آخرين مطالب

ورزشي

6 بازیکن یزدی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 14 سال دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: صادق درندی ، شعیا عزیزی ، سید ابوالفضل هاشمی فرد ، ابوالفضل کارگر ، محمد صادق تفکری و هاشم شمس الدینی به اردوی تیم ملی فوتبال در رده سنی زیر 14 سال دعوت شدند.

مشارکت سمن ها در تدوین سند توسعه ورزش خاتم ضروری است

یزد آنلاین - یزد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خاتم با بیان اینکه سند توسعه ورزش شهرستان در حال تدوین است، گفت: مشارکت سمن ها( سازمان های مردم نهاد) ، دستگاه ها و اداره مختلف در تدوین بهتر این سند لازم و ضروری است.

حریفان کویر ابرکوه در لیگ فوتسال نوجوانان مشخص شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: تیم کویر ابرکوه که به عنوان نماینده این استان در رقابت های لیگ فوتسال مناطق کشور در رده نوجوانان حضور دارد، حریفان خود را در فصل 1397شناخت .

یزد آماده میزبانی تکواندو قهرمانی خردسالان کشور است

یزد آنلاین - یزد - معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان یزد گفت: این استان با همکاری بخش های مختلف ورزشی آماده برگزاری هرچه بهتر مسابقات تکواندو قهرمانی خردسالان کشور در این شهر است .

حریفان یزد در لیگ فوتسال نونهالان مشخص شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: حریفان تیم مرصاد کویر این استان در رقابت های لیگ فوتسال مناطق کشور در رده نونهالان در فصل 1397 مشخص شدند .

چهار یزدی به اردوی تیم ملی فوتسال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیات فوتبال یزد گفت : سعید پیرامون و هادی فرهمند از تیم ایفا اردکان ، محمد علی مختاری از مقاومت گلساپوش یزد و محمدرضا میرحسینی از پیام کویر اردکان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

فوتبال یزد به باشگاههای قوی نیاز دارد

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: بی توجهی به باشگاهداری و نبود باشگاه های قوی و ریشه دار مهمترین مشکل فوتبال استان است و تا این مسئله حل نشود نمی توان به دنبال پیشرفت بود.

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر ملوان بندرگز پیروز شد

یزد آنلاین - یزد - تیم مقاومت گلساپوش یزد در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 با نتیجه پنج بر چهار تیم ملوان بندرگز استان گلستان را شکست داد.

میزبانی مسابقات تکواندو قهرمانی کشور به یزد واگذار شد

یزد آنلاین - یزد - سرپرست هیات تکواندو استان یزد گفت: مسابقات تکواندو قهرمانی کشور در رده خردسالان با حضور 600 ورزشکار با موافقت فدراسیون در 2 بخش دختران و پسران در این شهر برگزار می‌ شود.

2 یزدی به اردو آمادگی تیم ملی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات اسکواش یزد گفت: نوید ملک ثابت و محمدرضا ضیا کاشانی از این استان به اردوی آمادگی تیم ملی اسکواش بزرگسالان کشور که روزهای 19تا 30تیرماه 1397با حضور پنج ورزشکار برتر در تهران برگزار می شود، دعوت شدند.

هندبالیست یزدی به تیم ملی دعوت شد

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات هندبال یزد گفت: احسان ابویی از هندبالیست های این استان به اردوی دوم آمادگی تیم ملی بزرگسالان ایران دعوت شد.

تیم فوتبال ساحلی اردکان از بوشهر شکست خورد

یزد آنلاین - یزد - تیم پیام کویر اردکان در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 با نتیجه پنج بر 2 از پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.

کی روش را تنها نگذاریم *محمدحسین فلاح تفتی*

یزد آنلاین - یزد- رقابت های جام جهانی فوتبال در روسیه نزدیک است و تیم ملی فوتبال ایران هم با بدرقه دعای مردم ایران، راهی این رقابتها شده است.

سه اردکانی به تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: از سوی کادر فنی فوتبال ساحلی ایران سه نفر از بازیکنان تیم های پیام کویر و ایفا اردکان برای شرکت در اردوی تیم ملی که با حضور 20بازیکن در تهران برگزار می شود دعوت شدند.

میزگرد آسیب شناسی فوتبال یزد در ایرنا برگزار شد

یزد آنلاین - یزد - میزگرد « آسیب شناسی فوتبال یزد» روز پنجشنبه با حضور جمعی از مربیان، کارشناسان و مسئولان ورزش این استان در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) یزد برگزار شد.

چهار بازیکن از یزد به اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: از سوی کادر فنی فوتبال ساحلی ایران چهار نفر از بازیکنان این استان برای شرکت در اردوی تیم ملی که با حضور 16بازیکن در تهران برگزار می شود، دعوت شدند.

برنامه های اوقات فراغت مناسب با نیاز جوانان استان یزد باشد

یزد آنلاین - یزد - معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: آسیب شناسی مشکلات نوجوانان و جوانان و برنامه ریزی برای غنی سازی اوقات فراغت آنها باید بر حسب نیاز و مطالبات این قشر و نیز با مشارکت آنها و بهره گیری از تمام امکانات باشد.

ورزش و فوتبال یزد بی ‌نصیب از ثروت و صنایع متمول؟!

یزد آنلاین - روزنامه پیمان یزد در مطلبی با عنوان «ورزش و فوتبال یزد بی ‌نصیب از ثروت و صنایع متمول؟!» به قلم علی محمد قادریان با تاکید بر لزوم ورود محمود زمانی قمی استاندار یزد برای رفع مشکلات ورزش و فوتبال این استان، پیشنهادی در این خصوص مطرح کرده است.

لیگ هندبال بزرگسالان استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - لیگ هندبال قهرمانی یزد در رده سنی بزرگسالان (جام رمضان) بامداد روز یکشنبه با حضور هشت تیم در سالن عدالت مرکز این استان آغاز شد.

تیم ایفا اردکان همشهری خود پیام کویر را شکست داد

یزد آنلاین - یزد - تیم ایفا اردکان در هفته دوم مسابقات لیگ برتر مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397، همشهری خود پیام کویر را در یزد شکست داد.

300 باشگاه فرهنگی و ورزشی در شهرستان یزد فعال است

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره ورزش و جوانان یزد گفت: هم اکنون 300 باشگاه فرهنگی و ورزشی در رشته های مختلف در این شهرستان فعال است که افزایش نظارت ها به خروجی بهتر و گسترش فعالیت در این فضاها کمک خواهد کرد.

بودجه هیات های ورزشی یزد در سال گذشته، پنج برابر شد

یزد آنلاین - یزد - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: بودجه تخصیصی به 47 هیات ورزشی استان در سال 1396 نسبت به سال قبل از آن تا پنج برابر افزایش یافت که نشان دهنده توجه دولت به گسترش ورزش و اهمیت به برنامه هیات های زیر پوشش است.

حضور یزد در لیگ فوتبال ایران در گرو همراهی صنعتگران است

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد می گوید: حضور حداقل یک تیم از این استان در لیگ دسته اول باشگاه های ایران بخشی از مطالبات علاقه مندان به این رشته است که برای انجام آن به حمایت مسوولان، مشارکت بخش خصوصی و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی نیاز است .

مرصاد کویر یزد به لیگ فوتسال نونهالان کشور راه یافت

یزد آنلاین - یزد - مسابقات فوتسال لیگ برتر نونهالان استان یزد (جام شهید محسن حججی ) امروز پنجشنبه با قهرمانی تیم مرصاد کویر پایان یافت و این تیم به رقابت های لیگ باشگاه های کشور راه یافت .

پیشگامان قهرمان لیگ برتر جاده کشور

یزد آنلاین - با کسب مدال طلا و برنز رشته تایم تریل انفرادی، پیشگامان قهرمان مرحله اول لیگ برتر دوچرخه ...

چهارخانه ورزش روستایی ایام رمضان در مهریز احداث می شود

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز گفت: با موافقت وزارت ورزش و جوانان با راه اندازی 55 خانه ورزش روستایی در استان یزد، چهار مورد آن تا پایان ماه رمضان سال 1397 در این شهرستان تکمیل و به بهره برداری می رسد.

تیم فوتبال ساحلی پیام کویر اردکان بر چلیچه شهرکرد غلبه کرد

یزد آنلاین - یزد - تیم پیام کویر اردکان در هفته اول مسابقات لیگ برتر مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397، در ضربات پنالتی تیم شهدای چلیچه شهرکرد را شکست داد.

زورخانه های مهریز غبارروبی شد

یزد آنلاین - یزد - بر اساس یک رسم دیرینه در آخرین روزهای ماه شعبان پنج باب زورخانه های مهریز امروز یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان محلی و ورزشکاران رشته های پهلوانی و زورخانه ای این شهرستان غبارروبی شد.

اولویت فدراسیون نابینایان جذب و آموزش مربیان است

یزد آنلاین - یزد - مسوول کمیته آموزش فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: جذب و آموزش مربیان در استانها برای ارتقای کمی و کیفی جامعه هدف از جمله اولویت های این نهاد است که در سال 1397مطابق با برنامه تنظیمی در کشور پیگیری می شود.

احیای فوتبال یزد در گرو توجه به رده های پایه است

یزد آنلاین - یزد- یک مربی فوتبال پایه در یزد با ابراز ناخرسندی از آنچه مرگ فوتبال در این استان عنوان کرد، گفت: توجه به رده های سنی پایه و پشتوانه سازی، فوتبال این استان را احیا می کند.

کمبود مربی، مشکل اصلی نابینایان یزد است

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات نابینایان و کم بینایان یزد گفت: کمبود مربی در 2 بخش آقایان و بانوان مشکل اصلی این هیات است که امسال برای حل آن دوره های آموزشی برگزار می شود.

تیم های فوتبال ساحلی یزد با آمادگی به مصاف حریفان می روند

یزد آنلاین - یزد- رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: تیم های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد و ایفا و کویر اردکان با قدرت و آمادگی کامل به مصاف حریفان در لیگ برتر باشگاه های کشور ( فصل 97 ) می روند.

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره در یزد برگزار شد

یزد آنلاین - یزد - هفته ششم و نوزدهمین دوره مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور عصر جمعه با حضور 50 سوارکار در شش دور در پیست سوارکاری صفائیه یزد برگزار شد.

هفت فوتبالیست یزدی به اردوی تیم ملی نونهالان دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس کمیته مسابقات هیات فوتبال یزد گفت: از سوی فدراسیون فوتبال برای حضور در اردوی آمادگی تیم منتخب نونهالان زیر 14 سال منطقه 7 کشور هفت بازیکن از این استان دعوت شدند.

نگاه ویژه به بانوان اولویت انجمن های ورزشی یزد است

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات انجمن های ورزشی استان یزد گفت: نگاه ویژه به ورزش بانوان و فعال سازی آنها از جمله مهمترین اولویت این هیات در سال 1397 است که با مشارکت دستگاه ها و همکاری هیات شهرستان ها پیگیری می شود.

تمرکز زدایی اولویت فدراسیون پزشکی ورزشی است

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: تمرکز زدایی و استفاده از ظرفیت هیات های ورزشی استانها برای ارائه خدمات به ورزشکاران جزو اولویت های این تشکل در سال 1397است.

تیم فوتبال ساحلی روستایملاباشی یزد به مسابقات کشوری راه یافت

یزد آنلاین - یزد - نخستین دوره مسابقات فوتبال ساحلی لیگ استان یزد (جام شهدا) امروز سه شنبه با قهرمانی تیم روستای ملاباشی از توابع بخش مرکزی یزد پایان یافت و این تیم جواز حضور در لیگ کشوری را کسب کرد.

10 هزار نفر در فوتبال یزد سازماندهی شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: سال 1396، 10 هزار ورزشکار در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان، جوانان ، امید و بزرگسالان استان در رشته های فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی سازماندهی شدند.

آتیه سازان یزد به لیگ فوتسال امید کشور راه یافت

یزد آنلاین - یزد - مسابقات فوتسال لیگ برتر امید استان یزد امروز دوشنبه با قهرمانی تیم آتیه سازان پایان یافت و این تیم به رقابت های لیگ باشگاه های کشور راه پیدا کرد .

سازماندهی ورزشکاران در مهریز 20درصد افزایش یافت

یزد آنلاین - یزد - رئیس اداره ورزش و جوانان مهریز گفت: سال 1396تعداد ورزشکاران سازماندهی شده شهرستان در30 رشته ویژه مردان و زنان با 20درصد افزایش نسبت به سال ماقبل به سه هزار نفر رسید.

توسعه تنیس شهرستان ها در اولویت است

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران گفت: توسعه این رشته ورزشی با همکاری هیات ها و مشارکت خیران و بخش خصوصی جزو اولویت هاست که در سال 1397در کشور پیگیری می شود.

تیم فولاد آلیاژی، قهرمان مسابقات هندبال ساحلی یزد شد

یزد آنلاین - یزد - شانزدهمین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی باشگاه های استان یزد در رده سنی بزرگسالان، شامگاه چهارشنبه با قهرمانی تیم فولاد آلیاژی به پایان رسید و سنگ آهن بافق و رضوان شهر اشکذر دوم و سوم شدند.

مسابقات هندبال ساحلی استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - شانزدهمین دوره مسابقات هندبال ساحلی قهرمانی باشگاه های استان یزد در رده سنی بزرگسالان شامگاه سه شنبه با حضور تیم های سنگ آهن بافق ، فولاد آلیاژی ، پیشکسوتان یزد و رضوان شهر اشکذر در زمین محمود آباد یزد آغاز شد.

کمک به معلولان و جانبازان پاداش معنوی دارد

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان گفت : کار کردن با معلولان گرچه سخت و گاهی هم طاقت فرساست، اما کمک به آنها پاداشی اخروی و معنوی دارد.

همگانی کردن ورزش جانبازان و معلولین در اولویت است

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: همگانی کردن ورزش با همکاری دستگاه های اجرایی و مشارکت هیات ها در سراسر کشور جزو اولویت های این فدراسیون است.

ساخت 2 مجموعه ورزشی رفاهی در شهرستان خاتم آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - همزمان با هفته کار و کارگر ساخت 2 مجموعه ورزشی و رفاهی در شهرهای هرات و مروست در شهرستان خاتم امروز پنجشنبه با پیش بینی 20 میلیارد ریال سرمایه گذاری با حضور مسئولان محلی آغاز شد.

داور یزدی مسابقات شمشیربازی آسیا را قضاوت می کند

یزد آنلاین - یزد - ایرنا - مسوول روابط عمومی هیات شمشیربازی یزد گفت: از سوی کنفدراسیون شمشیربازی آسیا، محمد حسن صدیقی به عنوان تنها داور ایرانی، رقابت های شمشیر بازی سال 2018 میلادی را در شهر جاکارتا اندونزی قضاوت می کند.

استخر استاندارد شنا نیاز اصلی یزد است

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو یزد گفت: وجود استخرهای استاندارد برای انجام تمرین و برگزاری مسابقه ها در شهرستانها از جمله مهمترین نیازهای این استان است.

تیمهای فوتسال نونهالان یزد حریفان خود را شناختند

یزد آنلاین - یزد - 16 تیم شرکت کننده در مسابقات فوتسال قهرمانی نونهالان یزد(جام شهدا) با انجام قرعه کشی حریفان خود را برای انتخاب تیم برتر استان در پیکارهای ملی شناختند.

6 یزدی به تیم ملی فوتبال زیر 14 سال دعوت شدند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: از سوی فدراسیون فوتبال ، 6 بازیکن یزدی به اردوی آمادگی تیم ملی زیر 14 سال دعوت شدند.

زورخانه بخش بهمن ابرکوه افتتاح شد

یزد آنلاین - یزد - هشتاد و دومین زورخانه استان یزد با صرف 900میلیون ریال کمک های خیری امروز دوشنبه با حضور فرماندار، ائمه جمعه شهرهای ابرکوه و بخش بهمن ، جمعی از خانواده های شهدا، مسولان محلی و مردم شهرستان ابرکوه افتتاح شد.

ثبت نام در مدارس فوتبال دارای مجوز یزد انجام شود

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت:خانواده ها تنها در مدارس رسمی و دارای مجوز نسبت به ثبت نام فرزندان خود در این رشته اقدام کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

داور یزدی فوتبال جام باشگاه های آسیا را قضاوت می کند

یزد آنلاین - یزد - رئیس هیات فوتبال یزد گفت: از سوی کمیته داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا ، سعید علی نژادیان کمک داور بین المللی فوتبال این استان دیدار تیمهای الفصیلی اردن و الانصار لبنان vh از سری مسابقات جام باشگاه های آسیا (AFC CUP ) قضاوت می کند.

لیگ والیبال قهرمانی استان یزد آغاز شد

یزد آنلاین - یزد - نخستین لیگ والیبال قهرمانی باشگاه های استان یزد و انتخابی کشور روز جمعه با حضور هفت تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت آغاز شد.

آزمایش سلامت ورزشکاران قبل از مسابقه فوتبال الزامی است

یزد آنلاین - یزد - رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: برای پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و تامین سلامت ورزشکاران زیرپوشش انجام آزمایش های قبل از شروع مسابقات بازیکنان و مربیان الزامی است.

تامین سلامت بازیکنان فوتبال، ضروری است

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تامین و توجه به سلامت بازیکنان و مربیان بسیار ضروری است که توسط این فدراسیون و کمیته پزشکی، نظارت و پیگیری می شود.

کی روش در تیم ملی ماندگار است

یزد آنلاین - یزد - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ارزیابی ما از عملکرد کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران فوق العاده است و به کار خود برای کسب افتخار در جام جهانی ادامه می دهد.

ساير مطالب

گلساپوش ایران نایب قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه‎‎های اورآسیا2018 شد

تیم فوتبال ساحلی لوانته اسپانیا سوم شد

لوانته اسپانیا پنج بر دو کاتانیا ایتالیا را شکست داد

باشگاه گلساپوش با روسیه و ایتالیا تفاهمنامه امضا کرد

ارتقای مهارت رانندگی، اولویت فدراسیون موتورسواری است

تیم فوتبال ساحلی کاتانیا ایتالیا مغلوب گلساپوش ایران شد

مقاومت گلساپوش یزد چهار بر سه کاتانیا ایتالیا را شکست داد

تیم فوتبال ساحلی لکوموتیو روسیه، لوانته اسپانیا را شکست داد

تیم لوانته اسپانیا شش بر چهار مغلوب لوکوموتیو روسیه شد

بودجه هیاتهای ورزشی یزد طبق عملکرد توزیع می شود

توسعه فوتسال بانوان نیاز به دوره های آموزشی دارد

تیم مقاومت گلساپوش ایران ، لوانته اسپانیا را شکست داد

لوانته اسپانیا دو بر یک مغلوب مقاومت گلساپوش یزد شد

تیم لکوموتیو روسیه ، کاتانیا ایتالیا را شکست داد

بردلوکوموتیو روسیه در برابر کاتانیا ایتالیا

تماشاگران یزدی نماینده فوتبال ساحلی ایران را حمایت کنند

25 کشور به دنبال پخش تلویزیونی فوتبال ساحلی اوراسیا هستند

رقابت‌های قهرمانی کاراته دانش‌آموزی استان یزد برگزار می‌شود

ساحلی بازان بی ساحل یزد در اندیشه تکرار قهرمانی

آغاز رقابت‌های جام باشگاه‌های اروآسیا 2018 یزد از عصر امروز

مقدمات برای آغاز مسابقات اوراسیا در یزد فراهم است

روسیه به دنبال قهرمانی در یزد است

برنامه بازی‌ تیم‌های فوتبال ساحلی باشگاه‌های اروپا و آسیا در یزد

ایجاد 55 خانه ورزش روستایی در استان یزد

مسابقات فوتبال ساحلی اوراسیا در یزد مناسب برگزار شود

تیم های لوانته اسپانیا و کاتانیا ایتالیا وارد یزد شدند

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد پیگیری شد

برای کسب عنوان قهرمانی در یزد بازی می کنیم

تمرین تیمهای فوتبال ساحلی اوراسیا در یزد آغاز شد

رقابت سختی با حریفان در یزد پیش روست

دوره مربیگری فوتسال بانوان استان یزد آغاز شد

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد، آماده مصاف با حریفان است

شایعه بلاتکلیفی تیم خاتم برای حضور در رقابت‌های آسیایی کذب است

امیدواریم در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا عنوان دوره قبل را تکرار کنیم

توسعه تنیس روی میز نیاز به همکاری رسانه ها دارد

پیروزی ایران در بازیهای آسیایی 2018جاکارتا تکرار می شود

مسابقات ورزشی عامل توسعه گردشگری در یزد است

ملی‌پوش فوتبال ساحلی مهریز تجلیل شد

یزد میزبان فوتبال ساحلی باشگاهی اوراسیا

کورس‌های فعلی سواکاری ایران اسب‌های ترکمن را ضعیف می‌کند

توسعه رشته شمشیر بازی نیازمند فرهنگ سازی است

دروازه بان مهریزی تیم ملی فوتبال ساحلی تجلیل شد

تیم والیبال خاتم اردکان، آسیایی شد

سرپرست خاتم اردکان: خاتمی‌ها آماده حضور در آسیا/ فدراسیون هرچه زودتر تکلیف را مشخص کند

اسب‌های وارداتی سدی برای رشد و تولید اسب اصیل ایرانی است

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر پارس جنوبی بوشهر غلبه کرد

مسابقات فوتبال ساحلی اوراسیا فرصتی برای معرفی یزد است

دبیر کمیته ملی المپیک به یزد سفر می کند

یزد آماده برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی اورآسیاست

هواداران یزدی پرسپولیس به خیابان آمدند

قهرمان پرورش اندام جهان از برخی نامهربانی ها گله مند است

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد آغاز شد

گلساپوش یزد قهرمان مسابقات فوتبال ساحلی چهارجانبه شد

زمینه قهرمانی مقاومت گلساپوش یزد فراهم است

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد چابهار را شکست داد

ورزش یزد به خانه تکواندو نیاز دارد

تیم فوتبال ساحلی ایران آماده رقابت با حریفان است

چهار هزار برنامه ورزشی در استان یزد اجرا شد

ساحلی بازان مقاومت گلساپوش یزد، پارس بوشهر را شکست دادند

قهرمان یزدی پرورش اندام جهان، مورد استقبال قرار گرفت

86 سالن ورزشی ویژه بسیجیان یزد تجهیز شد

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد، چهارمحال را شکست داد

تمرین نماینده ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جهان در یزد آغاز شد

برای دفاع از عنوان قهرمانی یزد در فوتبال ساحلی باشگاه های جهان آماده هستیم

فولاد خوزستان و مقاومت تهران به مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال نوجوانان صعود کردند

مسابقات فوتسال لیگ برتر نوجوانان استان یزد آغاز شد

ارتقای فوتبال یزد بستگی به همکاری مسئوولان استان دارد

توضیح رییس فدارسیون سوراکاری در مورد درآمد 6 میلیاردی میکروچیپ گذاری

مسابقات آزاد هنرهای فردی در مهردشت ابرکوه برگزار شد

نایب قهرمانی خاتم در لیگ معجزه بود/ تیم‌داری اردکان در فصل بعد هنوز قطعی نیست

سومین جشنواره فرهنگی ورزشی استانی «دا» به میزبانی بافق برگزار شد

هر یزدی تنها 46 سانتی‏‏متر مربع فضای ورزشی دارد/40 طرح ورزشی سال آینده بهره‎‎برداری می‎‎شود

تیم نوین فولاد یزد در برابر مقاومت تهران متوقف شد

مسابقات فوتبال ساحلی قهرمانی استان یزد آغاز شد

تقویت تیم های ملی در گرو برگزاری لیگ های منظم فوتبال پایه استانهاست

مسابقات فوتبال لیگ برتر نوجوانان کشور در یزد آغاز شد

نایب قهرمانی لیگ برتر، مدیون همت بازیکنان و حمایت تماشاگران است

تیم های پیکان تهران و گل گهر سیرجان به مرحله نهایی صعود کردند

تیم بانک سرمایه، قهرمان لیگ برتر والیبال شد

بانک سرمایه سومین قهرمانی خود را در اردکان جشن گرفت

یعنی میشه که بشه؟!

انگیزه بالایی برای شکست تیم بانک سرمایه داریم

نخستین همایش دانش آموزان همیار ورزش همگانی یزد برگزار شد

تیم فوتبال پیکان تهران 6 بر یک آلومینیوم اراک را شکست داد

جایگاه ووشو استان یزد پنج رتبه ارتقا یافت

باشگاه های ورزشی در کنار امور فنی به مسایل فرهنگی توجه کنند

تیم فوتبال نوجوانان پیکان تهران، سنگ آهن بافق را شکست داد

نخستین همایش پارکور در شهر یزد برگزار شد

شناسایی بازیکنان مستعد هدف برگزاری مسابقات فوتبال پایه است

حضور بخش خصوصی در ایجاد باشگاه بولینگ و بیلیارد ضروری است

جوانگرایی برای آینده داوری فوتبال ضروری است

تیم فوتبال آلومینیوم اراک یک بر صفر سنگ آهن بافق را شکست داد

مسابقات فوتبال نوجوانان منطقه هشت کشور در یزد آغاز شد

برگزاری اولین همایش ورزشی پارکور در استان یزد

مسابقات فوتسال لیگ برتر بانوان استان یزد آغاز شد

تیم هندبال سنگ آهن بافق، مغلوب فولاد سپاهان اصفهان شد

برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه های جهان در یزد نیازمند همکاری است

آغاز مسابقات فوتسال دانش‏‏ آموزی استان یزد به میزبانی میبد

تربیت مدرسان جوان از برنامه های فدراسیون سوارکاری است

توانمان همینی بود که در بازی نشان دادیم/ درگیری با ژیگادلو چیز خاصی نبود

تلاش فدارسیون برای انحصار شکنی برخی فعالیت‏‏‏‏‎‎ها در ورزش سوارکاری

مدافع عنوان قهرمانی به سختی خاتم را شکست داد

سازمان جهانی فوتبال ساحلی زمان دیدار تیم ها در یزد را اعلام کرد

دوره دانش افزایی داوری فوتسال بانوان استان یزد برگزار شد

یزد شرایط برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه های جهان را دارد

لیگ فوتبال نونهالان کشور/ بوشهر و بندرعباس به مرحله دوم صعود کردند

بانک سرمایه در اندیشه سومین قهرمانی پیاپی/ خاتم شگفتی را تمام می‌کند؟

صعود تیم هندبال زارچ به لیگ دسته دو کشور

لیگ فوتبال نونهالان/نود اسپرت یزد مغلوب خلیج فارس بندرعباس شد

مدیرعامل باشگاه مقاومت گلساپوش یزد خواستار توجه استاندار به ورزش شد

عدم حمایت مسئولان یزد از برگزاری بزرگترین رویداد بین‎‎المللی ورزشی شهرشان

مسابقات فوتبال گروه هفت نونهالان کشور در یزد آغاز شد

انگیزه‌ای برای سرمایه‌گذاری در ورزش بین صنعتگران یزد وجود ندارد

پرونده مسابقات والیبال دهه فجر مهریز بسته شد + عکس

پشتوانه سازی و احترام در اولویت برنامه های ورزش پهلوانی و زورخانه ای است

استقبال یزدی ها از دارنده طلای مسابقات بین المللی پرس سینه گرجستان

لزوم ایجاد جذابیت‎‎های جدید در ورزش زورخانه‌‌ای برای سنین پایه

فرهنگی کردن ورزش از ضروریت‎‎هاست/تخصیص 100 میلیارد تومان برای توسعه ورزش همگانی

گسترش ورزش های زورخانه ای وکشتی پهلوانی درجهان هدف فدراسیون است

همگانی شدن ورزش زمینه ساز موفقیت در ورزش قهرمانی است

برد استقلال هواداران یزدی این تیم را به خیابان ها کشاند

آغاز گردهمایی نواب رئیس هیات های تکواندو بانوان کشور در یزد

جواب شورای شهر و شهرداری یزد چیست؟

ورزش زورخانه ای در عرصه جهانی رو به گسترش است

حریفان تیم های فوتبال ساحلی استان یزد مشخص شد

کمتر کارشناسی باور می کرد فینالیست شویم

گردهمایی روسای هیات های پهلوانی کشور در یزد آغاز شد

خاتم اردکان فینالیست لیگ برتر والیبال ایران شد

لیگ برتر والیبال/ خاتم اردکان یزد، فینالیست شد

استعدادیابی از برنامه های مهم فدراسیون تنیس است

مربیان فوتبال برای موفقیت، دانش خود را به روز رسانی کنند

240 باشگاه سوارکاری در استان یزد فعالیت دارد

دوره مربیگری فوتبال درجه C ایران در یزد به پایان رسید

مسابقات فوتبال لیگ باشگاه های یزد با قهرمانی فولاد آلیاژی پایان یافت

آغاز کلاس مربیگری فوتبال درجه سی (C )ایران در یزد

آغاز فوتبال ساحلی باشگاه های آسیا و اروپا، 27فروردین در یزد

لیگ برتر هندبال/ سنگ آهن بافق بر پتروشیمی مارون غلبه کرد

تلاش یوزهای کویر در سرمای تبریز برای شگفتی‌سازی‌

درخشش ورزشکاران یزدی در مسابقات یوگا قهرمانی کشور

برد قاطع اردکان در مقابل شهرداری و یک‌گام تا فینال

معاون استاندار: حضور خیرین در عرصه ورزش ضروری‌تر از سایر عرصه‌هاست

معرفی برترین‌های مسابقات تنیس روی میز مدارس استان یزد

درخشش نخستین مدال طلای تیمی جهان بر سینه کماندار یزدی

بلندقامتان یزدی نایب قهرمان مسابقات والیبال کارمندان وزارت تعاون

تاکید معاون استانداری یزد بر مشارکت خیرین در تامین فضاهای ورزشی

2 تیم از استان یزد به لیگ برتر بدمینتون کشور صعود کردند

آغاز دور نهایی مسابقات بدمینتون دسته یک کشور در اردکان

اصفهان قهرمان گروه سوم لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور شد

لیگ برتر فوتبال نونهالان کشور/نوین فولاد یزد بر نوژن اصفهان غلبه کرد

تیم اردکان قهرمان دور برگشت لیگ دسته اول بدمینتون کشور شد