آخرين مطالب

اقتصادي

توزیع 2هزار و 520 تن کالای نوروزی در استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: توزیع 2 هزار و 520 تن میوه ، گوشت سفید و قرمز، برنج و تخم مرغ برای تامین نیازهای نوروزی شهروندان در این استان آغاز شده است.

تکرار یک رتبه ناخوشایند بارندگی برای یزد در پایان سال 1396

یزد آنلاین - یزد - در حالیکه سه روز به پایان سال 1396 باقی است، آمار بارندگی های 6ماهه نخست سال آبی 97-96 بیانگر خبر ناخوشایند تکرار رتبه نخست یزد در کم بارش ترین استان ایران و تداوم 2دهه پدیده خشکسالی است.

51 تعاونی طرح روستا تعاون در استان یزد ایجاد شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال 1396، 51 تعاونی با سرمایه گذاری 735 میلیارد ریال و با ایجاد 691 فرصت شغلی در اجرای طرح «روستا تعاون » در این استان تشکیل شده است.

عشایر استان یزد افزون بر چهار هزار تن فرآورده دامی و لبنی تولید کردند

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره امور عشایری یزد گفت: با وجود 2دهه خشکسالی و فقر مراتع، عشایر این استان در سال 1396 چهار هزار و 380 تن فرآورده دامی و لبنی به ارزش 450 میلیارد و 600میلیون ریال تولید کردند.

تشکل های کارگری بازوان اجرایی مدیران کارخانه ها هستند

یزد آنلاین - یزد - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت لزوم شکل گیری تشکل های کارگری تاکید کرد و گفت: مدیران شرکت ها و کارخانجات این تشکل ها را بازوان اجرایی خود تلقی کنند.

بانک ها برای عملکرد 99درصدی در پرداخت تسهیلات اشتغال تلاش کنند

یزد آنلاین - یزد – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد گفت: بانک ها در راستای تکمیل عملکرد نزدیک به عالی دستگاهها برای جذب تخصیص های طرحهای اشتغالزا ، عملکرد 99درصدی در پرداخت تسهیلات داشته باشند.

300 میلیون دلار سرمایه گذاری برای استان یزد مصوب شد

یزد آنلاین - یزد- استاندار یزد و رئیس کارگروه اشتغال این استان گفت: در 2 روز گذشته 300 میلیون دلار سرمایه گذاری برای استان یزد در وزارت اقتصاد و دارایی مصوب شده است.

بودجه شهرستان خاتم 100 درصد اختصاص می یابد

یزد آنلاین - یزد - سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد با اشاره به اینکه تامین زیرساخت ها برای توسعه فعالیت های عمرانی خاتم ضروری است، از تخصیص 100 درصد بودجه این شهرستان در سال 97 خبر داد.

فراز و فرودهای استان یزد در سال 96

یزد آنلاین - یزد- استان یزد در سال 96 روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت، استان دارالعباده در سال جاری شاهد رویدادهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی مهمی بود که بدون شک یکی از مهمترین آنها ثبت جهانی بافت تاریخی یزد در یونسکو است.

400 میلیارد ریال کمک بلاعوض صرف اجرای آبیاری نوین استان یزد شد

یزد آنلاین - یزد- مدیر آب و خاک و امور فنی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: امسال 930.5 میلیارد ریال بودجه برای اجرای طرح های آبیاری نوین در استان مصوب شد که تاکنون 400 میلیارد ریال آن به صورت کمک بلاعوض تخصیص داده شد.

زیر ساخت های روستایی را برای جذب سرمایه گذاران، تقویت کنیم

یزد آنلاین - یزد- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد با بیان اینکه جذب سرمایه گذاران در توسعه روستاها نقش مهمی دارد گفت: باید زیرساخت های روستایی برای جذب سرمایه گذاری ها تقویت شود.

تعطیلات نوروز 97، 1.5میلیون نفر از استان یزد بازدید خواهند کرد

یزد آنلاین - یزد - سرپرست معاونت امور هماهنگی عمرانی استانداری یزد با اشاره به افزایش بازدیدها پس از ثبت این شهر تاریخی در فهرست آثار سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (یونسکو)، پیش بینی کرد که در تعطیلات نوروز 1397، 1.5میلیون نفر از آثار تاریخی و فرهنگی استان بازدید کنند.

مشکلات مسکن فرهنگیان یزد، بررسی می شود

یزد آنلاین - یزد- استاندار یزد از تشکیل کمیته ای برای ارزیابی وضعیت مسکن فرهنگیان این استان خبر داد و گفت: با تشکیل این کمیته، موضوع، بررسی و برای رفع مشکلات آن اقدام می شود.

مدیران اقتصادی از گفتمان واحد در یزد برای رشد سرمایه گذاری استفاده کنند

یزد آنلاین - یزد – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار یزد گفت: مدیران اقتصادی با استفاده از گفتمان واحد موجود در استان در ایجاد فرصت سرمایه گذاری ورود کرده و برای شناسایی ظرفیت های بدون استفاده ای که در اختیار برخی سرمایه گذاران باقی مانده اقدام کنند.

بارندگی استان یزد نسبت به سال قبل 50درصد کاهش یافت

یزد آنلاین - یزد – ایرنا – مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد گفت: متوسط بارندگی حدود 6 ماهه امسال استان 22 میلیمتر بوده که نسبت به میانگین سال قبل در همین دوره 50 درصد و نسبت به میانگین درازمدت 70 درصد کاهش داشته است.

بهره برداری جاده یزد - بافق در کاهش حوادث جاده ای استان موثر است

یزد آنلاین - یزد - مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی استان یزد گفت: با بهره برداری از جاده یزد به بافق در اردیبهشت ماه سال آینده بخش زیادی از مشکل ترافیک و حوادث جاده ای استان در این مسیر رفع می شود.

مردم اردکان، نگران تامین آب شرب نباشند

یزد آنلاین - یزد- فرماندار اردکان گفت: مردم این شهرستان با توجه به تمهیدات پیش بینی شده، نگران تامین آب شرب و بهداشتی خود نباشند .

افزون بر 40 میلیارد ریال صرف عمران بخش مرکزی ابرکوه شد

یزد آنلاین - یزد- بخشدار مرکزی ابرکوه گفت: مبلغ 40 میلیارد و 300میلیون ریال در 2سال اخیر با هدف ماندگاری جمعیت در روستاها و جلوگیری از مهاجرت صرف اجرای 40 پروژه عمرانی و رفاهی در این بخش شده است.

77 میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال زایی در اردکان اختصاص یافت

یزد آنلاین - یزد - معاون فرماندار اردکان گفت: 77 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های اشتغال زایی روستایی و شهرهای زیر 10 هزارنفر جمعیت در این شهرستان اختصاص یافت .

آب انتقالی به استان یزد برای شرب و بهداشت مردم است

یزد آنلاین - یزد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از جریان دوباره انتقال آب از کوهرنگ به استان خبر داد و گفت: یزدی ها به شدت نیازمند آب انتقالی خارج از استان برای مصرف بهداشت و شرب هستند.

تورم در یزد 8.7 درصد اعلام شد

یزد آنلاین - 800x600 سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد نرخ تورم این استان در بهمن ماه سال‌جاری را 8.7 ...

پویش خرید کالای ایرانی در استان یزد راه اندازی شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد از راه‌اندازی پویش خرید کالای ایرانی برای حمایت از تولیدات ملی در استان خبر داد و گفت: این حرکت به ابتکار و حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و با شعار « خرید کالای ایرانی، اشتغال فرزندان ایرانی» برنامه ریزی شد.

توسعه تعاونی ها یکی از راهکارهای توسعه استان یزد است

یزد آنلاین - یزد - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد می گوید: یکی از مهمترین راهکارهای توسعه و حرکت اعتمادسازی برای تشویق مردم استان به سرمایه گذاری و توسعه ، شرکت های تعاونی است.

35 هزار شغل با تکمیل واحد های نیمه تمام در استان یزد ایجاد می شود

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان یزد گفت: هم اکنون یکهزار و 58 واحد تولیدی و صنعتی نیمه تمام با پیشرفت بالای60درصد فیزیکی در دست ساخت است که با بهره برداری از آنها زمینه اشتغال 35 هزار نفر در استان فراهم می شود.

امسال از 195 هکتار اراضی ملی استان یزد رفع تصرف شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیرداری یزد گفت: از ابتدای سال 1395تاکنون 195 هکتار از اراضی ملی این استان به ارزش 84 میلیارد ریال رفع تصرف و خلع ید شد.

طرح کاداستر(حدنگار) در 740 هزار هکتار اراضی ملی استان یزد اجرا شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری یزد با بیان اینکه این استان پیشرو در اجرای طرح ملی کاداستر(حدنگار) در کشور است، گفت: تعهد این اداره کل در اجرای این طرح 260 هزار هکتار است که با تلاش‌های انجام شده ، در 740هزار هکتار از اراضی ملی اجرا شده است.

صادرات استان یزد 11 درصد افزایش یافت

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل گمرکات یزد گفت: صادرات این استان در 11 ماهه سال 1396نسبت به مدت مشابه سال 1395 از لحاظ وزن 12 درصد و از لحاظ ارزش 11 درصد افزایش یافت.

روند تراز تجاری یزد مثبت است / واردات در خدمت تولید داخلی است

یزد آنلاین - یزد - استاندار یزد و رئیس کارگروه توسعه صادرات استان با بیان اینکه روند رو به رشد صادرات و تراز تجاری استان مثبت و امیدوارکننده است ،گفت: آمارهای 11 ماه گمرک بیانگر این است که واردات در خدمت تأمین نیازهای اصلی و در خدمت تولید است.

تلاش مسئولان یزد سال آینده اشتغال وکاهش بیکاری باشد

یزد آنلاین - یزد - استاندار یزد با تأکید بر لزوم تلاش بیشتر برای خدمات رسانی مطلوب تر به مردم استان تاکید کرد که امسال وضعیت اشتغال در استان مطلوب نبود و سال آینده باید تمام تلاش های مسئولان کاهش بیکاری ،ایجاد و افزایش اشتغال باشد.

سرمایه گذاری در یزد با اجرای مصوبات اقتصاد مقاومتی افزایش یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت یزد گفت: سرمایه گذاری های جدید صنعتی و معدنی در این استان بعد از اجرای مصوبات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی افزایش یافته است.

یزد با 82 میلیمتر بارش، کم باران ترین استان ایران است

یزد آنلاین - یزد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با بیان اینکه این استان، کم بارش ترین منطقه کشور است گفت: براساس آمار میانگین بلندمدت بارش ایران ، نام استان یزد با 82 میلیمتر بارندگی به عنوان کم بارش ترین استان درکشور به ثبت رسیده است.

نمایشگاه بهاره یزد گشایش یافت

یزد آنلاین - یزد – ایرنا – نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه فروش بهاره، دوشنبه شب در محل نمایشگاههای دائمی استان یزد گشایش یافت.

بازرسان بر قیمت ها در استان یزد نظارت دارند

یزد آنلاین - یزد - رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت(صمت) یزد با بیان اینکه مطابق دستورالعمل دولت هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات تا پایان فروردین 1397ممنوع است، گفت: بازرسان این سازمان و اصناف در بازارهای استان نسبت به کنترل و نظارت بر کالا و خدمات در روزهای پایانی سال حضوری فعال دارند.

مهاجرپذیری و اتباع خارجی، عوامل عمده بیکاری در یزد است

یزد آنلاین - یزد- ایرنا- مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مهاجرپذیری و تعداد بالای اتباع بیگانه ساکن در استان به نسبت جمعیت، دلیل عمده بالا بودن نرخ بیکاری در این خطه است .

900 تن گیاهان دارویی در استان یزد برداشت شد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی یزد گفت: امسال از 930هکتار زمین های زیرکشت، 900 تن انواع محصول گیاهان دارویی در استان برداشت شد.

کشور با بیکاری تجمیع شده رو به روست

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کشور در سال های اخیر به دلیل افزایش تعداد افراد جویای کار بویژه در میان دانش آموختگان مراکز دانشگاهی، با بیکاری تجمیع شده رو به روست.

کاهش 90 درصدی بارش ها در هرات

یزد آنلاین - یزد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی یزد گفت: بر اساس آمارهای ایستگاههای هواشناسی استان، شهرستان خاتم در سال آبی جاری در مقایسه با میانگین بلندمدت با 86 درصد کاهش بارندگی روبرو بوده که این رقم در شهر هرات، مرکز این شهرستان بالای 90 درصد گزارش شده است. .

بررسی و تصویب بیش از هزار عنوان طرح اشتغالزایی در استان یزد

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در حوزه ایجاد مشاغل روستایی، فراگیر و خانگی برای سال 1396، پنج هزار میلیارد ریال در اختیار استان گذاشته شد که در این ارتباط هزار و 200 عنوان طرح بررسی و به تصویب رسید.

عملکرد ضعیف مالی دستگاه هایی اجرایی یزد به وزارتخانه گزارش می شود

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: عملکرد هر دستگاهی که در جذب بودجه اسناد خزانه ضعیف عمل کند، محرمانه برای وزارتخانه مربوط به عنوان سوء مدیریت شخص مدیر در استان ارسال می شود.

ساير مطالب

استارتاپ اشتغال روستایی در روستای هدف گردشگری سریزد مهریز برگزار شد

چهار هزار نفر در شهرک و ناحیه صنعتی شهرستان مهریز فعالیت دارند

اختصاص30 میلیارد ریال از محل عوارض ارزش افزوده به روستاهای اردکان

معاون مسافری راه‎‎آهن کشور خبر داد؛ افزایش مسافران راه آهن به 103 میلیون نفر تا سال 1400

200 هزار اصله نهال در استان یزد توزیع شد

تخصیص 160 میلیارد تومان عوارض خروج از کشور به حوزه گردشگری

معاون استاندار یزد: تمرکز استان روی واحدهای ایجادکننده اشتغال پایدار است

ساخت بنای جدید راهداری بافق آغاز شد

پایان مطالعه طرح هادی در 350روستاها بالای 20 خانوار استان یزد

موفقیت های دولت در حوزه اقتصاد استان یزد زیاد است

افزایش 15 درصدی رام قطار مسافری در نوروز

صادرات استان یزد 9.8 درصد افزایش یافت

پنجمین اقامتگاه بوم گردی شهرستان بافق افتتاح شد

تاکید نماینده مجلس به نقش مسئولان در توزیع و توازن بودجه استان یزد

سرمایه گذاری در شهرستان های استان یزد بر پایه ظرفیت های موجود باشد

44 عضو شوراهای روستایی و 22 دهیار استان یزد خانم هستند/ افزایش 100درصدی بودجه دهیاری ها

دولت از طرح های روستایی بالای 60 درصد پیشرفت در یزد حمایت می کند

رعایت حقوق شهروندی در اولویت امور گمرکات یزد است

رعایت کامل حقوق شهروندی اولویت گمرکات یزد است

احصاء و رفع مشکلات استان با حضور 2000 نخبه مرکز راهبردی

فرماندار میبد، حمایت از سرمایه گذاران بخش صنعت را خواستار شد

یزد ظرفیت تشکیل شورای جهانی فرآورده های کنجدی را دارد

توقیف بیش از 1000 راس دام و 1600 کیلو فراورده‌ خام دامی در ابرکوه

فرهنگ سازی استفاده از انرژی های تجدید پذیر در استان یزد آغاز شد

کیفیت کالا به بازار استان یزد در نوروز 97 کنترل می شود

برگزاری مسابقات ملی «طراحی بدنه استاندار کاشی و سرامیک» در میبد

معاون پستی و بازرگانی پست یزد منصوب شد

مسابقات ملی طراحی بدنه کاشی و سرامیک در میبد برگزار شد

تمرکزمان در حوزه اقتصاد بر روی زنجیره تولید باشد

آغاز آسفالت 12کیلومتر از قطعه سوم جاده بافق - یزد

با عرضه‌کنندگان پوشاک نامتعارف برخورد می‌کنیم

افزایش 57 درصدی بهره وری مصرف آب کشاورزی درابرکوه

بازار نوروز 97 تحت کنترل است

تغییر اقلیم، سیلی طبیعت به بشر است

نداشتن مسکن ایمن از معضلات امروز جامعه است

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد استعفا داد

برگزاری نشست هماهنگی مطالعات آمایش سرزمین یزد

برگزاری سمینار بهره‌وری، بهینه‌سازی و مدیریت آب و انرژی در ابرکوه + عکس

افزایش کیفیت از اولویت های نظام مهندسی است

همایش بهره وری مدیریت مصرف انرژی در ابرکوه برگزار شد

توسعه کشور تنها با رشد بخش خصوصی ممکن است

معاون استاندار یزد: رویكرد استان در حوزه سرمایه گذاری، تسهیل‌گری است

دبی منابع آبی روستاهای استان یزد سنجش می‌شود

آغاز حفر یک حلقه چاه جدید برای تامین آب 12 روستای خاتم

معاون استاندار یزد: فن بازارها حلقه اتصال دانش، ایده و سرمایه هستند

تاکید معاون استانداری یزد به ذخیره سازی اقلام ضروری نوروز 97

افزایش 35درصدی حضور گردشگران خارجی به یزد

فرماندار یزد: برنامه‌های نهادها در قالب شهر میراث جهانی ارائه شود

گمرک با سامانه جامع امور گمرکی وارد واحدهای تولیدی شده است

یک مسوول گمرک ایران: گمرک موبایلی، سال آینده راه اندازی می شود

اولتیماتوم استاندار یزد به بانك‌های استان در مورد طرح‌های اشتغالزایی

سخنگویی شورای شهر یزد: 50 درصد بودجه عمرانی شهرداری‌ با رویکرد پیاده محوری هزینه می‌شود

تولید روزانه 90 تن حلوا ارده اردکان در زمان اوج مصرف

حادثه در مجتمع معدنی صنعتی گندله‌سازی چادرملو؛ دست یک کارگر در زیر جرثقیل جا ماند

تاکیدمان بر اشتغالزایی پایدار است و نه موقت

امام جمعه یزد: منشأ برخی کم فروشی‎ها از تولید پیگیری شود

ضرورت آشنایی جامعه با منابع طبیعی به عنوان محور توسعه پایدار

برقراری پست‌های قرنطینه دامپزشكی در محورهای مواصلاتی یزد

حضور 50 تولید‌كننده در چهارمین نمایشگاه سراسری فرش دستباف یزد

دستگیری متخلفان شکار در منطقه دامگاهان

درآمد 10 ماهه یزد كاهش یافت

توقیف و معدوم‌سازی 300 كیلو سنگدان منجمد مرغ در اردكان

دولت خریدار 63 درصد محصولات دانش‌بنیان در کشور است

اشتغالزایی فارغ التحصیلان فناوری اطلاعات در اولویت استان است

ماموریت‌های جدیدی برای پیاده سازی نظام حسابداری تعهدی ابلاغ می‌شود

همایش حسابداری تعهدی در یزد برگزار شد

باید حس حضور در جاده‌های استان افزایش یابد

مخازن ذخیره آب یزد شست‌وشو می‌شوند

همراهی مسئولان و جامعه کارگری-کارفرمایی برای اجرای طرح‌های اشتغالزا در استان

توسعه روستاها یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایران است

افتتاح یك باشگاه پرورش اسب در میبد + عكس

درخت آرزوهای اردکان 3 ساله می‌شود

رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران: اجرایی كردن بهره‌وری نیازمند یك ادبیات مشترك است

اجرای طرح سراسری و رایگان واکسیناسیون تب برفکی در استان یزد

افتتاح طرح آبیاری نوین 122 هكتار اراضی كشاورزی میبد با حضور معاون وزیر

اعتباربخشی به جایگاه استانداردپشتوانه رونق اقتصادی کشور است/ جدیت در حفظ برندهای تجاری یزد

توجه به طرح‌های نیمه‌تمام کاهش نرخ بیکاری را به دنبال خواهد داشت

پنج پروژه عمرانی در شهرستان ابرکوه افتتاح شد

خواستار راه‌اندازی سیستم بورس در استان یزد هستیم

طرح‌های عمرانی ابركوه بمناسبت ایام‌الله دهه فجر افتتاح شد

ضریب اطمینان شبکه در شهرک صنعتی یزد افزایش یافت

فرهنگ‌سازی اولویت‌ مهم آب منطقه‌ای برای نجات منابع آبی یزد است

معاون رییس جمهور خبر داد؛ فعالیت 10 درصد شاغلین کشور در بخش دولتی

خاموشی چاه‌های کشاورزی ابرکوه افزایش می‌یابد

بهبود وضعیت اشتغال با تغییر نگرش افراد به شغل

تولید سالیانه 900 تن گیاه دارویی در استان یزد

صرفه‌جویی 12 میلیون مترمكعبی آب با خاموشی چاه‌های كشاورزی یزد

دولت مکلف به پوشش 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه های ارتباطی در برنامه ششم است

982 طرح با حضور وزیر ارتباطات در استان یزد به بهره برداری رسید

اقتصاد مقاومتی منحصر به شرایط تحریم نیست/همه مردم در واحدهای اقتصادی شریك هستند

دستگیری فروشندگان کودهای تقلبی در ابرکوه

وزیر ارتباطات: 150 هزار شغل در فضای مجازی ایجاد شده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد یزد شد

عضو هیات مدیره خانه صنعت یزد: شفاف ‌سازی راه تحقق اقتصاد مقاومتی است

رشد 11درصدی فروش برق در بخش صنایع یزد/ افتتاح 73 طرح برقرسانی در استان

معاون استانداری یزد : شرکت های دانش بنیان به صنعتگران و تولید کنندگان حوزه اقتصاد مقاومتی کمک کنند

اقتصاد تعاونی، راه نجات اقتصاد کشور است

روستای بالای 10 خانوار فاقد نعمت برق نداریم/نرخ خاموشی‌های استان 10 برابر كمتر از میانگین كشوری

آغاز طرح ملی داناب در ابرکوه

جایگاه‌سازی مناسب شرکت‌های دانش بنیان در اقتصاد کشور ضروری است

برگزاری جلسات اجرای ستاد اقتصاد مقاومتی در اتاق بازرگانی یزد

بهره‌مندی قریب 66 هزار روستایی یزدی از آب شرب سالم در دهه فجر

برپایی جمعه بازار در مهریز

مدیر کل استاندارد یزد: دانشگاه‌ها نقش مهمی در استاندارد‌سازی دارند

اردکانیان: برنامه های توسعه باید سازگار با کم آبی کشور باشد

وزیر صنعت: ایران، نخستین تولید کننده فولاد اسفنجی جهان است/ تولید فولاد در دولت تدبیر و امید 2.5برابر شد

شریعتمداری، اتهام افزایش قیمت ارز برای تامین بودجه را بی اساس دانست

امام جمعه مهریز: مهندسان بسیجی برای تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت کنند

معاون وزیر صمت از مجتمع معدنی سرب و روی مهدی آباد بازدید کرد

وزیر صنعت:در بودجه سال 97، افزایش سرمایه بانک ها در دستور کار قرار گرفته است

یک واحد تولید نخ و گونی بافی با حضور وزیر صنعت در میبد یزد به بهره برداری رسید

وزیر نیرو: زمینه جذب 2.5میلیارد دلار سرمایه در انرژی های تجدید پذیر فراهم شد

وزیر صنایع مطرح کرد: مالیات بر ارزش افزوده دغدغه جدی صنایع است

معاون اول رییس جمهور خبر داد؛ طراحی 100 درصد نیروگاه‌های کشور توسط متخصصین داخلی

جهانگیری: ایران، آماده ساخت نیروگاه در دیگر کشورهاست

افتتاح طرح توسعه صنایع لاستیک یزد با حضور وزیر صنایع

بهره برداری از فاز نخست نیروگاه تابان یزد با حضور معاون اول رییس جمهوری

معاون اول رییس جمهور سیکل ترکیبی تابان یزد را افتتاح کرد

بهره برداری از نیروگاه خورشیدی نور یزد با حضور جهانگیری

وزیر صنایع خبر داد؛ افزایش 300 میلیون تنی ظرفیت فولاد ایران تا سال 1399

همزمان با دهه فجر: وزیر صنایع واحد تولیدی «نخ و گونی‌بافی» میبد را افتتاح کرد

بهره‌برداری اولین نیروگاه خورشیدی یزد با حضور معاون اول رییس جمهور

وزیر صنعت، معدن و تجارت از مجتمع فولاد بافق بازدید کرد

بخش خصوصی باید میدان‌دار اقتصاد کشور شود

فرماندار یزد خبر داد؛ بهره‌برداری از 173 طرح به مناسبت دهه فجر در یزد

طرح‌های فولادی و نیروگاهی چادرملو با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

معاون اول رییس جمهوری و چهار وزیر کابینه وارد یزد شدند

179 طرح مخابراتی یزد به بهره برداری می‌رسد

سرپرست فرمانداری ابرکوه : مجموعه تاریخی پردیسان آماده بهره برداری است

نخستین نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی شهرستان مهریز افتتاح شد

دانمارکی ها برای سرمایه گذاری در طرح انتقال آب از دریای عمان به یزد اعلام آمادگی کردند

همزمان با دهه فجر 74 پروژه در میبد به بهره برداری می رسد

فرماندار بافق: 66 طرح آماده بهره برداری در دهه فجر است

بهره‌برداری از چهار طرح بزرگ با حضور معاون اول رئیس جمهور در یزد

فرماندار:32طرح با صرف 355 میلیارد ریال هزینه در مهریز آماده بهره برداری است

فرماندار: 77 طرح به مناسبت دهه فجر در اردکان افتتاح می شود

فرماندار یزد: به مناسبت دهه فجر 173 پروژه آماده بهره برداری است

چهار طرح تولیدی و صنعتی با حضور معاون اول رئیس جمهوری در استان یزد بهره برداری می شود

تولید 105 هزار تن محصول دامی در شهرستان ابرکوه

همزمان با دهه فجر 112 پروژه 420 میلیارد ریال هزینه در تفت به بهره برداری می رسد

بهره برداری از 58 طرح بخش کشاورزی یزد در دهه فجر

افتتاح سه طرح بزرگ صنعت برق استان یزد در دهه فجر

73 طرح برقرسانی به مناسبت دهه فجر در استان یزد آماده بهره برداری است

روزهای 12 و 22 بهمن استفاده از خطوط اتوبوسرانی در یزد رایگان است

فرماندار مهریز: دولت از طرح های اشتغالزایی روستایی حمایت می کند

اختصاص 6 هزار و 500 دستگاه ادوات کشاورزی به کشاورزان خاتم

ایجاد اشتغال برای 95 معلول و زن سرپرست خانوار اردکانی در بخش صنعت

پیغام خطا: خطا

افتتاح طرح‌های فولادی و انرژی اردكان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور

لزوم شناسایی مؤلفه‌های تأثیرگذار در توسعه علم و فناوری