد با اقشار مختلف مردم دیدار و گفتگو کرد

کاشت مکانیزه گندم در 5100 هکتار از اراضی خاتم

استاندار یزد به‌منظور حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس به تهران سفر کرد

انتقام به جای انتقاد در رسانه نا امیدی را در جامعه حاکم می‌کند

نمایشگاه‌های قایق‌های کاغذی و گل‌های کاغذی در یزد افتتاح می شود

دوره آموزشی «کتابخانه کودک تفکر» ویژه کتابداران استان یزد آغاز شد

دوران پسا داعش، سرنوشت‌ساز است

دکتر امیر محبیان: نهاد قدرت به نیت اصلاح‌طلبان مشکوک است/ قالیباف بیشتر مدیر اجرایی است تا نظامی

شرایط پردیس مهریز به دانشجویان تحمیل نشده است/رعایت انصاف در نقد

فرماندار یزد: نتایج فعالیت های پژوهشی در آموزش و پرورش اجرایی شود

یک مسوول: رعایت دقیق مقررات ضامن سلامت نظام اجرایی است

رنج کارگران از نبود تشکل کارگری/پیگیری اصلاح حوزه انتخابیه مهریز

اعتبارات دولتی پاسخگوی نیازهای آموزش و پرورش یزد نیست

لزوم تولید محتوای مناسب در فضای مجازی متناسب با نوجوانان

اولویت واگذاری پهنه های اشتغالی به فارغ التحصیلان بخش کشاورزی است

دستگاه‌ها در پاسخگویی به طرح‌ها و استعلامات سریع‌تر عمل کنند

مشارکت مردم لازمه موفقیت در حوزه مبارزه با مواد مخدر است

مشارکت مردم لازمه موفقیت در حوزه مبارزه با موارد مخدر است

اشتغال پایدار روستایی درگرو توسعه فرهنگ كارآفرینی است

دستگاه‌های اجرایی استان یزد طرح‌ها را معطل استعلام نگذارند

طبخ بزرگترین نذری جهان اسلام در حسینیه ایران

انجمن صنایع مهریز کمک‌یار مسئولان برای رفع مشکلات صنعتگران باشد

موضوع آزادراه مهریز باید در قالب یک پروژه ملی پیگیری شود

عریضه‌نویس حاشیه ساز در یزد دستگیر شد

همدلی مسئولان عامل تسریع در خدمت رسانی به مردم است

بحث آزادراه مهریز باید در قالب یک پروژه ملی پیگیری شود

شورای حفاظت از اراضی دولتی در تفت فعال شد/مقابله با کوه‌خواری

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت معرفی بیش از پیش ماهیت انقلاب اسلامی به جهانیان

امام جمعه بهاباد: بسیاری از کشورها با تصمیم ترامپ مخالفت کردند

اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی توطئه جدید آمریکاست

امام جمعه موقت میبد: اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نشانه عجز دشمن است

نقدهای انجام شده در مورد پردیس مهریز دانشگاه یزد منصفانه نیست

امام جمعه ندوشن: توطئه رئیس جمهوری آمریکا محکوم به شکست است

امام جمعه تفت: هدف نظام اسلامی ترویج حیات معنوی در جامعه است

نامگذاری یک چهارم نوزادان پسر در استان یزد با نام و القاب پیامبر

مردم یزد یاوه‌گویی‌های ترامپ را محکوم کردند

امام جمعه هرات:تصمیم ترامپ حرکتی سخیف و نشان از ناتوانی استکبار است

حکام ریاض معضل جهان اسلام/اهداف شورای انقلاب فرهنگی محقق نشد

امام جمعه مهریز: اقدام اخیر ترامپ ناشی از شکست های آمریکا در منطقه است

دانشگاه‌ها دانشجویان ماهر و کارآمد تربیت کنند/ترامپ درپی تنش‌زایی

راهپیمایی ضد آمریکایی- ضد صهیونیستی در استان یزد برگزار شد

امام جمعه یزد: وحدت امت اسلام توطئه های محور آمریکایی ، صهیونیستی را خنثی می کند

پروژه دانشگاه امام صادق (ع) مهریز هرچه سریع‌تر تعیین تکلیف شود

امام جمعه ابرکوه: امت اسلامی با اتحاد و انسجام از قدس حمایت می کنند

بزرگترین نذری جهان اسلام در حسینیه ایران توزیع شد

اختلاسی در زمینه دانشگاه امام صادق (ع) مهریز صورت نگرفته است

استاندار یزد نیم‌نگاهی به صنایع شهرستان مهریز داشته باشد

تصادف پژو و کامیون در اردکان 5 کشته بر جای گذاشت

چرخش حول محور ولایت و حفظ وحدت رمز ناکامی دشمنان

چرخش حول محور ولایت و حفظ وحدت رمز ناکامی دشمنان

معاون استاندار یزد با پیشکسوت فرهنگی و فعال تاریخ شفاهی در حوزه دانش و فرهنگ یزد دیدار کرد

استاندار یزد: همدلی مسئولان عامل تسریع در خدمت رسانی به مردم است

امام جمعه ابرکوه:16 آذر فرصتی برای تبیین ارزش های ایثار و تقویت روحیه ولایت پذیری است

استاندار یزد: جنبش دانشجویی ایران، زنده‌ ترین و پویاترین جنبش‌هاست

زمانی قمی: جنبش دانشجویی ایران از زنده‌ترین و پویاترین جنبش‌هاست

راهییمایی ضد آمریکایی مردم استان یزد در 30 محل برگزار می شود

آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 160 تختخوابی شادروان «مسعود فرزان»

فضای مجازی گویای فضای حقیقی جامعه است

امام جمعه مهریز: دانشجویان دولت و نظام را برای خدمت به مردم کمک کنند

دانشجویان، حاملان پیام انقلاب و تضمین‌کنندگان پویایی و تحرک انقلابی

مدیران استان با تلاش مضاعف، مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند

اختصاص تسهیلات کم‌بهره به کارآفرینان، رویکرد دولت برای اشتغال فراگیر در روستاهاست

نخستین دهیار زن در شهرستان مهریز انتخاب شد

پیش‌دبستانی خیرساز یزد به نام حضرت جوادالائمه (ع) نامگذاری شد

مشارکت خیران در مدرسه سازی از شاخص‌های علمی استان یزد است

بخشداران و فرمانداران استان یزد باید از نظر علمی تقویت شوند

تقویت علمی فرمانداران و بخشداران در دستور کار قرار گیرد

استاندار یزد: فضای مجازی بازنمودی از فضای حقیقی جامعه است

امام جمعه یزد: استفاده از فضای مجازی اجتناب ناپذیر است؛ فرهنگ استفاده از آن تقویت شود

استاندار یزد: فضای مجازی بازنمودی از فضای حقیقی جامعه است

«توهین» حجم اعظم پرونده‌های دادگستری ابرکوه

رانت و سیاسی‌کاری، مدیران شایسته را به حاشیه کشانده است

رتبه دوم دادگستری یزد در ارسال ابلاغ الکترونیک

امام جمعه ابرکوه:سفر مسئولان به شهرستان ها عامل اعتماد مردم به نظام است

استاندار یزد در سفری کاری و یک‌روزه به پایتخت رفت

694 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه امید رسید

حفظ جزء 30 قران کریم، مجازات جایگزین حبس در مهریز

حکم مدیرکلی سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد صادر شد

سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد منصوب شد

پیش بینی هزار و500 برنامه به مناسبت حماسه های 9 و 12 دی در استان یزد

649 اثر به دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه امید رسید

استاندار یزد با عموم مردم استان دیدار و گفتگو کرد

استقبال هنرمندان از جشنواره فراتر از انتظار بود

برگزاری جشنواره امید فرهنگسازی برای رشد آگاهی مردم است

649 اثر ب دبیرخانه جشنواره ملی فیلم کوتاه امید رسید

عدالت طلبی قوه قضاییه، این دستگاه را در معرض تزویر و تهدید قرار داده است

استاندار یزد: دولت نهایت توجه را به روستاها دارد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد منصوب شد

مدارس خیرساز از کیفیت بالایی برخوردار است

فرماندار یزد: سازمان‌های مردم نهاد نقش مؤثری در توسعه سیاسی و اجتماعی جامعه دارند

مسابقات هندبال خردسالان منطقه 6 کشور در یزد برگزار می شود

نظر کارشناسی روحانیون در برگزاری تعزیه ها مورد استفاده قرار گیرد

انتصاب سرپرست معاونت امور عمرانی و مدیرکل سیاسی استانداری یزد

فرماندار اردکان: نهضت پرسشگری باید از دانشجویان آغاز شود

سرپرست دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد منصوب شد

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد منصوب شد

رئیس شورای شهرستان اردکان خواستار توجه به روستاهای بدون دهیاری و شورا شد

استاندار یزد: دولتی‌ها آیین‌نامه‌های معمول را به رخ بخش خصوصی نکشند

دولت نهایت توجه را به روستاها دارد

مراسم اختتامیه مسابقات بین‌المللی سازه‌های کنسروی برگزار شد

دولتی‌ها آیین‌نامه‌های معمول را به رخ بخش خصوصی نکشند

راه‌اندازی مرکز نانوتکنولوژی پزشکی بافت در پژوهشکده تولیدمثل یزد

3هزار تخته پتو و چادر به همراه وسایل گرمایشی به کرمان ارسال شد

کاهش نرخ بیکاری را با سرمایه‌گذاری‌های جدید دنبال می‌کنیم

جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به گفتگو نیاز دارد

ایجاد شغل در روستاها تنها راهکار توقف مهاجرت روستاییان است

2200 تن به از باغ‌های شهرستان خاتم برداشت شد

تازه‌ترین اخبار از ساخت چهارمین ناوشکن تمام ایرانی

امام جمعه موقت یزد: مقام معظم رهبری و قانون اساسی دو معیار اصلی وحدت کشور است

شورای نگهبان در تصویب قوانین به مصلحت افراد عمل نمی کند

3 دستگاه کامیون حامل چادر و پتو برای زلزله زدگان کرمان ارسال شد

کار خلاف قانون در مهریز انجام نخواهد شد/طرح جامع ملاک عمل شهرداری

سرمایه گذار درگیر چرخه پیچیده اداری نشود/تمرکز بر کار تحصیلکردگان

رصد 700 ردیف تعرفه کالایی در زمینه واردات/نوسازی صنایع ضروری است

امنیت و عدالت در جامعه باشد، تا بتوان از صلح صحبت کرد

بهره‎‎برداری از پایگاه بسیج خواهران حضرت معصومه(س) در مهریز

نوزدهمین مانور «زلزله و ایمنی» در مدارس یزد برگزار شد

رفع مشکل بیکاری و رونق تولید تعطیلی ندارد

حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران رکن تحقق اقتصاد مقاومتی است

شناسایی 50هزار معلول در یزد/مناسب‌سازی معابرمهمترین دغدغه معلولان

لزوم برخورد با پیمانکاران فرمایشی پروژه‌های عمرانی

طرح‌های جدید در چادرملو اجرایی می‌شود/انجام مطالعات اکتشافی D19

شناسایی و دستگیری باند جاعلین اسناد قضایی و دولتی در یزد

رانندگی بدون گواهینامه موضوع 21 درصد پرونده‌های کیفری دادگستری یزد

مهدویت نباید به خرافه آلوده شود/لزوم تولید محتوا در فضای مجازی

بیست و سومین یادواره همکلاسی آسمانی در یزد برگزار می‌شود

هشدار نسبت به مصرف بی‌رویه کودهای شیمیایی در 10 سال اخیر

پیوست سلامت برای تمام واحدهای صنعتی کشور مشخص شود

تنها 4 هزار واحد صنعتی کشور مجهز به سیستم تصفیه‌خانه هستند

21 درصد پرونده‌های کیفری یزد مربوط به رانندگی بدون گواهینامه است

همه پاکبانان، عزیز مردم و مسئولین هستند

راه‌اندازی ایستگاه‌ سیار درخواست کارت ملی/صدور360هزار کارت در یزد

کشف میلیاردی کالای قاچاق در یزد

صنعتگران از امنیت سرمایه‌گذاری به عنوان فرصت طلایی استفاده کنند

سرپرست بخشداری زارچ منصوب شد

ساخت نمایشگاه بین‌المللی استان سرعت می‌گیرد

استاندار یزد، تسریع در بهره برداری معدن سرب و روی بهادران مهریز را خواستار شد

اجرای موسیقی زنده «از عشق بگو» به نفع زلزله‌زدگان غرب کشور

همکاری مشترک تیم‌های پژوهشی دانشگاه یزد با دانشگاه برلین آلمان