آخرین اخبار

سياسي

برای چندمین بار پیاپی، دانش آموزان استان بر قله كنكور سراسری كشور ایستادند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: كسب این موفقیت هدیه ایست گرانبها به همه فرهنگیان استان كه قطعا می كوشند تا دانش آموزان در كنار تعالی و ترقی در حوزه علوم درسی، افرادی سودمند، مسئولیت پذیر، متعهد، با عزت نفس و مردم مدار و آشنا به كار تیمی و پایبند به اصول مشاركت مدنی و اجتماعی تربیت شوند و از این راه آینده استان و كشور را تضمین كرده و آوازه افتخار آفرینی های مردم این دیار را، بیش از پیش در سراسر جهان طنین انداز كنند.

وزیر سابق اطلاعات: صحبت های ترامپ علیه ایران عقبه قوی دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - وزیرسابق اطلاعات گفت: صحبت های سخیف رئیس جهوری آمریکا علیه ایران دارای عقبه قوی برنامه ریزی شده و از اتاق فکر آنها بیرون آمده است و نباید نسبت به دشمنان غافل بود.

فرهنگ مصرف بهینه سوخت در جامعه باید نهادینه شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: پرهیز از سفرهای غیر ضروری درون و برون شهری توسط خودرو از سوی شهروندان ، یكی دیگر از موارد مهمی است كه میتواند نقش اساسی در كاهش مصرف سوخت و فراورده های نفتی در استان و كشور داشته باشد.

استاندار یزد بخشدار مركزی بافق را منصوب كرد

یزد آنلاین - استاندار یزد با اشاره به تفویض اختیار وزیر كشور به استانداران جهت انتصاب بخشداران، داود پور امینی را به عنوان بخشدار مركزی بافق منصوب كرد.

معاون استانداری یزد: تقویت سرمایه‌های اجتماعی، دستیابی به اهداف را آسان می سازد

یزد آنلاین - یزد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد گفت: با بهره‌گیری از سرمایه‌های اجتماعی، خرد جمعی و همفکری تحقق اهداف و برنامه های دولت آسان می شود.

اعتماد خوبی بین مردم استان وجود دارد

یزد آنلاین - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در دیدار با شهردار یزد ضمن تبریك انتخاب جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد، سابقه درخشان و تجربه بالای وی در مدیریت شهری را نقطه قوت و امید بخشی برای آینده شهر یزد دانست.

راهکار حفظ جمعیت روستاها توسعه و ایجاد اشتغال پایدار است

یزد آنلاین - یزد-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد با اشاره به ابلاغ قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری گفت: راهکار حفظ جمعیت روستاها توسعه و ایجاد اشتغال پایدار است.

مردم قاطعانه در حمایت از ارزش های انقلاب و دستاوردهای ایران اسلامی ایستاده اند

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان خاتم با بیان اینکه رمز پیروزی ملت ایران در برابر تهدیدهای دشمنان خارجی و داخلی اتحاد و همدلی است، گفت: وحدت بین مردم و مسوولان نظام بهترین پدافند غیرعامل است.

نماینده مهریز: طرح های اولویت دار برای جذب بودجه به استان ارائه شود

یزد آنلاین - نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های اجرایی باید طرح های اولویت دار و مهم را جهت جذب بودجه سال 1397به مرکز استان ارائه کنند.

معرفی شهردار جدید بهاباد از توابع استان یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا- « محمدمهدی خانی زاده بهابادی» با حضور محمود شاکری شمسی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد به عنوان شهردار جدید بهاباد معرفی شد.

واکنش ها به حکم تعلیق سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - انتشار رای دیوان عدالت اداری مبنی بر تعلیق موقت عضویت سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد بازتاب زیادی در رسانه های مختلف داخلی و بین المللی داشته است.

جهاددانشگاهی ماهیتاً توسعه‌گراست

یزد آنلاین - 800x600 معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی كشور این نهاد انقلابی را ماهیتاً یك مجموعه توسعه‌گرا ...

تابش، راه اندازی پژوهشگاه استاندارد در استان یزد را خواستار شد

یزد آنلاین - یزد – ایرنا - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی و نماینده اردکان با بیان لزوم راه اندازی پژوهشگاه منطقه ای استاندارد در یزد گفت: این پژوهشگاه پل ارتباطی بین مراکز تولیدی و علمی استان و بخشی از مرجع پژوهشی و تحقیقاتی نظام استانداردسازی کشور است.

برند و سبک عزاداری یزدی ها، باید حفظ و تقویت شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: یکی از بزرگترین غفلتهای ما در ارتباط با هیئتهای عزاداری، محدود نمودن آنها در ایام خاص، به ویژه در 13 روز ابتدایی ماه محرم است در صورتیکه باید به بهترین نحو و در نهایت بهره وری از این فرصت وسیع و سرمایه ارزشمند که هم در قالب فضا و امکانات حسینیه ها و تکایا و هم در ارتباط با سرمایه های انسانی و اجتماعی محلات و هیئتها مطرح است، استفاده کنیم و از این مسیر، تحول و پویایی و پیشرفت و تعالی را به جامعه شیفته و عاشق مکتب اباعبدالله(ع) ارائه نماییم.

تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری امن، سالم و پرشکوه نهضت اربعین حسینی اندیشیده شود

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: امسال در حوزه ساماندهی ایاب و ذهاب زائرین اقدامات خوبی صورت گرفته و نیروی انتظامی نیز هم در بحث نظارت بر کیفیت و ایمنی اتوبوسها و هم نظارت بر سلامت و مهارت رانندگان اقدامات موثری انجام داده که جای تقدیر است و موجب افزایش ضریب ایمنی و امنیت خاطر در این سفرها خواهد شد.

یزد باید پیشتاز در رعایت حقوق شهروندی باشد / دستگاه هایی که عملکرد ضعیف دارند به مردم معرفی می‌شوند

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در ستاد صیانت از حقوق شهروندی، وجوه نقض حقوق شهروندی را متفاوت دانست و افزود: یکی از وجوه نقض حقوق شهروندی نادیده گرفته شدن جایگاه شخصیت های مورد اعتماد مردم و نظام است.

ترامپ به نماد بی ادبی درجهان بدل شده است

یزد آنلاین - به گزارش اداره كل روابط عمومی استانداری یزد،" سید محمد میرمحمدی" پیش از ظهر شنبه 22 مهرماه 1396 در گفت و گو با واحد مركزی خبر، ضمن محكوم نمودن سخنان اخیر" ترامپ" پیرامون كشورمان، او را نمادی از بی ادبی در جهان دانست.

مدیران استان، ضوابط استاندارد را جدی بگیرند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: مبحث استاندارد سازی اماكن و لوازم و تولیدات مصرفی و هر آنچه كه در ارتباط با مردم قرار دارد، یكی از مهمترین مباحثی است كه همه باید اصول و ضوابط آنرا رعایت كنند و اداره كل استاندارد استان نیز باید همچون گذشته در این راستا، نظارت دقیق و راهنمایی های لازم را انجام دهد.

تابش: ایجاد امنیت با روش قهر آمیز امکان پذیر نیست

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش امنیت پایدار در توسعه جامعه تاکید کرد که ایجاد امنیت با روش های قهرآمیز، امکان پذیر نیست.

ورزش همگانی ضامن تحرک، نشاط و مسوولیت پذیری اجتماعی است

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: در مسیر توسعه ورزش همگانی، میتوان مهربانی و صمیمیت و کار تیمی را در جامعه گسترش داد و حس مشارکت عمومی را در میان مردم ارتقاء بخشید و این مهم یکی از برکات توسعه ورزش در جامعه است.

بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی فرهنگی جهان شهر یزد

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نخستین نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با بیان اینکه پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی آن باید در قالب قرارگاه دفاع فرهنگی در استان مورد توجه ویژه قرار گیرد بر لزوم بازیابی هویت ایرانی اسلامی در بافت تاریخی و فرهنگی جهان شهر یزد تاکید کرد.

ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی پدافند غیرعامل در سطح جامعه

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست نخستین شورای پدافند غیرعامل شهرستان یزد با تاکید بر ضرورت تبیین، تبلیغ و فرهنگ سازی در حوزه پدافند غیرعامل در بین مردم گفت: لازم است در این حوزه با اطلاع رسانی مناسب زمینه مشارکت بیشتر مردم و آرامش آنها را فراهم کنیم.

مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور به همراه مدیرکل سیاسی و انتخاب استانداری و فرمانداران بافق و بهاباد از نقاط مختلف این شهرستان ها بازدید کردند

یزد آنلاین - به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، سعید جلالی مدیرکل تقسیمات وزارت کشور، محمد محامدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد، فرمانداران شهرستان بافق و بهاباد و جمعی از کارشناسان این حوزه از نقاط مختلف شهرستان های بافق و بهاباد بازدید کردند.

استاندار یزد: یک درصد بودجه تملک دارایی دستگاه ها به پدافند غیرعامل اختصاص دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: تمامی دستگاه ها و شرکت های دولتی و غیردولتی دارای زیرساخت های حیاتی،حساس و مهم می توانند برای پیشگیری از حوادث غیر طبیعی ناشی از تهدیدها و آسیب پذیری های موجود بنا به تشخیص سازمان پدافند غیرعامل تا یک درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تخصیص یافته خود را برای اجرای طرح های مورد نظر هزینه کنند.

همه دستگاه ها سقف قانونی اعتبارات جهت اجرای پدافند غیر عامل در حوزه خود را تامین نمایند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: شایسته است تا همه دستگاه ها با توجه تصریح قانون و اختیارات مطروحه در آن، سقف عنوان شده جهت اختصاص اعتبارات مربوطه به منظور اجرای طرح پدافند غیر عامل در دستگاه ها را لحاظ نمایند.

فرماندار یزد، افزایش تعامل شهرداری با فرمانداری را خواستار شد

یزد آنلاین - یزد-ایرنا- فرماندار یزد گفت: رفع مشکلات شهر یزد و همچنین خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل همه دستگاه های اجرایی امکان پذیر است و در این راستا باید تعامل میان شهرداری و فرمانداری افزایش یابد.

معاون استاندار یزد: قصه گویی ظرفیت بالایی برای انتقال فرهنگ دارد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: هنر قصه گویی ظرفیت بالای برای انتقال فرهنگ و ارزش ها به کودکان و نوجوانان دارد و باید از این ظرفیت برای جامعه پذیری کودکان بیش از پیش بهره برداری شود.

معاون سازمان میراث فرهنگی: معنویت یزد در میزبانی گردشگران خارجی معرفی شود

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: معنویت یزد باید با رفتار مناسب در میزبانی ار گردشگران خارجی معرفی شود تا حضور بیشتر گردشگران را به دنبال داشته باشد.

فعالیت‌های عظیم در حوزه گردشگری یزد رقم می‌خورد

یزد آنلاین - یزد ـ شهردار یزد گفت: در صورتی که موافقت قطعی با پایلوت شدن یزد به عنوان شهر گردشگر کشور شود، فعالیت‌های عظیمی در حوزه گردشگری یزد تا اسفندماه سال جاری رقم خواهد خورد.

یزد پایلوت شهر گردشگر در کشور معرفی شد

یزد آنلاین - یزد ـ شهردار یزد در دیدار با معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، درخواست پایلوت شدن یزد به عوان شهر گردشگر کشور را مطرح کرد که این مورد موافقت قرار گرفت.

استاد ایرانی دانشگاه ویسکانسین آمریکا: جذب گردشگر بر اساس الگوهای بومی باشد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاد ایرانی و برجسته مدرسه مدیریت هتلداری دانشگاه ویسکانسین اسکات آمریکا گفت: جذب گردشگر باید نه بر اساس الگوهای موفق در جهان، بلکه با استفاده از الگوهای بومی صورت گیرد.

ضرورت مصونیت سازی زیرساخت های استان

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر اینکه مصونیت و ایمن سازی زیرساخت های استان یزد باید در کوتاه ترین زمان ممکن عملیاتی شود، گفت: پدافند غیرعامل با توجه به موقعیت مکانی کشور، وجود مراکز حیاتی، حساس و مهم و اینکه مرتب در معرض تهدیدات دشمنان بین المللی و منطقه ای هستیم، حوزه بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه ای نمود.

توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست ستاد نکوداشت هفته پدافند غیرعامل استان با تاکید بر توجه ویژه به آموزش، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی در حوزه پدافند غیرعامل گفت: امیدواریم در سایه فعالیتهای خوبی که در اداره کل پدافند غیرعامل استانداری یزد انجام می شود و همکاری و هماهنگی مناسب دستگاه های استان شاهد ارتقای محسوس فرهنگ پدافند غیرعامل و آموزش هایی که مردم باید در این حوزه ببینند باشیم.

برای باورپذیری مردم باید جایگاه استاندارد را ارتقا دهیم

یزد آنلاین - مدیرکل استاندارد استان یزد با تاکید بر اینکه استفاده از محصولات استاندارد باید در جامعه فرهنگ سازی شود، گفت: برای باورپذیری مردم و جلب اعتماد آنها باید جایگاه استاندارد را ارتقا دهیم.

اختصاص 30 میلیارد ریال به روستاهای فاقد دهیاری

یزد آنلاین - مدیركل دفتر امور روستایی وشوراهای استانداری یزد به مناسبت 15 مهرماه روز ملی روستا، در جمع خبرنگاران افتخاری حوزه روستا به تشریح عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه روستاهای استان پرداخت.

ارائه راهکار واقع گرایانه و عملیاتی در مواجهه با آسیبهای اجتماعی، امری ضروریست

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: بدیهی است که گزارشها باید واقع نگر، علمی و جامع باشد و هر چه ما در ارائه گزارشات و انجام تحقیقات و بررسی ها از تخمین و حدس و گمان فاصله بگیریم، به واقعیات نزدیکتر میشویم و ضریب موفقیت ما در ارائه راهکار جهت مدیریت آسیب و درمان و کاهش اثرات زیانبار آن بر جامعه بالاتر خواهد بود.

انتقاد استاندار یزد از عملکرد مرکز خدمات سرمایه گذاری استان

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت: جلسات اینچنینی جای ارائه گزارش در خصوص تعداد جلسات برگزار شده و طرح های بررسی شده نیست بلکه در چنین جلساتی باید گزارش دهید که کدام سرمایه گذاران از تسهیلات این مرکز بهره مند شده و از عملکرد حمایتی آن رضایت دارند و چه تعداد سرمایه گذاری به ثمر نشسته و در دست اجراست و چه برنامه های عملیاتی جهت جلب نظر و جذب سرمایه گذاران به استان مهیا شده و کدام طرحها برای اجرا توجیه اقتصادی دارد.

ضرورت تعامل و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف پدافند غیرعامل

یزد آنلاین - مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری یزد در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان بافق بر تعامل، هم فکری، هماهنگی و همکاری دستگاه های استان برای تحقق اهداف و اصول پدافندی و دفاع غیرعامل تاکید کرد.

مكتب حسینی، جلوه گاه زیبای انسان سازی و آزادگی است

یزد آنلاین - استاندار گفت: مردم به یاد امام حسین(ع) و جانفشانیها و عظمتهای قیام عاشورا به سینه می زنند تا شمع عشق و علاقه حسینی در دلهایشان خاموش نگردد و دل و جانشان همواره برای دریافت پیام عاشورا زنده و بیدار باشد.

معاون سیما: مداحان اهل بیت (ع) در اشعار خود عنصر زمان را در نظر بگیرند

یزد آنلاین - معاون امور استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همواره در اشعار و مطالب خود در هیات های مذهبی عنصر زمان را در نظر بگیرند.

برنامه ریزی بر مبنای انتقال ارزشهای دینی و ملی در هفته كودك

یزد آنلاین - مدیركل دفترامور بانوان و خانواده استانداری یزد در كارگروه بانوان و خانواده استان با اشاره به ضرورت خودباوری و توانمندسازی كودكان در جامعه، خاطرنشان كرد: برنامه ریزی بر مبنای انتقال ارزش های دینی و ملی در هفته كودك اهمیت فراوان داشته و نیازمند توجه بیشتری می باشد.

توجه به جایگاه كودكان تحقق نگاه بلند مدت به نیازهای كشور است

یزد آنلاین - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه كارگروه بانوان و خانواده استان با تاكید بر جایگاه كودكان در تحقق نگاه بلندمدت به نیازهای كشور گفت: هفته كودك فرصت اندیشیدن نه تنها برای كودكان بلكه برای آینده ایران است.

مشکل اصلی نابرابری‌های آزاردهنده است

یزدانلاین- پیش از آغاز به کار دولت دوازدهم اقشار مختلف کشور به‌ویژه مسئولان می‌دانستند مشکل اصلی کشور که باید در صدر اولویت‌های دولت دوازدهم قرار گیرد، بحث اقتصاد و معیشت مردم است

شهداء، ادامه دهندگان راه سید الشهداء (ع) هستند

یزد آنلاین - استاندار یزد گفت:آنچه در ایام سوگواری اباعبدالله(ع) شاهد آن هستیم، جلوه هایی با شكوه از مشاركت مردم در برپایی مجالس سوگواری امام حسین(ع) است و همه این مراسم و مجالس برای آن است كه نور سید الشهداء همچنان تابنده بماند و شمع عشق حسین(ع) در دلهای جهانیان روشن شود و دنیا به عظمت مكتب عاشورا و قیام اباعبدالله(ع) بیش از پیش پی ببرد.

اخبار خواندنی

همواره برای من، دانش آموزی و دانشجویی، ارزشمندترین عناوین بوده است

دیدار معاون وزیر جهاد كشاورزی و رئیس سازمان جنگلها و مراتع كشور با استاندار یزد

معاون وزارت جهاد کشاورزی: تبخیر سالانه 70 درصد بارش‌ها چالش‌‌ اصلی منابع آبی کشور است

مختومه شدن 53 هزار فقره پرونده در شوراهای حل اختلاف یزد

شایعه دستگیری و محاکمه مداح یزدی در فضای مجازی کذب است

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور تأکید کرد: ضرورت ایجاد تشکل‌های صنفی رانندگان در استان یزد

رییس بسیج اساتید یزد مطرح كرد: محرم و عاشورا، قوه‌ی محرک جریان‌های انقلابی ایران

رشد 30 درصدی آمار آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در یزد

سردار فتح‌الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر یزد شد

افزایش آگاهی روابط عمومی ها نسبت به سند راهبردی، نخستین گام اجرای آن است

تاكید استاندار یزد بر نقش خانواده ها در جلوگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر

تاكید استانداریزد بر ایجاد دانشگاه صنعتی در یزد

سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در ترویج فرهنگ اهدا خون دارند

رسانه های دولتی باید نقدها و نظرات كارشناسان را پیش از دیگر رسانه ها منتشر كنند

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت شناسایی و ارتقای ظرفیت‌های علمی فرزندان نیروهای سپاه

مرام امام حسین(ع) الگویی مناسب برای حراست از ارزش‌های انقلاب است

سامانه سجام به دنبال افزایش مسئولیت اجتماعی آحاد جامعه است

فرماندار خاتم تأکید کرد: ضرورت توسعه کشور بر مبنای علم و دانش

فرمانده جدید سپاه الغدیر یزد دوشنبه معرفی می‌شود

سرمایه گذاران استان، تحت حمایت قاطع و صریح مدیران هستند

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس: بومی و غیربومی بودن استاندار یزد بحثی انحرافی است

امام جمعه یزد تأکید کرد: ضرورت تکیه بر نخبگان داخلی به منظور پیشرفت اقتصادی کشور

گزارش تصویری رژه نیروهای مسلح در یزد

استاندار یزد با امام جمعه اردکان دیدار کرد

بازدید سرزده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد از مدارس شهر یزد در روز اول مهر

منطقه ویژه اقتصادی یزد یكی از حسّاس ترین نقاط تامین نیازهای اساسی مردم است

دانش آموزان باید از روحیه پرسشگری و هنر گفت و گو بهره مند باشند

فرمانده سپاه خاتم در گفت‌و‌گو با ایسنا تأکید کرد: ضرورت اولویت قرار دادن شناخت راه و نقشه دشمن در نظام اسلامی

شورای ثبت احوال استان به ریاست استاندار یزد تشکیل جلسه داد

همه ما مدیون جانفشانیها و دلاورمردیهای ایثارگران هستیم

شخصیت سازی و احترام نهادن به جوانان، نقش موثری در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی دارد

آموزش های شهروندی در مدیریت بحران در اولویت كارشناسان آموزش قرار گیرد

امام جمعه یزد: عشق امام حسین(ع) رمز پیروزی‌ و اقتدار نظام اسلامی ایران است

فرمانده سپاه الغدیر یزد تأکید کرد: مسئولان نظام برنامه‌های خود با محوریت مقام معظم رهبری تدوین کنند

پیام استاندار به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس

رونمایی از 2 پهباد پادگان نبی اکرم میبد

استاندار: تولید محتوا در عرصه آی تی برای رسیدن به اشتغال پایدار ضروری است

چشم انداز آینده استان، ایجاد تولید محتوای بیشتر در سطح ملی و جهانیست

صدا و سیما میدانی وسیع برای شکوفایی خلاقیتها، احترام به باورها و جذب مخاطبان است

نماز زیباترین جلوه بندگی انسان در پیشگاه پروردگار است

اجرای 40 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در مهریز

فعالیت موثر شورای شهرپاسخگویی به اعتماد مردم/عملكرد مثبت بانوان عضو شوراها زمینه حضور سایر بانوان در جامعه را تقویت می كند

پلمپ 4 واحد آلاینده زیست‌محیطی در اشكذر یزد

اعضا هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد انتخاب شدند

رییس دادگستری یزد: تحقق جامعه عاری از جرم با تربیت نسل هنجارپذیر ممکن است

تلاش کردیم زبان هنر را به حل مسائل اجتماعی وارد کنیم

جشنواره های هنری می توانند برند یزد باشند

معاون ارتباطات حوزه‌ای دفتر مقام معظم رهبری: مبلغین و روحانیون با روضه‌های مستند از ورود آفات جلوگیری کنند

برگزاری نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی

برگزاری مراسم تحلیف و آغاز به‌کار شورای پنجم شهرستان اردکان

نگارش 5 مقاله علمی، مجازات جایگزین حبس محکوم در قصور پزشکی

مدیرکل سیاسی، استانداری یزد خبر داد؛ ممنوعیت به کارگیری افراد با سابقه بالای 25 سال درسطح مدیران پایه

فرمانده سپاه الغدیر خبر داد،؛ تدوین 400 برنامه فرهنگی و تبیینی ویژه بزرگداشت دفاع مقدس در یزد

پیام قائم مقام وزیر كشور در امور اجتماعی و فرهنگی به نخستین جشنواره گرافیك آب و تراب

پیام استاندار بمناسبت برگزاری همایش ملی گرافیك و كاریكاتور آب و تراب

محامدی: ممنوعیت به کارگیری افراد با سابقه بالای 25 سال درسطح مدیران پایه

برگزیدگان همایش ملی آب و تراب در یزد معرفی شدند

فرماندار مهریز: حضور فعال بانوان در عرصه‌های مختلف مورد حمایت دولت است

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه یزد تأکید کرد: ضرورت تشکیل انجمن صنفی معلمان در استان یزد

امام جمعه موقت یزد تأکید کرد: ضرورت انتخاب کارگزاران نظام با مشورت جمعی

فرمانده سپاه خاتم در گفت‌وگو با ایسنا: ایجاد بازدارنگی در دشمن از دستاوردهای دفاع مقدس است

استاندار یزد، انجام امور روابط عمومی استانداری را به مشاور خود محول كرد

پاك طینت به عنوان مشاور استاندار منصوب شد

سرپرست بخشداری گاریزات منصوب شد

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری یزد منصوب شد

ارزيابي‌هاي قوه قضاييه، جايزه تعالي فرهنگي را نصيب دادگستري يزد کرد

مروري بر کارنامه 4 ساله،درخشش بارقه هاي اميد براي شتاب توسعه يزد در دولت يازدهم

سينما نقش بي بديلي در آگاه سازي جامعه دارد

ضرورت ايجاد درک مشترک نسبت به حوزه پدافند غيرعامل

نيازمند الگو هاي عامل به احکام ديني هستيم

با تشکيل ستاد مديريت شهر جهاني يزد،زمينه جذب بيشتر گردشگر در استان فراهم مي شود

معاون برنامه ريزي، اداري و مالي فرمانداري يزد منصوب شد

ايجاد زمينه مشاركت مردم در بازافريني شهري يك اصل ضروري است

خبر منتسب به امام جمعه يزد در مورد استاندار غيربومي تکذيب شد

غرس 20 اصله درخت، مجازات جايگزين حبس محکوم در ميبد

لزوم حركت روزافزون مراكز آموزش عالي استان در مسير توليد علم و ايجاد سرمايه هاي انساني و اجتماعي

تئاتر خياباني بدليل ارتباط نزديک با مردم از تاثير گذاري بالايي برخوردار است

يزد کانون زندگي مسالمت آميز با مهاجرين خارجي است/ اشتغال به تحصيل 5 هزار دانش‌آموز اتباع در يزد

تجليل استاندار از دانش آموزان يزدي حائز رتبه ممتاز کنکور سراسري

سمنها کانونهاي مشارکت مردمي و همکاري عمومي و مهمترين سرمايه هاي اجتماعي استان هستند

يزد کانون زندگي مسالمت آميز با مهاجرين خارجي است

نماينده مردم يزد در مجلس تأکيد کرد:ضرورت استفاده از خرد جمعي در توسعه يزد/ لزوم تهيه سند آمايش در استان

استاندار يزد: همکاري سازمان هاي مردم نهاد با دستگاه هاي اجرايي در حل مسايل موثر است

استاندار يزد خبر داد؛صدور مجوز احداث نيروگاه هاي خورشيدي 610 مگاواتي در يزد

هيئت هاي مذهبي آموزش مديريت بحران مي بينند

مجوز احداث نيروگاه هاي خورشيدي با ظرفيت 610 مگاوات در استان صادر شده است

ايجاد اشتغال و رونق توليد در استان، هدف نهايي اين کارگروه است

مديرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان خبر داد؛پيگيري جدي ايجاد اشتغال در حوزه ‌هاي‌تک و ديتا در يزد

معاون فرماندار يزد تأکيد کرد:ضرورت بهبود محتواي آموزش پيشگيري از اعتياد

تردد اتباع خارجي 5 بيماري مهم واگيردار را دوباره شايع کرده است

تمهيد شرايط لازم براي استقرار واحدهاي مختلف ارتش در استان

عيادت استاندار يزد از حجه الاسلام و المسلمين نبي پور

كسب رتبه اول ورزش همگاني استان در كشور، نشان از اهتمام شهروندان به امر ورزش است

اميدوارم تعاونيهاي استان در عرصه هاي بين المللي افتخار آفريني کنند

8 سال دفاع مقدس در تداوم مکتب عاشورا و نهضت حسيني بود

فرماندار خبر داد:اختصاص بيش از 200 ميليارد ريال به شهرستان مهريز

امام جمعه يزد تأکيد کرد:ضرورت استفاده از جوانان خلاق فارغ از مسائل حزبي در توسعه کشور

احداث باغشهر از ضروريات حال و آينده استان است

پيام استاندار يزد به مناسبت عيد سعيد غدير خم

تاکيد بر آموزش در بحث بانوان و خانواده/سمن‌ها مطالبه‌گري کنند

نرخ رشد سه و يك دهم درصدي باسوادي نشان دهنده حركت استان به سمت آگاهي، تحول و پويايي بيشتر است

معاون فرماندار اردکان خبر داد؛برگزاي رزمايش نيروهاي مسلح همزمان با هفته دفاع مقدس در اردکان

يك مقام قضايي:مطالعه و تحقيق، جوانان را در برابر فضاسازي مسموم دشمنان، بيمه مي‌کند

مديرکل سياسي استانداري خبر داد؛حضور 24 هزار بازنشسته در يزد/ فعاليت 13 انجمن صنفي در يزد قانوني است

بازنشستگان سرمايه‌هاي ملي کشور هستند

بانوان شاغل بعنوان سفير سلامت در خانواده ها هستند

کاهش 22 درصدي طلاق در استان يزد

نمونه‌گيري از خون بندناف در همه بيمارستان‌هاي يزد انجام مي‌شود

سلامت فردي و اجتماعي در گرو ايجاد سبك زندگي سالم توسط بانوان است

نشست شوراي مرکزي دبيرخانه بين المللي يزد «حسينيه ايران» برگزار شد

المپياد فرهنگي ورزشي ناشنوايان کشور در يزد برگزار مي‌شود

استاندار يزد:رمز پيروزي انقلاب و محور انديشه امام(ره)، وحدت كلمه بود

ايجاد انديشه مشترک ميان مسئولين و مردم براي آباداني هر منطقه ضرورت دارد

طرح منبر مکاسب در شهرستان ميبد اجرا مي‌شود

رمز پيروزي انقلاب و محور انديشه امام(ره)، وحدت كلمه بود

ايجاد فضاي نشاط، همدلي و سلامت، ضامن پويايي و تحول در جامعه است

استاندار يزد: نکوداشت انقلاب اسلامي، نمود مردمي داشته باشد

تقدير مديركل دفتر امور روستايي وشوراهاي استانداري از مدير کل صدا و سيماي مركز يزد

امام جمعه يزد:دور کردن مردم از دين و اسلام مهمترين هدف دشمنان ايران است

پيشکسوتان دفاع مقدس سرمايه هاي ديني و ملي ما هستند

پابند الکترونيکي مددجويان زنداني در يزد رونمايي شد

حجم كشفيات كالاهاي قاچاق در دولت تدبير و اميد بيش از 14 برابر شده است

کمک صندوق کارآفريني اميد براي خود اشتغالي بانوان يزدي

گزارش تصويري ديدار استانداريزد با خانواده معظم شهداي شهرستان يزد

بهره برداري از طرح هاي عمراني، کشاورزي، ورزشي و فرهنگي بهاباد و بافق

2 برابر شدن جذب سرمايه گذاري در استان در قياس با مدت مشابه در دولت قبل

اداي احترام استاندار يزد به شهداي گمنام

امام جمعه يزد:ايجاد تفرقه بين مسلمانان مهمترين توطئه دشمنان دين در عصر امروز است

پيام استاندار يزد به مناسبت فرارسيدن عيد سعيد قربان

افتتاح واحد بسته بندي گوشت در روستاي عسكريه

پيام استاندار يزد به مناسب فرارسيدن عيد سعيد قربان

تهيه طرح جامع پدافند غيرعامل استان در آينده اي نزديک

افتتاح واحد پرورش مرغ تخم گذار در اشکذر

گزارش تصويري مراسم بزرگداشت شهيدان رجايي و باهنر وگراميداشت شهداي كارمند و منا و شهيد دهقان نيري

بازديد استاندار از نمايندگي روزنامه همشهري در يزد

دولت تدبير و اميد براي تأمين زير ساخت ها در روستاها اهتمام ويژه اي داشته است

تاکيد بر نقش رسانه در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي

جلب اعتماد مخاطبين بزرگترين سرمايه صدا و سيماست

بهره برداري از طرح هاي توليدي، صنعتي و کشاورزي با حضور استاندار

گزارش تصويري حضور استاندار يزد در مراسم تشييع پيكر مطهر شهيد دهقان نيري

٣٥ پروژه با اعتباري بالغ بر ٤٢٠ ميليارد ريال در شهرستان خاتم به بهره برداري رسيد

دو پروژه در دهستان چاهك به بهره برداري رسيد

مديرکل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعي يزد در بازديد از ايسنا:خبرنگاران دستاوردهاي دولت را براي مردم بازگو کنند

مجتمع آبرساني فتح اباد(١)به بهره برداري رسيد

با حضور معاون استاندار عمليات احداث نيروگاه خورشيدي مروست آغاز شد

محور مروست-ابركوه به بهره برداري رسيد

فعاليتهاي شهرداري را سياسي نمي‌کنيم/تدوين طرح‌ها بر اساس هويت يزد

بازديد معاون استاندار يزد از نمايشگاه عكس «زندگي با طعم فناوري ايراني»

سرپرست نمايندگي وزارت امور خارجه در استان خبر داد؛استقرار دفتر نمايندگي در فرودگاه شهيد صدوقي يزد/تاسيس دفتر رواديد اربعين از هفته اول مهرماه

همكاري افراد خير نقش مهمي در تسريع و تسهيل ازدواج دارد